kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 16:16, gitarka napisał:

A zrozumiałeś to: "moją misją i marzeniem jest obniżenie sprzedaży CDA i dlatego próbuję
jak mogę; może kogoś zniechęcę ;)"
Fakt, może się z tym określeniem antyfana się pomyliłem
ale przeczytaj sobie to co jest pogrubione i dopiero wtedy pomyśl nad tym postem co napisałeś.


[qrczak wali głową w biurko z niedowierzaniem]
Ja naprawdę nie wiem, czego Cię uczą w podstawówce, czy w gimnazjum na lekcjach polskiego. W ramach dokształcenia się do rozumienia troszkę bardziej skomplikowanych wypowiedzi na forum (w tym mojej) polecam Wikipedię, SJP PWNu, na dobry początek coś takiego:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
I to bynajmniej nie ko''nik ma myśleć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ten numer jest całkiem całkiem. Tylko nie zgodzę się z 10/10 dla TDU. Ta gra nie jest tak idealna żeby jej 10 dawać. ja bym dał mocne 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:43, qrczak90 napisał:

I to bynajmniej nie ko''nik ma myśleć :]


No wiesz, strasznie trudno jest się domyślić, co to jest ironia. Po prostu myślałem, że ze śmiechu sobie coś zrobię jak mi zaczął cytować twój tekst ;) No ale teraz w podstawówkach to jak się czegoś nie umie/nie chce umieć to się wszystko tłumaczy dysleksją, dysgrafią i innymi, bo teraz dużo takich "chorób" się szerzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na te wszystkie "choroby" jest jedno określenie - lenistwo. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że niektórzy (nie wskazując palcami..) mogą być tacy głupi z natury...

gesio -> taaa? a ja myślałem, że skończyłeś na początek, no bo chyba nie zacząłeś na koniec? *sigh*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jeszcze nie przyszedł bo mam prenumeratę ale z tego co widziałem to numer wyśmienity. TDU 10/10 no... mimo że nie jestem fanem wyścigów to z tym się zgodzę. Tipsomaniak zapowiada się ciekawie a i plakat jest. A co do Covera to oprócz bonusów to Enaclave wydaje mi się najciekawszą pozycją mam nadzieje tylko że nie będzie tak porypana jak KoT

20070320193619

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa, nie zamieszczaj na forum obrazków nie związanych bezpośrednio z dyskusją/tematem. Dziękuję za wysłuchanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa Enclave bez problemu grafikę ma cudną i bardzo szczegółową. Bardzo dobra gra Sieczka z elementami RPG. Mi się podoba jak wam nie to wasza sprawa:P Może dlatego, że lubię gry tego typu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 11:49, SeBenek napisał:

Nooooo... Szkoda. Tylko ile za taką fuchę można dostać

Dwa lata, w zawieszeniu na 4 :) A tak na serio to nie zrozumiałem o co ci chodzi.

Dnia 20.03.2007 o 11:49, SeBenek napisał:

Podaj mi nazwę tegoż pisma. Bardzo jestem ciekawy

http://ksgry.redakcja.pl/archiwum/spis.asp?Index=102
Doceń człowieku, że chciało mi sie szukać. Niestety, okładki płyty już nie mogłem znaleźć.
Nawet na tak małym obrazku, na okładce można zauważyć napis "Heroes od Might and Magic V", na pasku z pełnymi wersjami, ale niestety napis że to demo jest już dużo mniejszy.

Dnia 20.03.2007 o 11:49, SeBenek napisał:

Łapię :) Największe czasopismo na rynku daje nowe standardy. Niekoniecznie dobre...

Źle mnie zrozumiałeś. Wyparcie płyt CD przez DVD jest nieuniknione. Podobnie będzie z tego typu reklamami - już niedługo nawet kupując czekoladę będziesz musiał sprawdzać, czy to nie jest aby jakaś "podróbka" prawdziwej czekolady. Można powiedzieć, że CDA przeciera szlaki (przy okazji robiąc wokół tego dużo szumu i zarabiając jeszcze więcej kasy ;))

Dnia 20.03.2007 o 11:49, SeBenek napisał:

No. Jestem głupi i naiwny bo dałem się nabrać. Na coś co ewidentnie wyglądało na prawdę

Teraz zdradzę ci starą, aczkolwiek straszną prawdę. Chwyty reklamowe właśnie na tym polegają, że coś co z pozoru wygląda na prawdę, tak naprawdę prawdą nie jest. Nawet podam ci przykład. Wirtualne pieniądze - informację, że można nimi płacić za gry można znaleźć wszędzie, ale o tym, że można zapłacić nimi tylko część ceny, a cena po zniżce niewiele się różni od ceny w innych sklepach internetowych, już tak bardzo się nie trąbi. Albo Dożywotnia gwarancja, która dożywotnia wcale nie jest. Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie takie coś to normalka.

Dnia 20.03.2007 o 11:49, SeBenek napisał:

Nie, nie sugeruję. Twierdzę że w CDA są dobre gry. I chyba po takim piśmie mogę się
spodziewać GW:F.

Ja bym się nigdy nie spodziewał po piśmie za 15 złotych gry, która wyszła zaledwie kilka miesięcy wcześniej, kosztuje około 100 złotych i doskonale się sprzedaje. Poza tym to MMO - gra, do której oprócz kosztów produkcji i wydania gry, dochodzą jeszcze koszty utrzymania serwerów. Ja raczej nie spodziewałbym się w najbliższym czasie jakiegoś MMO kosztującego więcej niż 0 PLN.
A dla ciebie drobna rada: jeśli w najbliższym czasie zobaczysz, że w CDA jest WoW, albo Gothic 3 sprawdź, czy to nie demo/trial. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak kiedys z 4 lata temu jak nie mialem kompa u kumla widzialem opis Enclave w ajkiejs gazecinie i mi sie spodobalo...a jak juz powjawił sie komp to zapomnialem o tej grze...teraz czas na zaległosci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee w 4 misji muszę iśc z tym kupcem i w pewnym momęcie jestem w takim budynku w podłodze dziura a w dziurze jakieś światło. Co zrobic bo są też tam takie 5 kafelek i nie wiem co dalej :( POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 21:37, Zieloonnyy napisał:

eee w 4 misji muszę iśc z tym kupcem i w pewnym momęcie jestem w takim budynku w podłodze dziura
a w dziurze jakieś światło. Co zrobic bo są też tam takie 5 kafelek i nie wiem co dalej :(
POMOCY



Musisz wskakiwać na te 5 kafelków (uważaj na ten ze światłem bo zabiera życie), aż te mniejsze styłu się wszystkie zamkną (opadną na dół, jest ich ze 12 różnokolorowych). Potem już tylko do drzwi. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 23:31, Kamiloo napisał:

Swoją drogą ciekawe czy CD-ACTION doda kiedyś Diablo 2, może chociaż w 4 numerach pod rząd
po jednej płytce. Marzenia...


Za 5 lat jak będzie to straszny staroć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 16:53, gitarka napisał:

> Mam problem z Enclave temat o tej grze stoi więc tam mi nikt nie odpowie a więc:
> Gra mi sie zacina w menu a raz udało mi sie włączyć gre ale tam też mi sie zacięło:/ CO
MAM
> ZROBIĆ ??
Ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej, może to pomoże.
U mnie Enclave śmiga bez zaciachów a mam słabszą karte od ciebie (GeForce 2 MX 400 64 MB).

tej to pójdzie mi na geforce 4 mx 4000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się