Zaloguj się, aby obserwować  
ArcydemonXXX

Rok szkolny 07 / 08 - jaki będzie

479 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 19:22, mała16 napisał:

> hah matura u mnie niewymagala znajomosci lektury wszytko byl podane na tacy w tekscie
:)
Chodzi mi o to, że jak ktoś dostanie np. rozprawke to może sie odwołać do jakieś czytanej książki.
Ja np. miałam o ogrodach i odwołałam sie do Tajemniczego ogrodu. Na tej zasadzie ;] rozumiesz
co mam na myśli...


wiem wiem ale matura byla latwa i tyle jesli chodzi ci o mature ta zaawansowna :P czyli ponad podstawowa to jest trudniejsza.Jak pisalem wypracowanko na maturze w porownaniu do tego co nas zmuszali w szkole to stwierdzam ze to byla dziecinada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:30, hammerfall87 napisał:

> > hah matura u mnie niewymagala znajomosci lektury wszytko byl podane na tacy w tekscie

> :)
> Chodzi mi o to, że jak ktoś dostanie np. rozprawke to może sie odwołać do jakieś czytanej
książki.
> Ja np. miałam o ogrodach i odwołałam sie do Tajemniczego ogrodu. Na tej zasadzie ;] rozumiesz

> co mam na myśli...

wiem wiem ale matura byla latwa i tyle jesli chodzi ci o mature ta zaawansowna :P czyli ponad
podstawowa to jest trudniejsza.Jak pisalem wypracowanko na maturze w porownaniu do tego co
nas zmuszali w szkole to stwierdzam ze to byla dziecinada :P

bo tak zawsze jest, domyslam sie ze jednak polaka sie bac nie bede musial, bo dadza jakis latwy test zeby przejsc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:36, Mastexx100 napisał:

Hmm.. jak będzie? Strasznie. Jak pomyślę, do jakiej klasy krejzoli muszę wrócić to mam zawroty
głowy :P

nie tylko ty masz taką klase ja mam najgorszą klase w cały Kołobrzegu!!!
Policja musi u nas być bo mam taką poje***** klase :P
ale najgorsze jest to że mundurek trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie mam obowiązku nosić mundurka (przynajmniej tak było mniej więcej tydzień temu). No właśnie, licealiści mundurków nosić (jeszcze) nie muszą, prawda?

Co do nazwy tematu: Rok szkolny 07/08 będzie to dziwny rok, w którym rozmaite znaki na niebie i ziemi zwiastować będą jakoweś klęski i nadzwyczajne zdarzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 15:37, Mateusz9214 napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Mateusz9214
no ja sie zdziwilem ze rok dopiero sie rozpoczol a juz sie skoniczyl, a w tym roku musze wyciagnac
chemie na 6 fizyke na 5 i matme tez na 5(wyobrazcie sobie ze mialem srednia 3,93) ehh bedzie
ciezko bo wychodzi duzo fajnych gier, a ja w dodatku mam egzaminy gimnazjalne. no ale w tamtym
roku spedzilem tylko jedna godzine przy ksiazkach nie liczac prac domowych, a w tym roku mam
sie zamiar uczyc regularnie


Ja miałem tez coś kolo tego ZA DUŻO GRAŁEM :] teraz tez muszę sie wziąć do roboty bo też mam egzaminy gimnazjalne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 21:17, Generał92 napisał:

Ja miałem tez coś kolo tego ZA DUŻO GRAŁEM :] teraz tez muszę sie wziąć do roboty bo też mam
egzaminy gimnazjalne xD

Każdy mówi, że sie weźmie do nauki, ale jakoś motywacji brakuje. Jako, że skończyłam właśnie gim dam Ci jedną radę: ciśnij od początku. Nie patrz na kolegów, koleżanki, idź do przodu walcz jak lew. Bo potem możesz żałować, bo Ci braknie paru punktów do wybranej szkoły... ja sie przejechałam bo sie w pierwszym semestrze prawie w ogóle nie uczyłam... i brakło... =/ Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 21:17, Generał92 napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Mateusz9214
> no ja sie zdziwilem ze rok dopiero sie rozpoczol a juz sie skoniczyl, a w tym roku musze
wyciagnac
> chemie na 6 fizyke na 5 i matme tez na 5(wyobrazcie sobie ze mialem srednia 3,93) ehh
bedzie
> ciezko bo wychodzi duzo fajnych gier, a ja w dodatku mam egzaminy gimnazjalne. no ale
w tamtym
> roku spedzilem tylko jedna godzine przy ksiazkach nie liczac prac domowych, a w tym roku
mam
> sie zamiar uczyc regularnie

Ja miałem tez coś kolo tego ZA DUŻO GRAŁEM :] teraz tez muszę sie wziąć do roboty bo też mam
egzaminy gimnazjalne xD

wyobraz sobie ze ja tydzien temu kupilem sobie ps3 i co ja mam teraz zrobic, bede grac w soboty i piatkowe wieczory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2007 o 21:32, Mateusz9214 napisał:

wyobraz sobie ze ja tydzien temu kupilem sobie ps3 i co ja mam teraz zrobic, bede grac w soboty
i piatkowe wieczory

Możesz mi je wypożyczyć ;] Ech w liceum jest czas na wszystko (nie licząc końcówki 3 klasy ;] ) wystarczy odpowiednio rozdysponować czas (lub zapierdalać na ostatnią chwile jak ja to mam w zwyczaju :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:44, ŁukiPluta napisał:

Dla mnie ten rok szkolny będzie koszmarny :(, będzie egzamin, wybór szkoły, debilne punkty,
czyli... 3 gimnazjum :P

Walcz o każdy punkt! Warto :D

Dla mnie nowy rok szkolny będzie... szybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:44, ŁukiPluta napisał:

Dla mnie ten rok szkolny będzie koszmarny :(, będzie egzamin, wybór szkoły, debilne punkty,
czyli... 3 gimnazjum :P

Pfff przynajmniej nie musisz bulić 70-150 zł opłaty rekrutacyjnej (której nie zwracają ...) A gimnazjalny to pikuś, powtórzę to jeszcze raz "Wystarczy umieć czytać i pisać, by z humanistycznego dostać ponad połowę punktów" by moja była polonistka. Wybór szkoły to chyba też sprawa prosta, przecież masz jakiś starszych kolegów, na których można polegać i znasz ich opinie? Zresztą jak się sam przekonałem, do matury nikt nie przygotuje cię lepiej niż ty sam. A punkty? Heh przynajmniej od początku wiesz ile masz punktów i jaki był prób w zeszłym roku. Na studiach jest to zmienne (ilość miejsc, próg, czy wreszcie sposób przeliczania punktów ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też będzie szybki, oj tak. Wszak klasa maturalna jest wiele krótsza. Zakończenie roku pod koniec kwietnia. A i zleci strasznie szybko pewnie. Rycie do matury przeplatane imprezkami... Ech, skąd wziąć na to siłe tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:57, Sand Wraith napisał:

Pfff przynajmniej nie musisz bulić 70-150 zł opłaty rekrutacyjnej (której nie zwracają ...)

noo tu mam lepiej =], ale to też mnie czeka :S

Dnia 02.09.2007 o 00:57, Sand Wraith napisał:

A gimnazjalny to pikuś, powtórzę to jeszcze raz "Wystarczy umieć czytać i pisać, by z humanistycznego
dostać ponad połowę punktów" by moja była polonistka.

Z tego, co widziałem, to się zgodzę, ale jak mi walną gramatykę, to leże xD

Dnia 02.09.2007 o 00:57, Sand Wraith napisał:

Wybór szkoły to chyba też sprawa prosta, przecież masz jakiś starszych kolegów, na których można polegać i znasz ich opinie?

Szkołę już dawno wybrałem, a z kolegami ciężej, noo chyba, że 1 kuzyn =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E to spokojnie dasz sobie radę! Nie chodź tylko zbyt często na wajsy i nie zarywaj nocy na forum, a będzie bardzo dobrze. A gimnazjalny to pikuś oczywiście! Jeżeli miałeś średnie oceny to bez problemu będzie ok 65% :)

A gramatyki nie dają na egzaminie :p Możesz jedynie rozprawkę dostać :p To do jakiej się szkoły wybierasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować