kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Coś mi się nie podoba w piśmie CD-ACTION. Od 2002 nie kupiłem żadnego numeru, ale w tym roku kupiłem pierwszy numer za 14.99zł i były trzy gry potem kupiłem następny ale było gorzej tylko 2gry uratowało ich to, że były dodatki do Operaction Flashpoint. Ale to nie zmienia faktu, że pismo schodzi na psy. Tylko jedno pismo, które kupuje od 1/05 nigdy nie dawało tytułów godnych pogardy (Play Pc-Rom). Kto lubi Playa a kto lubi CD-Action oto jest pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 16:54, mati162c napisał:

Takich Tematów jest od groma, ja wolę CDA ale Play też jest fajny

*Kupiłeś ostatni numer Playa z grami ZEGARMISTRZ, House of the Deat 2, Robin Hoodem i z Kultem.
Ja już Cd-Action nie kupuje (bardziej opłaca się Play bo ma cene i gry fajne.) cena 11.99 a Cdaction 14.99 i gry w Play 4 a czasem i nawet 6 a w CDACTION tylko 3 a nawet i gorzej 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 17:08, mati162c napisał:

Jeszcze nie ale mam zamiar kupIĆ


POLECAM HOUSE THE DEAT 2 TO SUPER GRA TAK JAK I INNE W PAYU Z RESZTĄ. W TEJ GRZE CZASEM SIE MOŻNA PRZERAZIĆ. KUPIŁEŚ NUMER PAYA Z PAINTKILLEREM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 17:10, kris2005a napisał:

> Jeszcze nie ale mam zamiar kupIĆ

POLECAM HOUSE THE DEAT 2 TO SUPER GRA TAK JAK I INNE W PAYU Z RESZTĄ. W TEJ GRZE CZASEM SIE
MOŻNA PRZERAZIĆ. KUPIŁEŚ NUMER PAYA Z PAINTKILLEREM?

Tak ale teraz gram w dodatek z Kśg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 17:22, mati162c napisał:

> > Jeszcze nie ale mam zamiar kupIĆ
>
> POLECAM HOUSE THE DEAT 2 TO SUPER GRA TAK JAK I INNE W PAYU Z RESZTĄ. W TEJ GRZE CZASEM
SIE
> MOŻNA PRZERAZIĆ. KUPIŁEŚ NUMER PAYA Z PAINTKILLEREM?
Tak ale teraz gram w dodatek z Kśg

*W ktorej misji jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 16:51, kris2005a napisał:

Coś mi się nie podoba w piśmie CD-ACTION. Od 2002 nie kupiłem żadnego numeru, ale w tym roku
kupiłem pierwszy numer za 14.99zł i były trzy gry potem kupiłem następny ale było gorzej tylko
2gry uratowało ich to, że były dodatki do Operaction Flashpoint. Ale to nie zmienia faktu,
że pismo schodzi na psy. Tylko jedno pismo, które kupuje od 1/05 nigdy nie dawało tytułów godnych
pogardy (Play Pc-Rom). Kto lubi Playa a kto lubi CD-Action oto jest pytanie!


zgadzam sie z tobą w zupełności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedne dzieci, dla których wyznacznikiem jakości pisma jest liczba dołączanych gier (disclaimer: aktualnie sam żadnego pisma nie czytam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wszyscy tu mowią(poprawka no moze nie wszyscy ale...)ze ten jest lepszy bo wiecej gier lepsza cena??przecierz chodzi co w nim piszą i czy jest warte uwagi.Moim zdaniem PLAY jest bardzo dobry,cd-action jest srednie ale czasami czytam,clicka to wogole,jeszcze kśgry czesto kupuje na zmiane z PLAYEM.i takie jest moje zdanie:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, narzekacze. :P Ja wolę CDA. I nie dzięki cenie czy gierkom (zainstalowałe może 4 [od sierpnia 2003] a przeszedłem 1), ale dzięki stylowi, w jakim piszą artykuły. A od Playa zawsze mi jakąś "ziomalszczyzną" tchnęło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 12:00, siekacz napisał:

ja lubie cd acton poniewaz mi nie chodzi o gry ale o cos do poczytanie ja lubie czytac opisy
gier a takze zapowiedzi a takze AR:)


No właśnie i takich czytelników cenie :D
Mi również zależy tylko na piśmie a nie na grach w nim zawartych. Dla mnie mogłoby być 200 albo 250 stron pisma i 0 płyt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się