kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 22:01, awesome napisał:

Znajdę.

Nie znajdziesz:) CDA ma jak na razie pierwszą, i jedyną receznję tej gry NA ŚWIECIE.
>A jak nie to sobie ide do empika i czytam. Nie bede płacił dziadom.
Czyli jednak zwyczajne skąpstwo. Dla mnie ktoś kto ma jako pierwszy na świecie receznję długo oczekiwanej gry nie jest dziadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:01, awesome napisał:

>
> >>>.......

Znajdę. A jak nie to sobie ide do empika i czytam. Nie bede płacił dziadom.


Taaa "CDA jest beee, maja nieobiektywne recenzje i c*ujowe pełniaki, ale i tak na złość im będę sobie je czytał w Empiku za darmochę, nie dzieląc sie z nimi kasą!" jakie to żałosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft to klasyk i wpłynął znacznie na historię gier.
Ktoś wspomniał że Gothic to staroć - hmmm... jest trójka ale jakoś nie jest tak zachwalana jak jedynka, która do dziś jest szalenie grywalna i do dziś robią do niej bardzo dobre mody. Gra też wpłynęła na historię gier i jest to kolejny kamień milowy, tak jak Starcraft. Ludzie pokroju awesome dobijają mnie pod tym względem, bo stare to kiepskie i niewarte świeczki. A w ogóle to pełniaki w CDA jak i innych pismach powinno się traktiować jak dodatki do właściwego dania, czyli pisma.

A co do tego co zostało na razie ujawnione - nie mam pojęcia co to jest Space Empires IV Deluxe ale w Tomb Raider Chronicles chętnie pogram, bo grałem tylko w Angel of Darkness i w Legendę (ale Anniversary muszę kupić jak wyjdzie). A w ogóle jakie są opinie na temat Chronicles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:03, Darkstar181 napisał:


> Znajdę.
Nie znajdziesz:) CDA ma jak na razie pierwszą, i jedyną receznję tej gry NA ŚWIECIE.
>A jak nie to sobie ide do empika i czytam. Nie bede płacił dziadom.
Czyli jednak zwyczajne skąpstwo. Dla mnie ktoś kto ma jako pierwszy na świecie receznję długo
oczekiwanej gry nie jest dziadem.


Już się tak tym nie podniecajcie. Co z tego, że pierwsza na świecie. Na mnie to wrażenia nie robi.

Ivo kudlaty
Akurat Hitman i Commandos to spoko gry bo akurat takie lubie. A cała reszta tego co wymieniłeś to się brzydzę, nie gram w żadne przygodówki, RTSY, skradanki, taktyczne, RPG itp. Tylko dobre strzelanki FPS, sportowe (typu THPS) no i wyścigowe, samochodowe. A takich dawno w CDA nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu żałosne? Kasa zostaje w kieszeni, nie muszę się irytować, że dają, jak to określiłeś - "c*ujowe" pełniaki, i cieszę się samym czasopismem; gwoli ścisłości - tylko niektórymi tekstami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja tam się nawet cieszę że dadzą Tomb Raidera, może być nawet stary, mnie tam się podoba, bo zapowiada się trochę czasu na tą grę:) Naprawdę nie wiem, o co wam chodzi. Tylko nie piszcie że to jubileusz itp. , Tomb Raider świętną serią jest i bardzo chętnie zagram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2007 o 22:08, awesome napisał:

Ivo kudlaty
Akurat Hitman i Commandos to spoko gry bo akurat takie lubie. A cała reszta tego co wymieniłeś
to się brzydzę, nie gram w żadne przygodówki, RTSY, skradanki, taktyczne, RPG itp. Tylko dobre
strzelanki FPS, sportowe (typu THPS) no i wyścigowe, samochodowe. A takich dawno w CDA nie
było.


Ano racja. Nie dają takich pełniaków jakie by MI pasowało -> niech się walą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:06, Ivo kudlaty napisał:

> >
> > >>>.......
>
> Znajdę. A jak nie to sobie ide do empika i czytam. Nie bede płacił dziadom.

Taaa "CDA jest beee, maja nieobiektywne recenzje i c*ujowe pełniaki, ale i tak na złość im
będę sobie je czytał w Empiku za darmochę, nie dzieląc sie z nimi kasą!" jakie to żałosne....



Nie obiektywne recki? Kiedy tak napisałem? Nie bede kupował tego tylko dlatego, że każą płacić sobie 15zł za gazete+ płyte denną do bólu. Więc wolę poczytać za darmochę. A co, płacił im nie będę skoro taka okazja jest. A i tak wszystkiego z CDA nie czytam. Denerwuje mnie GameWalker (idiotyczne, bez sensu) i te durne podpisy pod screenami (niby śmieszne mają być).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać : dla mnie gry są tylko dodatkiem, najważniejsze aby byłe dobre recenzje w CDA i to mi wystarczy ( prawdę mówiąc nie instaluje zbyt często gier z CDA poza jakimiś naprawdę tytułami, które mi się spodobały, np. Tribes : Zemsta czy taki Crashday:) ). Jak będzie dużo recenzji i jakiś "super tytuł" w kaszance, będzie miodzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przecież nikt Cię nie zmusza do sprzedaży, jeżeli dany numer Ci nie pasuje, to go nie kupujesz i zbierasz na następny, być może fajniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to samo, bo ściąganie tego z Neta jest nielegalne :P Zauważ, że jak idziesz do Empa to nie zabierasz książki/gazety, tylko przeglądasz ją na miejscu i grzecznie odkładasz na półkę...A kasa w kieszeni i to nawet legalnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:09, qrczak90 napisał:

Czemu żałosne? Kasa zostaje w kieszeni, nie muszę się irytować, że dają, jak to określiłeś
- "c*ujowe" pełniaki, i cieszę się samym czasopismem; gwoli ścisłości - tylko niektórymi tekstami
:P

Właśnie dlatego żałosne, że ktoś czyta teksty za darmoche, a jak przyjdzie co do czego, to jeździ po pisemku, "bo on nie będzie płacił tym dziadom". Ale przyjść przyjdzie, bo za wielka pokusa:)

To tak jak ze ściąganiem gier z neta. "Durni producenci, chcą zabrać mi moje ciężko zarobione pieniążki za tę ich lipną grę... ściągnę więc ją sobie z internetu,na złość im zrobię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>........

Dokładnie.......tak. Chyba wymagań dużych nie mam. Jakis w miarę dobry FPS, samochodówka lub coś w stylu THPS i już jest super. Ale nie, oni wolą dawać jakieś RPG, RTS i inne szmiry. OD pół roku nic innego nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:13, qrczak90 napisał:

Nie to samo, bo ściąganie tego z Neta jest nielegalne :P Zauważ, że jak idziesz do Empa to
nie zabierasz książki/gazety, tylko przeglądasz ją na miejscu i grzecznie odkładasz na półkę...A
kasa w kieszeni i to nawet legalnie ^^


A z książkę neta jest inaczej? Przecież ją tylko ściągasz, przeczytasz i skasujesz. Bo przecież nikomu krzywda się nie stała, bo grzecznie ją wywaliłeś z dysku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" A CDA jest głupie, beznadziejne tytuły dają, nie lubię RTS-ów, RPG-ów... Beznadzieja!!"

Nie podobają się gry? Kupuj tylko, żeby poczytać (bo to chyba najważniejsze:P), a jeśli lubisz tylko gry na DVD, to najlepiej nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:14, awesome napisał:

Jakis w miarę dobry FPS, samochodówka lub
coś w stylu THPS i już jest super. Ale nie, oni wolą dawać jakieś RPG, RTS i inne szmiry. OD
pół roku nic innego nie dają.


Oh, ale narzekasz, gry dają dobre skoro znaleźć można wsród nich RPG i RTS. Dzięki Bogu nie dodają już pełno szmir jakimi są samochodówki i FPSy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się