Zaloguj się, aby obserwować  
ArcydemonXXX

Rok szkolny 07 / 08 - jaki będzie

479 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 01:06, Sand Wraith napisał:

To sie zapewne ucieszysz że w liceum nie ma gramatyki ;]


Tylko to mnie motywuje xD, ale za to do czytania jakieś klasyki, ;/ mogli by dąć wiedźmina i parę książek Lovecrafta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:04, Memorr napisał:

a ja w tym roku szkolnym muszę sie wziąc do roboty,bo tamten rok olałem sobie konkretnie;)

Ja olałam pierwszy semestr. W tym roku też planuję się zabrać do nauki ale podejrzewam, że na planach się skończy :P

---> Nie ma gramatyki w LO?! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:13, mała16 napisał:

> a ja w tym roku szkolnym muszę sie wziąc do roboty,bo tamten rok olałem sobie konkretnie;)

Ja olałam pierwszy semestr. W tym roku też planuję się zabrać do nauki ale podejrzewam, że
na planach się skończy :P

---> Nie ma gramatyki w LO?! :D:D:D:D:D


o tym ze nie ma gramatyki w LO nic nie wiem bo ide do 2 Gim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:15, Memorr napisał:

o tym ze nie ma gramatyki w LO nic nie wiem bo ide do 2 Gim. :)

To powodzenia bo z tego co pamiętam to była dla mnie najłatwiejsza klasa gimnazjum (5,0 bez kucia - czasem się tylko poduczyłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:16, mała16 napisał:

> o tym ze nie ma gramatyki w LO nic nie wiem bo ide do 2 Gim. :)
To powodzenia bo z tego co pamiętam to była dla mnie najłatwiejsza klasa gimnazjum (5,0 bez
kucia - czasem się tylko poduczyłam)


dzięki
kuć się nie musze żeby mieć dobre oceny,wystarczyło przejrzeć zeszyty i być uważnym na lekcjach,i często chorowałem w tym roku,nie wiem czemu poprostu dużo byłem chory i nauczyciele mówili że jestem udawacz
i nie poszło mi dobrze w 1gim, i trzech nauczycieli i uważa mnie za nieuków,udawaczów i nygusów
ale muszę zmienic tą opinię.A że jestem udawacz że niby nie choruję,tylko do szkoły nie chce przychodzic to tylko niektóre koleżanki w klasie tak na lekcjach mówiły i niektórzy nauczyciele w to uwierzyli i potem że nie zdam,itp
było ostro u jednego nauczyciela miałem 3
a u dwóch tych najgorszych to 2
jak pisałem kartkówki to gościówka do mnie że sciągam itp choc siedziałem sam w ławce,a reszta za mną,ale na szczęscie to był koniec roku więc miałem to gdzie
ale jak juz powiedziałem muszę tą opinie zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, żaden nauczyciel wam tego nie mówił? Za to dogłębnie poznacie poezje i przebrniecie przez wszystkich klasyków + (+ ulubieńcy polonisty, u mnie Gombrowicz i Leśmian). Szczerze to większość lektur nie przypadła mi do gustu (a prawie wszystkie przeczytałem - ostał się tylko potop ;] No cóż, nie miałem czasu na te 3 tomy ...) Zawsze miałem problem żeby się wyrobić z przeczytaniem lektury na czas (wyjątek Mistrz i Małgorzata, Lalka czy Inny Świat) Paradoksalnie teraz mam problem z Sapkowskim, żeby nie przeczytać sagi za szybko ;] A najlepsza to i tak była Eliza -> Glorie Victis (takie krótkie opowiadanie) czytałem parę dni ... i tak nie wytrzymałem, kumpel mi musiał opowiedzieć, normalnie zasypiałem i retrospekcje z dzieciństwa miałem ;] A jak wychowawca (i polonista w jednym) zaproponował Nad Niemnem w ramach lektury, to parę osób z klasy wyszło, a reszta wszczęła protest ;P CO jak co, ale TYM nie powinni już katować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tak niestety mają. Chorują a nauczyciele myślą, że to udawacze... myślę, że jak się postarasz to opinię odrobisz ;)

A ja mam zamiar przycisnąć wrzesień, potem do końca semestru się troszeczkę poluzuje (nie znaczy odpuści, tylko nie cisnąć za wszelką cenę) no i potem na drugi semestr już zbieranie sił i walka o jak najlepsze stopnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:33, mała16 napisał:

Niektórzy tak niestety mają. Chorują a nauczyciele myślą, że to udawacze... myślę, że jak się
postarasz to opinię odrobisz ;)

A ja mam zamiar przycisnąć wrzesień, potem do końca semestru się troszeczkę poluzuje (nie znaczy
odpuści, tylko nie cisnąć za wszelką cenę) no i potem na drugi semestr już zbieranie sił i
walka o jak najlepsze stopnie :)


to życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:29, Vuko Drakkainen napisał:

ja ide do I Liceum w której cóż trzeba sie uczyć aby załatwić sobie dobre uznanie od nauczyciela.
Druga klasa jest taka gdzie można troche odpuścić. III cóż matura :/

Pfff, Liceum to jak u Herlinga ... Inny Świat :D Tutaj z nauczycielami idzie normalnie porozmawiać i jest ogólnie spoko. Teraz jak na to patrzę to w gimnazjum jest największe bydło jakie widziałem. Nauczycielom którzy uczą w gimnazjach powinni jakieś premie dawać, serio! A co do pierwszej klasy liceum ... To se ją olałem :P Tylko infa mi na świadectwo maturalne szła więc hulaj duszo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjj... Jak dla mnie to ten rok może być gorszy od następnego. Idę do drugiej klasy gimnazjum, a z opowiadań znajomych dowiedziałem się, że tam jest najgorszy wycisk... Trzecia klasa to już luzy (podobano) xDxDxD...

Trzeba się będzie postarać...
Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro popierdzielam do Technikum na 1 rok;-p niedosc ze znam 1 osobe (nie na moim oddziale jest ;-/) to jeszcze nie wiem w jakiej klasie jestem? skoro taki jest poczatek to jaki bedzie koniec! o_O Bleeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach glupie mundurki ktore jeszcze nie sa nawet uszyte ^^ Glupia religia ktora wlicza sie w srednia :/ (bedzie trzeba popracowac uczyc sie i wogole go glupi nauczyciel a ja w kosciele nie bylem juz z 2 lata o jaki zal :/) 3 klasa gimnazjum w hugo roboty oj bedzie oooooooooooooooooooo wiele gorzej i ciezej niz rok temu co zrobic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 09:42, RedSqll napisał:

Ja tak jakby z drzewa spadlem dopiero i co :D Religia sie wlicza w srednia??:D Masakra bedzie
chyba pojde na etyke;-p

Nowy minister edukacji ma jeszcze sprawdzić, czy taki projekt jest zgodny z konstytucją, ale wg. mnie nie wprowadzi religii do średniej. Aż taki radykalny to on chyba nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 09:32, Doktor14 napisał:

Ojjj... Jak dla mnie to ten rok może być gorszy od następnego. Idę do drugiej klasy gimnazjum, a z opowiadań
znajomych dowiedziałem się, że tam jest najgorszy wycisk... Trzecia klasa to już luzy (podobano) xDxDxD...


Czy ja wiem... z własnego doświadczenia wiem, że całe gimnazjum to luz ;-) Pójdziesz do liceum, dopiero tam dowiesz się co to prawdziwy wycisk. Tak cię wycisną, że... no, w każdym razie jak cytrynkę ;-)

BTW, wie ktoś, czy Zbrodnia i kara nadal jest lekturą, czy jednak Dostojewski wypadł ze spisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 09:40, skrzacik0 napisał:

Ach glupie mundurki ktore jeszcze nie sa nawet uszyte ^^


A ja nawet nie będę miał mundurków, tylko białe koszulki, spodnie jakie się chce. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 10:12, Nadrill napisał:

> Ach glupie mundurki ktore jeszcze nie sa nawet uszyte ^^

A ja nawet nie będę miał mundurków, tylko białe koszulki, spodnie jakie się chce. :>



Jezu sluchaj u nas chyba z 4 rozne dodatki wybrali zal i za 300 zł!!!!!!!!! no rece opadaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak widać mundurki weszły ładnie do Waszych szkół. Fajnie, jednym się podobają, drugim nie, ale jedna rzecz wku..ia każdego, cena.... Jak można dać 250-300 na głupi ubiór, zero sfinansowania z MEN... Nic, polska szkoła to nie tania, publiczna szkoła... To coś innego, o wiele gorszego. Współczuję, tym którzy musieli gładką ręką wydać tyle kasy na takie "coś"*. Mnie to nie dotyczy, bo chodzę do technikum, więc przynajmniej tyle moja mama ma spokoju, że nie musi więcej na mnie wydawać.

* nie każdemu się przecież te mundurki podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować