kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 17:47, Draxvoxdor napisał:

Raz w cda widziałem takie przekleństwo na elda: "Eld jezd gupi". A kitujesz aż takich świrniętych
ludzi nie ma. No chyba że uciekł z domu wariatów:P Albo dostał wścieklizny(ślina).

Gupi to naprawde przekleństwo? To ja klnę na swoją siostrę mówiąc o niej taką straszną rzecz? Pójdę chyba za to do piekła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:47, Draxvoxdor napisał:

Raz w cda widziałem takie przekleństwo na elda: "Eld jezd gupi". A kitujesz aż takich świrniętych
ludzi nie ma. No chyba że uciekł z domu wariatów:P Albo dostał wścieklizny(ślina).



''Eld jest głupi'''' to bylo dlatego że niewystąpil w turnieju redekacji w PES 6 a tekie przekleństwo mocne to niejets.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:50, Grushmar napisał:

> Nie zgadzam sie, to głupota.
> Paladyn Rage>>>>Nie ja nigdy niie wyrzuce moich cd actionów.NNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

> To moje i nie oddam, a za makulature sie grosze dostaje. A cdaki są bardzo fajne.
>
I właśnie dlatego nigdy prtzenigdy nie oddałem swych actionków śmietnikowi.
Lepiej je dać biednym by sobie życie pocieszyli kawałami z działu Na Luzie

>
Myślisz, że jak dasz jakiemuś przymierającemu głodem biedakowi CDA i on poczyta NL to zmienisz jego życie na lepsze ? XD

Dnia 02.02.2007 o 17:50, Grushmar napisał:

A propos: U mnie w piwnicy rośnie sterta CDA z starych roczników i nie wiem co z tym fantem
zrobie....


ja je trzymam na strychu :P i nie oddam... chociaż parę egzemplarzy miało zaszczyt pomagać ci testować penetrację kilku noży to nadal leża z tymi w stanie idealnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:21, grand10pelu napisał:

> ''Eld jest głupi''''
Chyba raczej "Eld jezd gupi":)


Dlaczego?? W CDA pisze wyraźnie "jest"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jednak nie jestem sam w moich przekonaniach co do CDA... Zresztą co do oddawania ma makulature starych numerów to świętokradztwo! Co innego z aktualnymi wydaniami - przeczytać, zapomnieć odstawić na pólkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:32, Devorian napisał:

Wlasnie otatnio CD-ACTION zgodziło się przyjąc gazetkę CD-project,czy łatwo się zgodzili??


hmmm dla mnie Cd project insider to pare stron więcej do poczytania za darmo więc czemu nie, też są tam fajne artykuły np. o wiedźminie. Co masz do CDP zresztą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że gdy dostał degrada -2 nie sadzić już 3 kilometrowych postów.

Ostatnio chciałem wypowiedzieć się na temat nowego numeru CDA, ale było tu takie zamieszanie, że sobie odpuściłem. Widzę, że teraz sie uspokoiło i sie wypowiem :P

Gry bardzo fajne (oprócz Medieval ), recenzje fajne, Ar fajne, Na luzie fajne... czyli numer super:] Fajnie, ze dali dizał kolekcjoner. Chociaż bedę mógł sobie popatrzeć jak wygladaja te edycje kolekcjonerskie i cos o nich poczytać, bo wątpię zebym kiedylwiek w życiu stał się jakiejś posiadaczem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:32, Devorian napisał:

Wlasnie otatnio CD-ACTION zgodziło się przyjąc gazetkę CD-project,czy łatwo się zgodzili??

Pod przymusem... Zagrozili, że porwą żonę prezydenta i wszystko zwalą na CDA... :P
Ta "gazetka" to tylko taka reklama jest, więc CD-Action razczej na niej zyskuje, a nie traci... Zresztą wormage ma rację - jest tak wiele ciekawych rzeczy, zwłaszcza w 4gramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:41, wormage napisał:

> Wlasnie otatnio CD-ACTION zgodziło się przyjąc gazetkę CD-project,czy łatwo się zgodzili??


hmmm dla mnie Cd project insider to pare stron więcej do poczytania za darmo więc czemu nie,
też są tam fajne artykuły np. o wiedźminie. Co masz do CDP zresztą ?


Ja też lubię zerknąć do Insidera. Są tam rzeczy o forum gram.pl. A ostatni "kilogram miesiąca" to mnie rozwalił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:42, Moras1990 napisał:

Widzę, że gdy dostał degrada -2 nie sadzić już 3 kilometrowych postów.


Nierozumiem? Nietylko ja pisałem kilometrowe posty, a zawsze jak chcesz to ominąć to możesz nacisnąć przycisk "end". Zresztą nietylko my chyba robiliśmy w historii tego fora takie długie posty, mnie też one wkurzają. Dlatego postuluję założenie tematu kłutnia. Co do degrada, to już nie pierwszy raz :)

Dnia 02.02.2007 o 18:42, Moras1990 napisał:

Gry bardzo fajne (oprócz Medieval ),


szkoda, bo myślałem aby kupić ten numer ze względu na tą gierkę. To takie simcity w średniowieczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:52, Larry Laffer napisał:

> Gry bardzo fajne (oprócz Medieval ),

szkoda, bo myślałem aby kupić ten numer ze względu na tą gierkę. To takie simcity w średniowieczu?


nie rozumiem pytania, przecież masz mediavala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie pomyliłem sie to było Eld jezd gupi"
pro evo>>>>Nie będę przekilinąć przecież na forum. bo znowu strace kilku kolegów za ...degrada(!).
larry laffer>>>>>>jak my lubimy te cda, dla nas wyrzucanie starych numerów to świętokradztwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:45, CR7 napisał:

Ja też lubię zerknąć do Insidera. Są tam rzeczy o forum gram.pl. A ostatni "kilogram miesiąca"
to mnie rozwalił. :)


Chodzi ci o ten kilogram z Szmondrowskim??? To było genialne, jak go poinformowałem zaraz poleciał CDA kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 10:38, tykus napisał:

Chodzi ci o ten kilogram z Szmondrowskim??? To było genialne, jak go poinformowałem zaraz poleciał
CDA kupić :D


Tak o ten. Jeszcze jedna rzecz mnie rozwaliła definitywnie, a mianowicie list w AR zatytułowany "Marzeniowstrzymywacz". Normalnie jak to przeczytałem to myślałem że zaraz pier***, ten list to chyba jakiś ośmiolatek napisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się ucieszył jak by dali tipso maniaka 2006 - 2007 albo 100 najleprzych gier wtedy by było super , z tych małych książeczek nie ma prawie woglę pożydku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:00, Lak5 napisał:

Ja bym się ucieszył jak by dali tipso maniaka 2006 - 2007


Przydałoby się, np. o najlepszych przygodówkach albo rts-ach albo rpg-ach.

Dnia 03.02.2007 o 12:00, Lak5 napisał:

albo 100 najleprzych gier wtedy by
było super ,


To już było ;p

Dnia 03.02.2007 o 12:00, Lak5 napisał:

z tych małych książeczek nie ma prawie


To fakt

Dnia 03.02.2007 o 12:00, Lak5 napisał:

woglę pożydku .


ale z ciebie antysemita ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się