kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 23:45, Pediator napisał:

> > Mam problem z Enclave temat o tej grze stoi więc tam mi nikt nie odpowie a więc:

> > Gra mi sie zacina w menu a raz udało mi sie włączyć gre ale tam też mi sie zacięło:/
CO
> MAM
> > ZROBIĆ ??
> Ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej, może to pomoże.
> U mnie Enclave śmiga bez zaciachów a mam słabszą karte od ciebie (GeForce 2 MX 400 64
MB).
tej to pójdzie mi na geforce 4 mx 4000?



Z tego co tu czytam to pójdzie, tylko nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ważne żeby się uruchomiło chociaż np.gdy lego starwars wymagało shaderów to przez program taki uruchamiałem ale śmigało .
powinno chodzić na min detals ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2007 o 19:58, rob006 napisał:

Doceń człowieku, że chciało mi sie szukać. Niestety, okładki płyty już nie mogłem znaleźć.

Nawet na tak małym obrazku, na okładce można zauważyć napis "Heroes od Might and Magic V",
na pasku z pełnymi wersjami, ale niestety napis że to demo jest już dużo mniejszy.

Cóż... Sam kupiłem pismo mpoświęcone najnowszej odsłonie Heroesów. Zauważ, jednak że małymi literami było napisanie "Demo". W przypadku CDA nie byłożadnego paska nawet najmniejszego że to trial

Dnia 20.03.2007 o 19:58, rob006 napisał:

Źle mnie zrozumiałeś. Wyparcie płyt CD przez DVD jest nieuniknione. Podobnie będzie z tego
typu reklamami - już niedługo nawet kupując czekoladę będziesz musiał sprawdzać, czy to nie
jest aby jakaś "podróbka" prawdziwej czekolady. Można powiedzieć, że CDA przeciera szlaki (przy
okazji robiąc wokół tego dużo szumu i zarabiając jeszcze więcej kasy ;))

Z tymi płytami z CD na DVD jest ok, lecz chyty reklamowe NIGDY nie będą OK, choć staną się standardem

Dnia 20.03.2007 o 19:58, rob006 napisał:

Teraz zdradzę ci starą, aczkolwiek straszną prawdę. Chwyty reklamowe właśnie na tym polegają,
że coś co z pozoru wygląda na prawdę, tak naprawdę prawdą nie jest. Nawet podam ci przykład.
Wirtualne pieniądze - informację, że można nimi płacić za gry można znaleźć wszędzie, ale o
tym, że można zapłacić nimi tylko część ceny, a cena po zniżce niewiele się różni od ceny w
innych sklepach internetowych, już tak bardzo się nie trąbi. Albo Dożywotnia gwarancja, która
dożywotnia wcale nie jest. Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie takie coś to normalka.

No tak.Zgadzam się.

Dnia 20.03.2007 o 19:58, rob006 napisał:

Ja bym się nigdy nie spodziewał po piśmie za 15 złotych gry, która wyszła zaledwie kilka miesięcy
wcześniej, kosztuje około 100 złotych i doskonale się sprzedaje. Poza tym to MMO - gra, do
której oprócz kosztów produkcji i wydania gry, dochodzą jeszcze koszty utrzymania serwerów.
Ja raczej nie spodziewałbym się w najbliższym czasie jakiegoś MMO kosztującego więcej niż 0 PLN

Świetny żart.

Dnia 20.03.2007 o 19:58, rob006 napisał:

> A dla ciebie drobna rada: jeśli w najbliższym czasie zobaczysz, że w CDA jest WoW, albo Gothic
3 sprawdź, czy to nie demo/trial. :]

Na pewno skorzystam. Człowiek uczy się na błędach. Wcześnej nie zauważyłem takowych zagrań w żadnym piśmie. A co do Gothica, to nie dali (w CDA) jeszcze nawet dema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:24, dziad5 napisał:

Jak się podoba? :D

Jak to ma być śmieszne to nie jest i wydaje mi sie że jesteś fanem fify która nawet nie zasługuje na miano gry :D ale każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 23:45, Pediator napisał:

> > Mam problem z Enclave temat o tej grze stoi więc tam mi nikt nie odpowie a więc:

> > Gra mi sie zacina w menu a raz udało mi sie włączyć gre ale tam też mi sie zacięło:/
CO
> MAM
> > ZROBIĆ ??
> Ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej, może to pomoże.
> U mnie Enclave śmiga bez zaciachów a mam słabszą karte od ciebie (GeForce 2 MX 400 64
MB).
tej to pójdzie mi na geforce 4 mx 4000?



Pamiętam, że mi demko śmigało na Riva TNT2 - to były czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:26, Ari Zmc napisał:

> Jak się podoba? :D
Jak to ma być śmieszne to nie jest i wydaje mi sie że jesteś fanem fify która nawet nie zasługuje
na miano gry :D ale każdy ma inny gust.



Jestem fanem dobrych polonizacji :P PES RULEZ. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:32, dziad5 napisał:

> > Jak się podoba? :D
> Jak to ma być śmieszne to nie jest i wydaje mi sie że jesteś fanem fify która nawet nie
zasługuje
> na miano gry :D ale każdy ma inny gust.


Jestem fanem dobrych polonizacji :P PES RULEZ. ;)

I tak ma być :D Chociaż Polonizacja była średnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2007 o 17:33, Ari Zmc napisał:

I tak ma być :D Chociaż Polonizacja była średnia :D


No właśnie "średnia" i stąd ta przerobiona fotka :P To cytaty z PES6, takie "smaczki" , których wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie enclaveto nawet fajna sieczka,dobrze można się na niej wyżyć. (fajnie ta naklejka wygląda na drzwiach wszyscy zwracają na nią uwage.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:24, Warrior Within napisał:

Jak dla mnie enclaveto nawet fajna sieczka,dobrze można się na niej wyżyć. (fajnie ta naklejka
wygląda na drzwiach wszyscy zwracają na nią uwage.)

U mnie podobnie:). Enclave niezłe, szkoda tylko, że nie ma rozwoju postaci. A tak po za tym, to rzeczywiście ma jedno z lepszych menu, jakie widziałem(jeśli nie najlepsze) i możliwość grania tymi złymi, ech....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 17:17, SeBenek napisał:

Cóż... Sam kupiłem pismo mpoświęcone najnowszej odsłonie Heroesów. Zauważ, jednak że małymi literami było napisanie "Demo". W przypadku CDA nie byłożadnego paska nawet najmniejszego że to trial

Prawdę mówiąc, to ja wcale nie zwróciłem uwagi na akurat ten szczegół i szczerze ci powiem, że nie wiem, jak było naprawdę. Wiem tylko, że na okładce było napisane "trial", na folię nie zwróciłem uwagi.
A ty zauważ, że trial, to w rzeczywistości właśnie pełna wersja, tylko z ograniczonym czasem użytkowania. A więc teoretycznie CDA miało prawo umieść ten trial pośród pełniaków. To taka mała furtka, którą CDA zręcznie wykorzystało.

Dnia 21.03.2007 o 17:17, SeBenek napisał:

Z tymi płytami z CD na DVD jest ok, lecz chyty reklamowe NIGDY nie będą OK, choć staną się standardem

Życie nie jest OK. To nie fair, że ktoś oszukuje i kradnie, ale nam nie pozostaje nic innego, jak tylko się do tego przyzwyczaić.

Dnia 21.03.2007 o 17:17, SeBenek napisał:

Świetny żart.

To nie był żart. Pisałem to zupełnie poważnie.

Dnia 21.03.2007 o 17:17, SeBenek napisał:

Na pewno skorzystam. Człowiek uczy się na błędach. Wcześnej nie zauważyłem takowych zagrań w żadnym piśmie.

Widzisz, w pewnym sensie zawdzięczasz CDA uświadomienie o wszechobecnych chwytach reklamowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie CDA leży w plecaku... Jestem na Niego cholernie napalony, ale szkoda mi wyjmować. Obejrzę kilka minut, i zawołają mnie do obowiązków domowych, i znowu trzeba będzie pakowac w folię. Trochę to nużące. Poczekam, aż będe miał trochę wolnego czasu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha wie ktoś gdzie jest napisane jaki jest nakład tego wydania 04/2007 ?? Kiedyś na okładce było napisane ale teraz nie moge znaleść, ciekawe ile jest urodzinowego numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to "nie zwróciłeś uwagi na folię? Przecież, CDA był pakowany w folię z pod której nie wystawała okładka
No tak. Zycie nie jest OK, lecz nie powinniśmy akceptować form oszustwa nieprawdaż?
A żart zrozumiesz jak przeczytasz CAŁY swój tekst (Ile PLN?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem wczoraj nowe CDA i powiem ze mi sie podoba ten numer.Mialem sie uczyc do dzisiejszej kartkowki z fizy ale rzucilem nauke w cholere co tam poprawie;d;d;d; CDA ważniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 10:51, Guciothic napisał:

Na razie CDA leży w plecaku... Jestem na Niego cholernie napalony, ale szkoda mi wyjmować.
Obejrzę kilka minut, i zawołają mnie do obowiązków domowych, i znowu trzeba będzie pakowac
w folię. Trochę to nużące. Poczekam, aż będe miał trochę wolnego czasu. :(


?! Przecież to tyko folia...Czy jak jesz, powiedzmy, czipsy, to czy po otwarciu za każdym razem, kiedy musisz od nich odejść, zaklejasz paczkę taśmą klejącą? Folia, podobnie jak okładka, a nawet układ graficzny stron powinny akurat najmniej interesować w piśmie :] Oprawa graficzna ma być taka, żeby nie przeszkadzała w odbiorze treści, nie na odwrót. A od pewnego czasu CDA (i niektórzy czytelnicy) uważają chyba, że jest dokładnie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się