kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ostatnio w Click! była reklama zupek chińskich :P Ale to też ma swój plus, bo gracze dużo czasu spędzają przed kompem. A co za tym idzie - nie jedzą "normalnego" jedzenia... Więc zupka w 5 minut będzie w sam raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:17, Diddle napisał:

Ostatnio w Click! była reklama zupek chińskich :P Ale to też ma swój plus, bo gracze dużo czasu
spędzają przed kompem. A co za tym idzie - nie jedzą "normalnego" jedzenia... Więc zupka w
5 minut będzie w sam raz :D


Tja, a ja nawet lubię te Vifon''y, szczególnie tą "pieczony kurczak".;)

Ale tak na serio to np. bardziej nie pasowała ta reklama pisma motoryzacyjnego z hasłem "grzech nie zajrzeć". Zresztą już była o tej reklamie dyskusja w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:17, Diddle napisał:

Ostatnio w Click! była reklama zupek chińskich :P Ale to też ma swój plus, bo gracze dużo czasu
spędzają przed kompem. A co za tym idzie - nie jedzą "normalnego" jedzenia... Więc zupka w
5 minut będzie w sam raz :D

Hehe... nie pomyslałem o tym, ale to prawda jak raz sie zasiedziałem przy Gothicu to mi sie kolacji nie chciało robic a głodny nie będe chodzł więci musiałem se cos zrobic szybkiego, no to se zupke w 5 minut zrobiłem:D

***********
CR7
Przecierz napisałem, że każdy grosz sie liczy, ale tyle reklam co jest w CDA to chyba za dużo. Niech daja ulotki tych "Kurczaków" przynajmniej bedzie więcej do palenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:17, Diddle napisał:

Ostatnio w Click! była reklama zupek chińskich :P Ale to też ma swój plus, bo gracze dużo czasu
spędzają przed kompem. A co za tym idzie - nie jedzą "normalnego" jedzenia... Więc zupka w
5 minut będzie w sam raz :D

A do prenumeraty CDA dorzucali krem przeciw trądzikowy. W końcu większość graczy to młodzież:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:42, jaki of blade napisał:

> Napisał większość graczy to młodzież i zgodzę się z tym :P
A ja nie ;-)

Może nie do końca jest to prawda. W Stanach Zjednoczonych większość graczy to kolesie po 30-ce, w Polsce jest to niemal sama młodzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:54, jaki of blade napisał:

> Będziecie się licytować jaka grupa wiekowa jest największym odbiorcą CD-A? Ludzie...
No, co w tym dziwnego?


A to w tym dziwnego, że nie dojdzie nigdy do tego...

Jak nie rozumiesz: aby poznać prawdę należało by przeprowadzić badania choć i to by w 100% nie pomogło bo zawsze liczy się pewna grupa - nigdy badanie nie dosięgnie każdego możliwego odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 20:57, Markus89 napisał:

Jak nie rozumiesz: aby poznać prawdę należało by przeprowadzić badania choć i to by w 100%
nie pomogło bo zawsze liczy się pewna grupa - nigdy badanie nie dosięgnie każdego możliwego
odbiorcy.

Masz rację, ale zawsze można się troche policytować, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 21:04, jaki of blade napisał:

Masz rację, ale zawsze można się troche policytować, nie?


Moim zdaniem nie, ponieważ nie ma to najmniejszego sensu skoro nikt z nas nie zna prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 21:05, Markus89 napisał:

> Masz rację, ale zawsze można się troche policytować, nie?
Moim zdaniem nie, ponieważ nie ma to najmniejszego sensu skoro nikt z nas nie zna prawdy...


Masz racje ,to tak jak rozmawiać co by było gdyby... ale nie gadajmy nie do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 17:04, hubert0 napisał:

Najlepsza gra jest teraaz Tribes!!!!!!!!! The best na multi


no nawet niezła :D. A zupki vifon sa the best :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:23, keVlar napisał:

Młodzież? Nie zgodze się. Mój 46-letni ojciec gra w Diablo II na Battle Net, czasem po 3 godziny
dziennie


Spoko masz starszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się