kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 23:07, Pediator napisał:


>
> Po drodze był jeszcze Crashday ale to lipna gra. Już nawet mówił nie będę, że niedawno
do Clicka
> dołączyli super gierę FLATOUT. O grze pokroju FlatOut w CDA można tylko pomarzyć. CDA
przenosi
> się i zaczyna kierować swoje covery tylko do tych co lubują sie w rtsach, rpgach, strategiach

> i pochodnych tych gier. Od czasu do czasu doda tez jakieś przeboje, ale ludzie......te
gry
> to przebojem były 10 lat temu.
bez przesady ;)
dali kilka fajnych gier np: gothic, taka bijatyka , srs , space hack , ballance ;)

czy oni kiedykolwiek dali gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 16:15, Xardas 14 napisał:

> /../
czy oni kiedykolwiek dali gothica

Ej jak oni mogą dać gohtica jak ta gra jest jeszcze w sprzedazy i to po wyzszej cennie niz cale pismo?! To jest nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 16:19, zbigniew.1 napisał:

Ej jak oni mogą dać gohtica jak ta gra jest jeszcze w sprzedazy i to po wyzszej cennie niz
cale pismo?! To jest nierealne.


A jak oni mogli dać Bad Day L.A., skoro za granicą kosztuje SPORO więcej niż 14.99 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 16:23, paweldomar1 napisał:

A jak oni mogli dać Bad Day L.A., skoro za granicą kosztuje SPORO więcej niż 14.99 zł?


Dla nas SPORO więcej :P Dla nich mniej więcej tyle samo, albo nawet mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
To ty myślisz, że jak dają grę wartą- powiedzmy -20 zł, to kupują 100.000 egzemplarzy tej gry, nagrywają na swoje płytki i wsadzają do pisma??? Ale żeś palnął!! Oni idą/dzwonią/mailują do takiego CDP, Lemu czy Cenegi, kupują licencję na ileś-tam-egzemplarzy-gry dołączonych do iluś-tam-egzemplarzy-pisma i następnie dołączają do pisma... Gdyby mieli kupować grę po sklepowej cenie, to nie daliby żadnej gry, bo niemal każda gra kosztuje więcej niż 15 zł., a przecież nie będą dokładać do interesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 16:23, paweldomar1 napisał:

> Ej jak oni mogą dać gohtica jak ta gra jest jeszcze w sprzedazy i to po wyzszej cennie
niz
> cale pismo?! To jest nierealne.

A jak oni mogli dać Bad Day L.A., skoro za granicą kosztuje SPORO więcej niż 14.99 zł?

trzeba mieć kontakty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 16:23, paweldomar1 napisał:

A jak oni mogli dać Bad Day L.A., skoro za granicą kosztuje SPORO więcej niż 14.99 zł?

no właśnie gdzie oni to kombinują !!!
za BAD DAY L.A nie dałbym więcej niż dyche a w Ameryce jak mi dobrze wiadoma sprzedawali po 20$
a teraz staniała do 15 $ a zazwyczaj wszystko w Ameryce jest tajńsze niż w Polsce trochę to dziwne nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 16:28, xwx napisał:

/.../ a teraz staniała do 15 $ a zazwyczaj wszystko w Ameryce jest tajńsze niż w Polsce trochę to
dziwne nie ???

Kupili, wyłożyli pewnie sporą kasę, używając przy tym perswazji i akcentując na popularność pisma i viola! Mieliśmy w cenie pisma, tak jak chcieli, a ile sami zapłacili to ich sprawa. Nic dziwnego. Rynek, byznes etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CD-A pisali, że sporo osob na zachodzie się dziwiła, dlaczego premiera narpierw u nas a nie u nich i za cene zwykłego Big Mc''a, jak to określił Smuggler. Jeszcze całość spolszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 16:19, zbigniew.1 napisał:

> > /../
> czy oni kiedykolwiek dali gothica
Ej jak oni mogą dać gohtica jak ta gra jest jeszcze w sprzedazy i to po wyzszej cennie niz
cale pismo?! To jest nierealne.

i co z tego.
dali też alone in the dark a ono jest po 20zł oraz wiele innych więcej warte niż pismo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:07, konarion napisał:

A kiedyś dali chaos league co w tym czasie w sklepach kosztowało ok 80 zł


Co z tego, ile gra kosztuje w sklepach? Większość tych tytułów, które dawali na DVD to śmieci, które się już nie sprzedawały. Chyba lepiej dać własną grę do czasopisma i zarobić cokolwiek, niż żeby leżała ona na półce w sklepie z ceną 80zł? Popatrz na takiego Starcrafta. Gra ma prawie 10 lat, a jednak jej nie dali na covera. Bo nadal się świetnie sprzedaje, i przynosi zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Blizzard nie chce sprzedać licencji do StarCrafta... A szkoda :( Może bedzie w 150 numerze4 CDA ? ;-)

Swoja drogą pamietam jak kiedyś dali na, któreś urodziny jakiegoś Spacecrafta, a ja już nabrałem rumieńców i obmyślałem strategie dla Protoss po Battlenecie xD
Eh, te czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:10, qrczak90 napisał:

Popatrz na takiego Starcrafta. Gra ma prawie
10 lat, a jednak jej nie dali na covera. Bo nadal się świetnie sprzedaje, i przynosi zyski.

Wydaje mi się, że Blizzard jeszcze wogóle nie sprzedał żadnej licencji na gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:17, Belmundo napisał:

Wydaje mi się, że Blizzard jeszcze wogóle nie sprzedał żadnej licencji na gre

Sprzedał. Na WarCrafta II: Battle.net Edition... właśnie CDA :P (numer 100, ten co był razem z Deus Ex)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:20, szerszeń45 napisał:

> Wydaje mi się, że Blizzard jeszcze wogóle nie sprzedał żadnej licencji na gre
Sprzedał. Na WarCrafta II: Battle.net Edition... właśnie CDA :P (numer 100, ten co był razem
z Deus Ex)

Sorki nie pamiętałem byłem wtedy za młody (7 lat) ale chyba tylko tą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się