kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

ja juz dawno przestalem kupowac ta gazetke...znajdowalo sie w niej wiele reklam i screenow z gry:/ o informacjach praktycznych z komputerem nie wspominajac...gazeta nastawila sie tylko i wylacznie na gry i troche zarcikow na koncu gazetki:/poczekam moze sie cos poprawi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 09:19, Mroczny78 napisał:

ja juz dawno przestalem kupowac ta gazetke...znajdowalo sie w niej wiele reklam i screenow
z gry:/ o informacjach praktycznych z komputerem nie wspominajac...gazeta nastawila sie tylko
i wylacznie na gry i troche zarcikow na koncu gazetki:/poczekam moze sie cos poprawi:D


A na co miała się niby nastawiać skoro to czasopismo (!) o grach komputerowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestałem kupować CDA okazało się, że kiedy miałem wybór imprezy albo CDA wybrałem imprezy, tak więc czasopismo straciło kolejnego czytelnika, pisze kolejnego bo na górze jest post o podobnej tematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny ale o czym jest ta "gazetka"(CD-ACTION to czasopismo)?
O grach.
Ach ciekawe co w nowe CD-ACTION będzie zawierać :) Nie moge się już doczekać.
Codziennie wchodze na ich strone internetową (z myślą czy już wyszło ??) i niedawno przeczytałem że:

"Tryb sieciowy Two Worlds przeszedł wielkie zmiany. Wcześniej przewidywano rozgrywkę dla 8 graczy, teraz zaś Dwa Światy chcą konkurować z grami typu MMOG!
"
Zdziwiłem się nie powiem :) chętnie to zobacze ale czy darmowe będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2007 o 09:21, radess napisał:

A na co miała się niby nastawiać skoro to czasopismo (!) o grach komputerowych ...

widocznie nie kupowales cd-action od samego poczatku...:/mogliby rozszerzyc wachlarz swych mozliwosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2007 o 10:18, Mroczny78 napisał:

widocznie nie kupowales cd-action od samego poczatku...:/mogliby rozszerzyc wachlarz swych mozliwosci:P


I wyszła by taka "gazetka" o wszystkim i o niczym, to jest pismo o grach czy raczej dla graczy i teksty są utrzymywane w tej tematyce, a i tak są odstępstwa i teksty bardziej freestylowe. Zastanów się czy kupowałbyś powiedzmy Piłkę Nożną gdyby połowę obiętości stanowiły teksty o wielkim sukcesie komunizmu i o równie mocno związanych ze sportem sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje CDA i powiem ze jest zajebioza.....a gry to daja bez kitu najlepsze w porownaniu z innymi czasopismami.A Smuggler istnieje bo siedzial 2m odemnie bez kitu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem takiego samego zdania, zresztą kilka stron wcześnej wyszła z tego niezła sprzeczka ;) Od razu mówię Ich (obecnych fanów CDA) nie przegadasz, nikt nie przegada dopóki sami się nie zorientują, że jednak cos jest nie tak. Że nie ma w CDA już tego czegoś... No i oczywiście kazdy będzie się ścierać, że to "czasopismo", nie "gazeta" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielkim fanem tej gazety/czasopisma ale śmieszą mnie ludzie, którzy piszą, że w CDA nie ma już tego czegoś. Oczywiście, że jest tylko to wy się zmieniliście, dorośliście i inaczej podchodzicie do takich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 10:39, Adidas66 napisał:

Nie jestem wielkim fanem tej gazety/czasopisma ale śmieszą mnie ludzie, którzy piszą, że w
CDA nie ma już tego czegoś. Oczywiście, że jest tylko to wy się zmieniliście, dorośliście i
inaczej podchodzicie do takich spraw.


Hmm... Może. Co nie zmienia niczego, że z mojego (i nie tyllko) punktu widzenia, że nie ma tam tego czegoś już ;p
To coś odnalazłem w... a ne będę już robił kryptoreklamy, by nie być posądzony o "manipulacje" ;) Niemniej przyjemniej jest mi poprzeglądać starsze numerki niżeli te nowe. Mmoże na tamtym etapie zatrzymało się moje "dziećiństwo"? Ale teraz z drugiej strony, mówisz, że wyrośliśmy. Wcześniej ktoś się ze mną kłucił, że CDA nie ma docelowej grupy wiekowej, sam już nierozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, pamiętam jak zacząłem kupować CDA i było dla mnie "takie miłe, superowe, fajowe", teraz jest podobnie, ale odczuwalnie mniej tego "czegoś" czuję. Co nie zmienia faktu, że CDA dla mnie wymiata. BTW, dziś wyszedł nowy Click... Fajniutki numerek i chyba go sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2007 o 11:04, Larry Laffer napisał:

Ale teraz z drugiej strony, mówisz, że wyrośliśmy.
Wcześniej ktoś się ze mną kłucił, że CDA nie ma docelowej grupy wiekowej, sam już nierozumiem...


Ludzie się zmieniają i w różnych okresach życia podobają im się różne rzeczy, CDA mogłoci się podobać kiedy miałeś powiedzmy 16 lat, ale równie dobrze kiedy miałeś tych lat 40. Mimo wszystko CDA ma jednak chyba ma grupę docelową, bo teksty ukierunkowane są na ludzi młodych, studentów i nastolatków, tak więc nie wiem kto się z tobą kłócił, ale chyba niekoniecznie wiedział o czym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 11:11, Adidas66 napisał:

Ludzie się zmieniają i w różnych okresach życia podobają im się różne rzeczy, CDA mogłoci się
podobać kiedy miałeś powiedzmy 16 lat, ale równie dobrze kiedy miałeś tych lat 40.


No racja racja - gusta się zmieniają. Ale zobacz, że nei tylko ja mam takie odczucia, że czegoś tam brakuje. Myślę że majac 40 lat w tamtych czasach kiedy CDA było dlamnie najlepszze też bym jer czytał, a teraz bym narzekał, że czegoś juz brak :) Oczywiście niezmienia to faktu, że są u nas na rynku najlepsi w tematyce PC, ale powoli staja sie bardziej dystrybutorami gierek niżeli pismem do czytania...

Dnia 06.02.2007 o 11:11, Adidas66 napisał:

Mimo wszystko
CDA ma jednak chyba ma grupę docelową, bo teksty ukierunkowane są na ludzi młodych, studentów
i nastolatków, tak więc nie wiem kto się z tobą kłócił, ale chyba niekoniecznie wiedział o
czym pisze.


Parę stron wcześniej poleciaało pare kilumetrowych postów, no i degradzik od wielkiego M (jak majonez) jakbyś chciał przeczytać, ale neiwiem czy warto ;) Też jestem studenciakiem, nie tak dawno nastolatkiem i pewnie dalej bym kupował ich gdybym miał tyle $ co kiedyś i czasu, brzękając tylko pod nosem, "że to już nie to". Teraz kupię od czaasu do czasu i wiem, że to nie to. To się po prostu czuje.

Mówisz:

Dnia 06.02.2007 o 11:11, Adidas66 napisał:

śmieszą mnie ludzie, którzy piszą, że w CDA nie ma już tego czegoś


To tak samo jak syty niezrozumie głodnego, trzeba to poczuć by zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 11:04, Larry Laffer napisał:

Hmm... Może. Co nie zmienia niczego, że z mojego (i nie tyllko) punktu widzenia, że nie ma
tam tego czegoś już ;p
To coś odnalazłem w... a ne będę już robił kryptoreklamy

PSX Extreme ? :)

Dnia 06.02.2007 o 11:04, Larry Laffer napisał:

;) Niemniej przyjemniej jest mi poprzeglądać starsze numerki niżeli te nowe. Mmoże na tamtym
etapie zatrzymało się moje "dziećiństwo"? Ale teraz z drugiej strony, mówisz, że wyrośliśmy.
Wcześniej ktoś się ze mną kłucił, że CDA nie ma docelowej grupy wiekowej, sam już nierozumiem...


Raczej ma. To gazeta (ojej napisałem gazeta... zostanę pewnie obrzucony błotem w AR, a dzieciaki będą mieć radoche.) dla młodych. Mase screenów, drętwe recki to już nie to CDA jak kiedyś. Panowie z CDA chyba za bardzo spoważniali. Nie ma już tego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 09:15, Break the peace napisał:

CD-ACTION WYMIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale super uzasadnienie, tylko gdzie moderacja?


>Raczej ma. To gazeta (ojej napisałem gazeta... zostanę pewnie obrzucony błotem w AR, a dzieciaki będą mieć >radoche.) dla młodych. Mase screenów, drętwe recki to już nie to CDA jak kiedyś. Panowie z CDA chyba za bardzo >spoważniali. Nie ma już tego klimatu.
Nie spoważniali tylko zrobili się ''elitą''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2007 o 11:44, ProChaoS napisał:

Panowie z CDA chyba za bardzo spoważniali. Nie ma już tego klimatu.


Jak to Smugg mówi: "A może ty dorastasz"?

Narodowiec :D to jest temat o CD-A a więc kolo może mówić o nim co chce nawet takie coś...przynajmniej mówi na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 09:04, ko?nik napisał:

Prędzej chyba wspomiana Trackmania, XR Xtreme jest jeszcze zbyt nową grą chyba...

Wspominałem o recenzji tego tytułu, a nie zamieszczaniu go w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 17:07, grand10pelu napisał:

Wspominałem o recenzji tego tytułu, a nie zamieszczaniu go w CDA.


No to sorry. Nie zauważyłem po prostu słowa :"recka" w ostatnim zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 09:15, Break the peace napisał:

CD-ACTION WYMIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Widzę, że Cię Smuggler nic w AR nie nauczył. A przecież tyle razy tłumaczył, że należy argumentować swoje zdanie. Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się