kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

ta najlepsze ze jest co poczytac dowiedziec sie o swiecie gier i oczywiscie wiedziec jakies wchodza na rynek gry ic zy warto je kupic a gry ktore daja sa nie potrzebne bo ja mam komputer do nauki dowiedenia sie czegos chodzenia po internecie a tylko czasem gram w gry za duzo czasu nie poswiecam na nie bo to tylko strata czasu:) wole posiedziec na forum cd projekt tak jak dzis siesdze i czytac albo czytac cd action:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubie cda czytam je od ladnych paru lat i bardzo lubie je czytac a to ze daja malo gier to chyba nie jest wazne bo ja je lubie za styl i to w jaki sposb wszystkich bluzgaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, wiecie co? Takie kłótnie nt. które pismo jest lepsze trochę mi podchodzą pod dresiarstwo. Każdy magazyn ma inny styl, to zależy od gustu czytelnika które wybierze. A o gustach się nie rozmawia, bo mogą z tego wyjść bardzo nieprzyjemne skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o gustach się nie

Dnia 23.12.2005 o 13:39, Derrvin napisał:

rozmawia, bo mogą z tego wyjść bardzo nieprzyjemne skutki.

jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nikogo nie zmusza do czytania (jest to chyba najczęściej powtarzany post w tym temacie) ale wy chyba nie chcecie tego zrozumieć , ja lubię CDA i będę je kupował i czytał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Action RZĄDZI, kto ma inne zdanie jest lamerem, bo jest głupi :P

A na serio, Ja pierwszy numer CDA kupiłem we Wrześniu 2000... I co jakiś czas kupowałem CDA, o ile kase miałem, od drugiej połowy 2003r CDA zaczołem kupować regularnie, z 2005 r. nie mam jednego nr.


Gdyby wyszła opcja CDA bez CD to bym takową kupował, dla mnie gry nie są najważniejsze, mam syzbkiego neta wiec dema i patche łatwo moge ściagnąć, a w grać mam co bo od 2002 ciągle gram w Warcraft 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Action to chyba najlepsze czasopismo o grach komputerowych dostępne w Polsce.
Sam się czasami dziwię jak im się opłaca za 14,90 PLN wydawać gazetę 148 albo 156 stron i 8,5 - gigowy DVD.
Play czasami ma przebłyski i da jakąś dobrą grę, ale to bardzo rzadko się im ostatnio zdarza a poziom recenzji według mnie też zostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Potraktujmy ten temat jako taki ogólny o CD-Action, gdzie możemy podyskutować nieco o redakcji, samym piśmie etc. etc. ponieważ tego typu dyskusje w topiku "Co mnie razi w CDA" są lekkim off-topem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:23, graczomaniak napisał:

Zgadzam sie! A teraz do rzeczy- czy "Dialog miesiąca" naprawde jest zasłyszany w redakcji czy
wymyslacie go??? :)


Ustalmy jedno - jestem jedynie okazyjnym wspólpracownikiem na odległość, a nie etatowym redaktorem siedzacym na miejscu. Dlatego nie na wszystkie tematy odpowiem, bo po prostu się nie znam. Ale jeśli będę mógł zabrać głos - to powiem :)
Co do Dialogu Miesiąca - O ILE mi wiadomo, to wszystko autentyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 00:50, Janeks napisał:

A wiesz Colidorze na jakim sprzecie graja redaktorzy CDA?


Na dobrym... O specyfikacji pisali już nieraz po wymianie, ale naprawdę nie pamiętma parametrów technicznych.

Dnia 30.12.2005 o 00:50, Janeks napisał:

Kim jest Smuggler??


Osobą odpowiadającą na listy w AR, częścią zespołu redakcyjnego...

Słuchajcie, albo dyskusja, albo banalne pytanka... Poza tym, nie jestem "encyklopedią CDA" i nie bawmy się w "pytanie-odpowiedź" na takie tematy. Dyskusję o CDA mozemy poprowadzić w miarę sensownie, ale jeśli będzie to na zasadzie: "A co gem je w przerwie na śniadanie?" "Jaki dzwonek ma Hut teraz w komórce?", to ja sobie odpuszczę w ogóle reakcje na takie posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 16:59, kris2005a napisał:

> Takich Tematów jest od groma, ja wolę CDA ale Play też jest fajny
*Kupiłeś ostatni numer Playa z grami ZEGARMISTRZ, House of the Deat 2, Robin Hoodem i z Kultem.
Ja już Cd-Action nie kupuje (bardziej opłaca się Play bo ma cene i gry fajne.) cena 11.99 a
Cdaction 14.99 i gry w Play 4 a czasem i nawet 6 a w CDACTION tylko 3 a nawet i gorzej 2.



Takie state gry,
Robin Hood jest od 2 lat w nxk, a zegarmistrz był 3 latatemu w ksg
kult z tego co widze na stronie http://www.markolf.webd.pl/?litera=K
był już max game

jeśli miałbym wybierać między playem a CDA
to oczywiście wybiore CDA

ale gdy w CDA nie ma ciekawych gierek to wybieram GameRanking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 11:10, graczomaniak napisał:

A ty Clidorze czym sie w CDA zajmujesz?? :D


Tym, przy czym jest moja ksywka :) A konkretniej to zdarzyło mi się już kilka (tekstów u nich zamieścić) plus wspólpracować przy paru projektach Marka Lenca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się