Zaloguj się, aby obserwować  
ArcydemonXXX

Rok szkolny 07 / 08 - jaki będzie

479 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 22:28, 8bit napisał:

Nie śledzę zbytnio tej całej "afery'''' z mundurkami, więc może ktoś mi powie, czy będą one
obowiązywały także w liceach? <:P

Nie :] Bynajmniej nie w tym roku, chociaż z Giertychem nie wiadomo :D Sam idę do 1 LO :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 22:37, Steven8 napisał:

> Nie śledzę zbytnio tej całej "afery'''' z mundurkami, więc może ktoś mi powie, czy będą
one
> obowiązywały także w liceach? <:P
Nie :] Bynajmniej nie w tym roku, chociaż z Giertychem nie wiadomo :D Sam idę do 1 LO :]

Nie zazdroszczę. Pierwszy rok w liceum nie jest zbyt przyjemny. <:P A co do Giertycha, to słyszałem, że już nie jest Ministrem Edukacji, chyba, że znów ktoś mnie w błąd wprowadził..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sam nie wiem, ta Polska polityka to szkoda gadać :P U mnie mam nadzieję jakoś pójdzie, znam dużo osób z klasy :) I mam najlepszego kumpla, to jakoś będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 22:41, 8bit napisał:

> > Nie śledzę zbytnio tej całej "afery'''' z mundurkami, więc może ktoś mi powie, czy
będą
> one
> > obowiązywały także w liceach? <:P
> Nie :] Bynajmniej nie w tym roku, chociaż z Giertychem nie wiadomo :D Sam idę do 1 LO
:]
Nie zazdroszczę. Pierwszy rok w liceum nie jest zbyt przyjemny. <:P A co do Giertycha, to
słyszałem, że już nie jest Ministrem Edukacji, chyba, że znów ktoś mnie w błąd wprowadził..?

teraz misterem jest prof. Ryszard Legutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 22:40, bleblep napisał:

w szkołach ponadgimnazjalnych o mundurkach decyduje dyrekcja przynajmniej tak mi się zdaje
ale mogę się mylić

A sprobowali by tylko u mnie w liceum mundurki wprowadzic!!!! Szkola, ktora wyksztalcila wiele znakomitosci (Wigura, Szpakowski- serio, serio), pierwsza w polsce pod zaborami szkola z językiem wykladowym polskim, 102 lata ksztalcenia mlodziezy, od 50 lat tam sama pani od chemii i teraz mundurki???!!! A w życiu. Wystarczy ze nie mozna chodzic w krotkich spodenkach ("niewydepilowane nogi?? A fe"- kurna sie bede depilowal jeszcze, za malo zmartwien w zyciu). a tu jeszcze mundurki. Proponuje jeszcze mundurki na basen i do kapieli blotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 22:44, Steven8 napisał:

Ja tam sam nie wiem, ta Polska polityka to szkoda gadać :P U mnie mam nadzieję jakoś pójdzie,
znam dużo osób z klasy :) I mam najlepszego kumpla, to jakoś będzie ;]

Ale to nie o klasę chodzi, a o nauczycieli... Z resztą ja już o tym tutaj mówiłem. Nie chcę się powtarzać :P
Chodzi po prostu o to, że ci nauczyciele dadzą wam niezły wycisk i to bez znieczulenia. Więc ucz się na bieżąco i się nie zrywaj z lekcji (wierz mi na słowo, jako, że sam właśnie skończyłem pierwszą klasę i to ledwo! :P). No i oczywiście ogranicz nieco granie na komputerze (trele-morele, gadaj sobie zdrów 8bit, oni i tak nie będą takiego ''''gupiego'''' starucha słuchać ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 22:46, Erton napisał:

A w życiu. Wystarczy ze nie mozna chodzic w krotkich spodenkach ("niewydepilowane
nogi?? A fe"- kurna sie bede depilowal jeszcze, za malo zmartwien w zyciu). a tu jeszcze mundurki.

U mnie w szkole zabronili dziewczyną (no bo komu?) nosić mini-spódniczek... No i na czym ja mam zawiesić swój wzrok na szkolnym korytarzu? :/

PS. Sorki za dwa listy pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic szkoła jak szkoła czy bedzie fajna i czy bedzie sie nam chciec siedziec w niej od 7.30 do 15 zalezy od nas i naszego podejscia
P.S ale mundórków im dokonca zycia niewybacze ahh jak ja nienawidze giertycha k*$%a
Zreszta jezeli jest sie wmiare zdolnym to nauka nie bedzie nam zajmowac duzo czasu (sesja D&D smiech ,zabawz,luzik i ogolnie cudownie spedzony czas w wolnym czasie niewyobrazam se go lepiej hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam mature i egzamin zawodowy, bo jestem w technikum handlowym

na mature trzeba bedzie sie uczyc z przedmiotow ktore bede zdawal

reszta przedmiotow na tzw "przypał"
egzamin zawodowy tez

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku idę do 3 klasy gimnazjum. Ci co go przeżyli napiszcie jak jest czy jest więcej nauki niż w poprzednich latach? Czy egzamin końcowy jest naprawdę taki trudny i trzeba do niego cały materiał wkuwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 22:41, 8bit napisał:

Nie zazdroszczę. Pierwszy rok w liceum nie jest zbyt przyjemny. <:P A co do Giertycha, to
słyszałem, że już nie jest Ministrem Edukacji, chyba, że znów ktoś mnie w błąd wprowadził..?


To mówisz,ze 1 rok w LO nie jest przyjemny?? :/ Kurna ja własnie teraz idę do LO, to bd słabo, jeszcze w tym roku wychodzi tyle hitów na kompa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 10:21, Tomek1120 napisał:

W tym roku idę do 3 klasy gimnazjum. Ci co go przeżyli napiszcie jak jest czy jest więcej nauki
niż w poprzednich latach? Czy egzamin końcowy jest naprawdę taki trudny i trzeba do niego cały
materiał wkuwać?

O podpisuje sie pod tym bo tez bede w tym roku egzamin pisac, a nie chce mi sie w szafie kopac po zeszyty z 1 klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 10:21, Kryszek napisał:

To mówisz,ze 1 rok w LO nie jest przyjemny?? :/ Kurna ja własnie teraz idę do LO, to bd słabo,
jeszcze w tym roku wychodzi tyle hitów na kompa :/


A tam. Pierwszy rok w liceum to bajka jest :) W drugim trzeba uważać. A trzeci to już matura, czyli najgorszy rok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2007 o 10:21, Kryszek napisał:

To mówisz,ze 1 rok w LO nie jest przyjemny?? :/ Kurna ja własnie teraz idę do LO, to bd słabo,
jeszcze w tym roku wychodzi tyle hitów na kompa :/



ooo jak nie chcesz mieć 2 na świadectwie to se nie pograsz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 11:17, Gall historyk napisał:

3 gimnazjum w tym roku czyli próbny i końcowy egzamin,szukanie liceum,bierzmowanie ech ten
rok bedzie ciężki ......

Testu się nie bałem, próbny to próbny, a bierzmowanie łatwo bo ministrantem jestem i spoko ksiądz był, teraz czekam aż lektorem zostanę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 10:21, Tomek1120 napisał:

W tym roku idę do 3 klasy gimnazjum. Ci co go przeżyli napiszcie jak jest czy jest więcej nauki
niż w poprzednich latach? Czy egzamin końcowy jest naprawdę taki trudny i trzeba do niego cały
materiał wkuwać?

Teraz idę do drugiej klasy LO ale co nieco z gima jeszcze pamiętam :) I powiem Ci, że cała trzecia klasa jak zresztą całe gimnazjum to jest totalna olewka, nie trzeba się prawie w ogóle uczyć, a co do egzaminu do warto powtórzyć ŚRODKI STYLISTYCZNE i nauczyć się porządnie pisać rozprawkę tudzież ogłoszenia bądź list. To jest bardzo ważne!! Co do testu ścisłego to hmmm...procenty trzeba mieć w jednym paluszku tak jak i obliczanie niewiadomych, może nawet 3(!). No a tak poza tym to nie trzeba się zbyt dużo uczyć do niego, a w zasadzie to w ogóle jeśli jesteś systematyczny w nauce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować