kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2007 o 11:55, Domon napisał:

Zaopatrzyłem się w najnowsze CDA i niewiem kórą grę zainstalować.Pytam się was boniechce mi
się puźniej bawić w uinstalki.Doradzcie :)


Myślę, że Ballance da Ci wiele godzin dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tak naprawdę dyskusja o niczym: "a ja bym chciał..." , chociaż najlepiej by było gdyby dali jakieś niedostępne gry, a nie Far Cry''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 12:17, azur64 napisał:

To jest tak naprawdę dyskusja o niczym: "a ja bym chciał..." , chociaż najlepiej by było gdyby
dali jakieś niedostępne gry, a nie Far Cry''a.


Na przykład Darwinie? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ich ucałował jak by dali Obliviona.Ale napisali niczego bardzo wielkiego sie niespowdziewać jak np: Gothic 3 , ale będziemy sie starać żeby były jak najlepsze gierki. (cos takiego napisali w CDAniechce mi sie cytować.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 12:26, Domon napisał:

Ja bym ich ucałował jak by dali Obliviona.


To niemożliwe, gra dopiero co została ponownie wydana przez Cenegę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 12:24, tajgun92 napisał:

Na przykład Darwinie? XD

Na przykład AoE II, chociaż to chyba Cenega ma zamiar wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio często dają gry, które w Polsce nie wyszły. Ja bym się zastanawiał nad Advent Rising, gra nieźle nawet oceniana (w CDA 7/10), no i za fabułę odpowiada Orson Scott Card ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 12:17, azur64 napisał:

To jest tak naprawdę dyskusja o niczym: "a ja bym chciał..." , chociaż najlepiej by było gdyby
dali jakieś niedostępne gry, a nie Far Cry''a.

Często ostatnio tak robią, np. Ballance w ostatnim numerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 12:06, knopfler napisał:

Wydaje mi się, że jeden numer to jedno zgłoszenie i nie ma sensu wysyłać więcej.


Tak się zastanawiałem, czy wysłać 5 smsów na jeden konkurs, czy po jednym na 5 konkursów. :)

Co do Obliviona to radzę się puknąć w czoło i sprawdzić sobie temperaturę. Niemożliwe, to mało powiedziane...
Prawdę mówiąc, to mam nadzieję, że będą jakieś kaszanki i nie będę musiał kupować. :) Ale jesli już to walałbym jakieś stare klasyki (a la Desperados). Może Another World... teraz raczej nie, ale może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co dadzą na jedenaste urodziny.. może DEFCON :D:D przydała by się jakaś nowa gra w oczekiwaniu na C&C TDU czy SPORE :D Zapowiadają sie ciekawie daleho jeszcze do tego dwudziestego?:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 14:30, rob006 napisał:

Prawdę mówiąc, to mam nadzieję, że będą jakieś kaszanki i nie będę musiał kupować. :) Ale jesli
już to walałbym jakieś stare klasyki (a la Desperados). Może Another World... teraz raczej
nie, ale może kiedyś...

Choćby dali najgorszy shit to i tak kupię. W końcu CDA nabywam głównie po to by czytać, a nie dla gier (chociaż dla nich też). Poza tym powinien być TipsoManiak. To też powód by nowy numer kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jedną z gier będzie jakaś gra, która była recenzowana ws drugim półroczu 2006 i miała ocene max 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 14:38, Ronx napisał:

Wydaje mi się, że jedną z gier będzie jakaś gra, która była recenzowana ws drugim półroczu
2006 i miała ocene max 7.


Może tak, może nie. W każdym razie mam nadzieję, że panowie z CDA czymś nas zaskoczą. Szczerze mówiąc jeszcze raz mogliby na płytkę wrzucić coś ala Ballance- nieźle się przy gierce bawiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ballance fajne ale dość trudne. Czasem troche upierdliwe. Choć swoją drogą cda daje często upierdliwe gry albo niby to piękne i ładne, a jak zainstalujesz czujesz się jak te osoby z redakcji, które muszą recenzować Kaszankę. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 14:45, Ronx napisał:

Ballance fajne ale dość trudne. Czasem troche upierdliwe.

>/.../

Trafiłeś w samo sedno. CD-A daje gry, które często zbierają bardzo dobre oceny i czeka się na nie ze zniecierpliwieniem, a gdy się je odpala okazują się jakieś takie... Właśnie... Upierdliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 14:35, grand10pelu napisał:

Choćby dali najgorszy shit to i tak kupię. W końcu CDA nabywam głównie po to by czytać, a nie dla gier (chociaż dla nich też).


Ja ostatni numer przeczytałem w połowie (wliczając reklamy) i dalej mi się nie chce. Od kiedy mam neta CDA kupuję tylko, gdy dadzą jakiś fajny gadżet albo jakąś ciekawą grę. No i czasami, gdy muszę długo na coś czekać, akurat mam 15 zeta w kieszeni i blisko kiosk :)

Dnia 04.03.2007 o 14:35, grand10pelu napisał:

Poza tym powinien być TipsoManiak. To też powód by nowy numer kupić:)


No tak, zapomniałem! Mam nadzieję, że oni też zapomną. :)
Chyba jednak bedę musiał kupić urodzinowy numer. Zawsze dają coś fajnego... Jak ja nie cierpię CDA!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się