Zaloguj się, aby obserwować  
ArcydemonXXX

Rok szkolny 07 / 08 - jaki będzie

479 postów w tym temacie

Ja matmy się nie bałem, tylko chemii, bo przez trzy lata robiliśmy książkę, która powinniśmy w rok zrobić, i w ogóle wszystkie klasy tak mają, bo ta nauczycielka to coś nie teges z Nią chyba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 10:21, Kryszek napisał:

To mówisz,ze 1 rok w LO nie jest przyjemny?? :/ Kurna ja własnie teraz idę do LO, to bd słabo,
jeszcze w tym roku wychodzi tyle hitów na kompa :/

Ja nie chcę was straszyć, czy coś... No, może i chcę, bo jakbym powiedział: "w liceum jest super! Normalnie sielanka itd.!" To ktoś mógłby przeżyć mały szok, jakby odkrył jak jest naprawdę... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 10:21, Kryszek napisał:

To mówisz,ze 1 rok w LO nie jest przyjemny?? :/ Kurna ja własnie teraz idę do LO, to bd słabo,
jeszcze w tym roku wychodzi tyle hitów na kompa :/


Pierwszy rok jest takim rokiem "adaptacyjnym". Wszyscy sie poznaja, przyzwyczajasz sie do nauczycieli itp. Imo nie ma sie czym martwic, jakos sobie poradzisz. :P

Druga i trzecia (mimo matury ;) - bo matura to bzdura xD) klasa sa najlepsze - bez watpienia. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam to się nie cieszę ani nie smucę. Fizyka i chemia mi odeszła:)ale dojdzie za to 1 przedmiot zawodowy. Może poznam jakieś młodsze koleżanki ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W LO jest gitarka,tylko w 1 roku belfry chca pokazac że rządzą.Póżniej nie ustanne laby picie piwa i nauka tylko z przedmiotów rozszerzonych.Mi np w tym roku odpada.chemia fizyka,historia i majca:):):) aha biologia jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 15:18, Generał92 napisał:

E.... rok szkolny jak zawsze szybko zleci :]

no ja sie zdziwilem ze rok dopiero sie rozpoczol a juz sie skoniczyl, a w tym roku musze wyciagnac chemie na 6 fizyke na 5 i matme tez na 5(wyobrazcie sobie ze mialem srednia 3,93) ehh bedzie ciezko bo wychodzi duzo fajnych gier, a ja w dodatku mam egzaminy gimnazjalne. no ale w tamtym roku spedzilem tylko jedna godzine przy ksiazkach nie liczac prac domowych, a w tym roku mam sie zamiar uczyc regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh 3 klasa gim...;/ jak sie sie cykam tych głupich testów to mała bania;p może mi ktoś opisać czy faktycznie są, aż tak ciężkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 17:43, Unser Fuhrer napisał:

A ja 4.7 :P ale ostatnio raczej bym coś dostał za chociaż 4,2 xP

Dostalbym w tym roku, ale miałem 4.9. No, nie będe już gadał tylko siadam do książęk:-) (żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 17:41, Starter napisał:

eh 3 klasa gim...;/ jak sie sie cykam tych głupich testów to mała bania;p może mi ktoś opisać
czy faktycznie są, aż tak ciężkie?

Nie masz się czego cykać. Zależy z czego jesteś mocniejszy. Jak z Polaka to na banalne pytania (wszystko w tekstach) odpowiesz, i dwie formy wypowiedzi, jedna krótsza druga dłuższa... to się tylko wydaje takie straszne. Gorzej jak jesteś cienki z matmy i ze ścisłych... ale wystarczy wzory powtórzysz, z resztą sobie poradzisz... :) powodzenia, nie będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 18:28, mała16 napisał:

> eh 3 klasa gim...;/ jak sie sie cykam tych głupich testów to mała bania;p może mi ktoś
opisać
> czy faktycznie są, aż tak ciężkie?
Nie masz się czego cykać. Zależy z czego jesteś mocniejszy. Jak z Polaka to na banalne pytania
(wszystko w tekstach) odpowiesz, i dwie formy wypowiedzi, jedna krótsza druga dłuższa... to
się tylko wydaje takie straszne. Gorzej jak jesteś cienki z matmy i ze ścisłych... ale wystarczy
wzory powtórzysz, z resztą sobie poradzisz... :) powodzenia, nie będzie źle.

a jesli jest odwrotnie jestem dobry z matmy a slabszy z polaka? na szczescie z moim umyslem wprost stworzonym do kombinowania mam nadzieje dać rade, a jak nie trzeba bedzie symulować jakas chorobe itp. lub po prostu porzadnie sie pouczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:14, Mateusz9214 napisał:

a jesli jest odwrotnie jestem dobry z matmy a slabszy z polaka? na szczescie z moim umyslem
wprost stworzonym do kombinowania mam nadzieje dać rade, a jak nie trzeba bedzie symulować
jakas chorobe itp. lub po prostu porzadnie sie pouczyć

To masz chyba lepszą sytuacje... wypracowanie spokojnie napiszesz... dużo czytaj, może Ci sie przydać, poza tym zaznajomisz sie do końca z ortografią (jak masz z nią problem) a jak nie to pogadaj z nauczycielką czy możesz pisać np. dodatkowe wypracowania a ona by Ci mówiła co np. robisz źle. Wtedy możesz skorygować błędy. Reszta jest łatwa, chodzi o wyszukiwanie odpowiedzi w tekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:17, mała16 napisał:

> a jesli jest odwrotnie jestem dobry z matmy a slabszy z polaka? na szczescie z moim umyslem

> wprost stworzonym do kombinowania mam nadzieje dać rade, a jak nie trzeba bedzie symulować

> jakas chorobe itp. lub po prostu porzadnie sie pouczyć
To masz chyba lepszą sytuacje... wypracowanie spokojnie napiszesz... dużo czytaj, może Ci sie
przydać, poza tym zaznajomisz sie do końca z ortografią (jak masz z nią problem) a jak nie
to pogadaj z nauczycielką czy możesz pisać np. dodatkowe wypracowania a ona by Ci mówiła co
np. robisz źle. Wtedy możesz skorygować błędy. Reszta jest łatwa, chodzi o wyszukiwanie odpowiedzi
w tekście.


hah matura u mnie niewymagala znajomosci lektury wszytko byl podane na tacy w tekscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:19, hammerfall87 napisał:

hah matura u mnie niewymagala znajomosci lektury wszytko byl podane na tacy w tekscie :)

Chodzi mi o to, że jak ktoś dostanie np. rozprawke to może sie odwołać do jakieś czytanej książki. Ja np. miałam o ogrodach i odwołałam sie do Tajemniczego ogrodu. Na tej zasadzie ;] rozumiesz co mam na myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... trzecia gim welcome to. Pierwszy rok - 4,6, drugi rok - 4,0, trzeci rok - 3,4(?) Pożyjemy zobaczymy, no ale naprawdę, teraz trza się wziąć do nauki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować