Zaloguj się, aby obserwować  
ArcydemonXXX

Rok szkolny 07 / 08 - jaki będzie

479 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 19:37, BoloMaster napisał:

mnie na szczęście mundurki ominą (liceum:)

No chyba, że dyrekcja Twojej szkoły zadecyduje żeby mundurki były ;) ja też ide do LO więc mnie też powinny ominąć (aczkolwiek jeśli nie byłaby to spódnica to nie mam nic przeciwko) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 20:05, BoloMaster napisał:

myślę że dyrekcja nie wprowadzi tego obowiązku
po co narażać się uczniom już na początku;)

Nie bój żaby narażą się w inny sposób. Chociażby samym obowiązkiem, że musimy odwiedzac tę instytucję jaką jest szkoła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestesm młody ,bardzo ciesze się ,że odszedł giertych(szkoda że tyle ustaw przeszło-mundurki -zal). Ide do 1 gimnazjum (klasa matm-infa) zamierzam skonczyc z 10-siecia godzina gra na komputerze .1-2h internet GG (weekendy zakładajac ,ze po nich nie ma egzaminow gra 2-3h dzienie) raczej bede sie uczyc tak jak siem uczylem w podstawuwce to znaczy :
- przeczwiczenie materialu z lekcji-praktyka ,utrwalenie wiadpomosci
- przeczwiczenie i przeczytanie materialu na nst. lekce
- zadsania domowe
- przygotowania do testow (tylko przed testami)
- katrowki (przygotowanie)

czego sie obawiam? No raczej niczego trudnosc pojmowania wiedzy w gimnazjum sie raczej niezwiekszy ,lecz zwiekszy sie naklad materialu i czas przygotowan do egzaminow,kartkowek,odrabiabia lekcji .A takze wiekszy nacisk ze strony nauczycieli

Pozdrto dla wszystkich starszych i mlodszych0 hihihi
I love Nelly Furtado :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 20:08, mała16 napisał:

> myślę że dyrekcja nie wprowadzi tego obowiązku
> po co narażać się uczniom już na początku;)
Nie bój żaby narażą się w inny sposób. Chociażby samym obowiązkiem, że musimy odwiedzac tę
instytucję jaką jest szkoła :P


A ja lubię szkołę. Lubię się uczyć, ale ze względu na ciekawość świata, nie na kujoństwo ;) Poza tym mam chyba najbardziej joke''ową szkołę na świecie. Co lekcja, to jakaś śmieszna sytuacja z nauczycielem i kolegami ;)

Ostatnio nasz dyrektor skwitował mundurki: chcecie to noście, nie chcecie to nie noście. Macie się tylko ubierać tak jak jest w regulaminie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 20:29, ChmieluPL1 napisał:


czego sie obawiam? No raczej niczego trudnosc pojmowania wiedzy w gimnazjum sie raczej niezwiekszy
,lecz zwiekszy sie naklad materialu i czas przygotowan do egzaminow,kartkowek,odrabiabia lekcji
.A takze wiekszy nacisk ze strony nauczycieli


Czcze gadanie ;] Nauczyciele będą trochę straszyli, aby autorytet u młodziaków wyrobić. Szybko im to przejdzie ;] Jeżeli jesteś zdolny, to większa ilość kartkówek, sprawdzianów nic specjalnego Ci nie zrobi. Życzę Ci udanych 3-letnich wakacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 20:30, kowboj3 napisał:

A ja lubię szkołę. Lubię się uczyć, ale ze względu na ciekawość świata, nie na kujoństwo ;)
Poza tym mam chyba najbardziej joke''ową szkołę na świecie. Co lekcja, to jakaś śmieszna sytuacja
z nauczycielem i kolegami ;)

Ja zależy na jaką trafię klasę bo jak fajna to będę mieć nastawienie jak Ty i będziemy sobie jaja robić ;) ale jak głupia to nawet nie fakt, że uczyć się choć troszkę trzeba tylko przebywania z okropnymi osobami będą odrzucać... co do nauki to zależy od przedmiotu :)

Dnia 25.08.2007 o 20:30, kowboj3 napisał:


Ostatnio nasz dyrektor skwitował mundurki: chcecie to noście, nie chcecie to nie noście. Macie
się tylko ubierać tak jak jest w regulaminie ;)

A to luuuz :P u mnie nie wiadomo czy w ogóle będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 20:35, mała16 napisał:

>
> Ostatnio nasz dyrektor skwitował mundurki: chcecie to noście, nie chcecie to nie noście.
Macie
> się tylko ubierać tak jak jest w regulaminie ;)
A to luuuz :P u mnie nie wiadomo czy w ogóle będą :)


A ja jestem w 3 gimnazjum, gdzie jest obowiązek noszenia ;] A w regulaminie pisze: "uczeń ma obowiązek noszenia stroju zgodnego z rozporządzeniem czegoś tam ds. jakiś tam ;]. Czyli i tak mundurek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny będzie ten rok szkolny ponieważ jestem w 3 klasie Technikum Ekonomicznego i w końcu mniej lekcji no i najgłupsze przedmioty odpadły. Aaaa i zaraz w pazdzierniku praktyki. Czyli lajcik. We wrześniu nic nie będziemy robić, pażdziernik zajęty, lajtowy grudzień i ferie. A potem pewnie też lajt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie,mam nadzieję, roczek będzie fajny..... Idę do prywatnego liceum (gdzie na pierwszym roku nie wybiera sie profilu, tylko na drugim) , pozna się nowych ludzi, podobno nauczyciele są mili .... a nauki się bardzo nie boję, bo w gimnazjum mi nawet dobrze szło, a jak w 1 klasie większośc jest powtórek, to sobie chyba poradze (ale do końca zawsze nie wiadomo co się może przytrafic) ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie czeka maturka, pięciu znajomych z klasy ma komisa więc nie wiem jak to będzie, a dwie powtarzają klasę. W tym jedna dziewczyna co chciała ze mną chodzić. Dwa razy odmówiłem dziewczynom i teraz niektóre myślą, że jestem pedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdałem do klasy drugiej gimnazjum [oczywiście z wyróżnieniem], którego nazwę pominę ;> Mundurek - kamizelka, niebieska z dzianiny. Jak zawsze nudno :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 22:07, Adamzzz napisał:

Ja zdałem do klasy drugiej gimnazjum [oczywiście z wyróżnieniem], którego nazwę pominę ;>
Mundurek - kamizelka, niebieska z dzianiny. Jak zawsze nudno :<

Ja również właśnie stałem się drugoklasistą, ale nie z wyróżnieniem:p Mundurek to również kamizelka i również myślę, że ten rok będzie tak samo paskudny, jak wszystkie inne.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę zbytnio tej całej "afery'''' z mundurkami, więc może ktoś mi powie, czy będą one obowiązywały także w liceach? <:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować