kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2005 o 14:13, graczomaniak napisał:

Przy kalendarzu formuowicza 2006 tez??:)


No a widział podpis (C) Lenc&Colidor?
BTW: przy wszelkich "montowanych" projektach Marka pełniłem rolę "technika składowego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli już o Colidorze rozmawiamy,to on stwierdził że grzebałem mu w kompie,mówiłem ciągle że nie a on swoje
(fakt że pare skryptów w inecie obszedłem,ale one były banalnie proste).A najlepsze było jak się włamałem na konto
na forum jednego gościa(specjalnie nie zmieniałem Passwordu).Popisałem kilka głupot,a później (z jego acc) wzywałem pomoc,i twierdziłem że mi (mu) włamał się haker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 14:20, M46 napisał:

A jeśli już o Colidorze rozmawiamy,to on stwierdził że grzebałem mu w kompie,mówiłem ciągle
że nie a on swoje
(fakt że pare skryptów w inecie obszedłem,ale one były banalnie proste).A najlepsze było jak
się włamałem na konto
na forum jednego gościa(specjalnie nie zmieniałem Passwordu).Popisałem kilka głupot,a później
(z jego acc) wzywałem pomoc,i twierdziłem że mi (mu) włamał się haker.


Zepter... a Ty znów swoje... Publiczne przyznawanie się do włamywania na cudze konta nie są najbezpieczniejsze... Poza tym jaki to ma zwiazek z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 14:22, Colidor napisał:

Zepter... a Ty znów swoje... Publiczne przyznawanie się do włamywania na cudze konta nie są
najbezpieczniejsze... Poza tym jaki to ma zwiazek z tematem?

Bo napisałeś kilka recek do CDA.Po za tym mam takich prawników że zapadniesz się pod ziemię.
I nie nazywaj mnie Zepter,bo spotka cię coś o wiele gorszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 14:24, M46 napisał:

Bo napisałeś kilka recek do CDA.Po za tym mam takich prawników że zapadniesz się pod ziemię.
I nie nazywaj mnie Zepter,bo spotka cię coś o wiele gorszego...


Jak zwykle Zepter żałosny... I straszy prawnikami, których mu rodzice wynajmą... A o co mnie oskarżysz? O wdychanie powietrza, czy o przebywanie na tej samej planecie co Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno w jednym starszych CDA, kiedy jeszcze były płytki cd koloru czarnego Smugller był na jakiejs fotce na płytce, więc jeżeli któryś z forumowiczów posiadających CDA od pierwszego numeru mógłby umieścić tą fotkę na tym forum byłbym bardzo wdzięczny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 14:31, Keroth napisał:

Jak Tu Knot wparuje to Zepter/M46 pożegna się z forum ;).


tak typowo offtopicznie - to tutaj też Zepter nabroił? Jakieś jego hobby, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, jak chcecie się kłócić to idźcie na gg, ja chce tu poczytać o opiniach na temat CDA a nie o waszych prywatnych problemach 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 14:30, Misiek690 napisał:

Podobno w jednym starszych CDA, kiedy jeszcze były płytki cd koloru czarnego Smugller był na
jakiejs fotce na płytce, więc jeżeli któryś z forumowiczów posiadających CDA od pierwszego
numeru mógłby umieścić tą fotkę na tym forum byłbym bardzo wdzięczny. :D


Przeszukam zasoby, ale to trochę potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 14:34, Arclight napisał:

Przeszukam zasoby, ale to trochę potrwa.


Zdjęcie Smugglera się nie raz przewinęło, aczkolwiek nigdy nie było podpisane bezpośrednio "Smuggler". Kto ma oczy niechaj patrzy, kto ma rozum, niech docieka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 14:36, Colidor napisał:


> Przeszukam zasoby, ale to trochę potrwa.
> >
Zdjęcie Smugglera się nie raz przewinęło, aczkolwiek nigdy nie było podpisane bezpośrednio
"Smuggler". Kto ma oczy niechaj patrzy, kto ma rozum, niech docieka... :)


Nom dokladnie. Juz nie raz widzialem zdjecie smugglera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd ta osoba ma wiedzieć, że to Smuggler??? Na coverach dołączanych do CDA jest pełno tapet,zdjęć,grafik. Zapewne to zdjęcie będzie podpisane: SMUGGLER tak wielkimi literami, że nietrudno będzie sie nie domyślić. Zapewne trzeba by było zamieścić kilkanaście/kilkadziesiąt zdjęć i szukać, który to Smuggler!!! Najlepiej jeszcze, jakby stał plecami. ;p lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 14:32, Colidor napisał:

> Jak Tu Knot wparuje to Zepter/M46 pożegna się z forum ;).

tak typowo offtopicznie - to tutaj też Zepter nabroił? Jakieś jego hobby, czy co?


Nie wiem czy tu nabroił. Ale jak mam doświadczenia z Knotem to on zdegraduje za wszystkie z grzechy z przeszłości, a nawet i z przyszłości ;-). Pozatym nikt chyba nie lubi ludzi włamujących się gdziekolwiek. Ja przestałem to wszystko "lubić" wczoraj po formacie, gdy nie zdążyłem dobrze NIS 2005 zainstalować a przy pre-scanie ze stałki (stałe IP) miałem 12 wirusów :/.

A zeby nie było offtopiców:

Colidor - sam się "wbiłeś" na posadę stałego współpracownika, czy ktoś Ci to zaproponował :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie sobie w wyszukiwarce grafiki GOOGLE wpiszcie smuggler.


PS. Mam nadzieję, że to zdjęcie nie zostanie usuniete przez moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 10:47, vear napisał:

Biedne dzieci, dla których wyznacznikiem jakości pisma jest liczba dołączanych gier (disclaimer:
aktualnie sam żadnego pisma nie czytam).


Hehe. Dokładnie. Potęga CDA polega na zawartości pisma a nie Cover CD (lub DVD). Ale dopóki nie zaczniecie czytać artykułów nadal będziecie kupować jakieś crapy z masą bezużytecznych gier... Może lepiej kupujcie se jakieś MaxGame czy coś tam co ma 14 płyt i 1000 gier (pełno tego w eMpikach...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 14:44, CH1CKEN napisał:

Weźcie sobie w wyszukiwarce grafiki GOOGLE wpiszcie smuggler.


PS. Mam nadzieję, że to zdjęcie nie zostanie usuniete przez moderatora.


I co w tym śmiesznego? To zwykła whisky, zreszta ze średniej półki. Jaki to ma związek z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 14:46, stingah napisał:

I co w tym śmiesznego? To zwykła whisky, zreszta ze średniej półki. Jaki to ma związek z tematem?


Rozumiem, że nie wszyscy potrafią czytać, a zwłaszcza to co jest na tej butelce.
A jeśli o śmieszność chodzi to pisząc tego posta uśmiałem się z Ciebie!
Bo to trzeba najpierw zrozumieć, by potem się śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 14:43, Keroth napisał:

Colidor - sam się "wbiłeś" na posadę stałego współpracownika, czy ktoś Ci to zaproponował :)?



Hmmm.. .dokładnie to było tak, że ponad rok temu wysłałem pierwszy swój tekst do CDA, został przyjęty, potem kolejne... no i w lipcu podczas miesięcznego stazu w redakcji dopisano mnie do stopki redakcyjnej jako stałego wspólpracownika. Tak wiec nie tyle "wbiłem się" co sobie "wypracowałem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się