kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2005 o 14:46, stingah napisał:

I co w tym śmiesznego? To zwykła whisky, zreszta ze średniej półki. Jaki to ma związek z tematem?


To nie jest zwykła whisky. @smuggler kiedyś na łamach CDA wyznał, że to stąd wzięła się jego ksywka (tj. z zamiłowania do tego napoju)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 14:49, CH1CKEN napisał:


> I co w tym śmiesznego? To zwykła whisky, zreszta ze średniej półki. Jaki to ma związek
z tematem?
>

Rozumiem, że nie wszyscy potrafią czytać, a zwłaszcza to co jest na tej butelce.
A jeśli o śmieszność chodzi to pisząc tego posta uśmiałem się z Ciebie!
Bo to trzeba najpierw zrozumieć, by potem się śmiać.


Rzeczywiście bardzo zabawny napis jest na tej butelce. Tylko tacy inteligentni ludzie jak Ty mogą zrozumieć komiczność jego. Jak nic.

I w dalszym ciągu: jaki to ma związek z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AR jest jak Media-Markt - NIE DLA IDIOTÓW!!! Sęk w tym, że w AR zazwyczaj są idioci, którzy uważają, że nimi nie są i próbując to udowodnić rzeką bluzgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 14:52, stingah napisał:

I w dalszym ciągu: jaki to ma związek z tematem?


No, bo to jest tak, że jak temat jest o CD-ACTION (a ostatnio o zdjęciu Smugglera) to nie można zamieścić "zdjęcia Smugglera", bo to nie bedzię miało związku z tematem. NO JASNE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem błąd w kalenadrzu formuowicza 2006. Drugi stycznia był wczoraj, czyli poniedziałek, a w kalendarzu jest jako niedziela to jest błąd. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama też to zauważyła. :) Styczeń ma taki układ jak w 2005. Ja pewnie bym nie zauważył albo długo się zastanawiał i pewnie bym doszedł do wniosku że jest 2005 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jedna rzecz, dlaczego w CDA nie ma ani slowa w recenzji polonizacji Dungeon Siege II o problemach z ta gra, o klatkowaniu, zwalnianiu itp wynikajacych wlasnie z lokalizacji... Argh? Arygyhy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 20:18, The-Darkest napisał:

A mnie zastanawia jedna rzecz, dlaczego w CDA nie ma ani slowa w recenzji polonizacji Dungeon
Siege II o problemach z ta gra, o klatkowaniu, zwalnianiu itp wynikajacych wlasnie z lokalizacji...
Argh? Arygyhy...


CormaC już to tłumaczył. Po prostu miałto szczęście, że u niego w komputerze, na jego konfiguracji wszystko chodziło płynnie i bezproblemowo. Nie zaliczył problemów - to o nich nie napisał - ot, cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm w najnowszym CDA Smuggler podał adres stronki na której znajduje sie forum Antyfanów CDA.
Zastrzegam że na forum znajdują się ogromne ilości przekleństw i ogólnie braku jakiejkolwiek kultury, noo może oprócz tych w których wypowiada się sam Smuggler i kilku w miare umiarkowanych ludzików

http://www.antycda.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 00:26, Hubi Koshi napisał:

hmm w najnowszym CDA Smuggler podał adres stronki na której znajduje sie forum Antyfanów CDA.
Zastrzegam że na forum znajdują się ogromne ilości przekleństw i ogólnie braku jakiejkolwiek
kultury, noo może oprócz tych w których wypowiada się sam Smuggler i kilku w miare umiarkowanych
ludzików

http://www.antycda.prv.pl/



O co ci chodzi? Bardzo porządne forum. Robię tam krecią robotę. Smuggler wcale mnie tam nie nasłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 19:15, Smugller napisał:

> hmm w najnowszym CDA Smuggler podał adres stronki na której znajduje sie forum Antyfanów
CDA.
> Zastrzegam że na forum znajdują się ogromne ilości przekleństw i ogólnie braku jakiejkolwiek

> kultury, noo może oprócz tych w których wypowiada się sam Smuggler i kilku w miare umiarkowanych

> ludzików
> > > http://www.antycda.prv.pl/


O co ci chodzi? Bardzo porządne forum. Robię tam krecią robotę. Smuggler wcale mnie tam nie
nasłał.


Naprawde bardzo porządne, już czytając tytuły tematów zaczynam się śmiać;)
Szkoda, że IMO mało postów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem tych co narzekają na gry.. w ciągu 2 lat zbierania CDA odpaliłem 3 płyty, przyczym jedną by zobaczyć tapety. Propo FarCry, to jestem pewien że zwiększając cene pisma do 110,00 zł Smuggler chętnie (w oryginalnym pudełku z autografem redakcji) wyśle ci Specjalny numer CDA. Dodasz pare pęków kiełbasy i pół litra a kto wie, może dorzucą ci skarpete elda?.

Zamiast obniżać cenę mogliście zwyczajnie poszerzyć pismo. albo zniżając do 16zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 05.03.2006 o 20:31, dRaiser napisał:


Naprawde bardzo porządne, już czytając tytuły tematów zaczynam się śmiać;)
Szkoda, że IMO mało postów :(


Nie zauważyłeś ironii w moim zdaniu?? Sam zrobiłem potrójnego ROTFL-a gdy przyczytałem podczas rejestracji rubrykę o znienawidzonym redaktorze CDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się