kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2007 o 22:53, Ivo kudlaty napisał:

3 i ostatni pełniak to:

UFO: Aftershock (UFO: Decydujące Starcie)

Choć to chyba jeszcze nie potwierdzone, ale może być, więc nim posypią się jęki zawodu to ja sobie wydam okrzyk radości hurrra:) fajno:) od dłuższego czasu chciałem sobie to kupić, ale jakoś tak nie wychodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nasze słowa o słabym pełniakach się niestety potwierdziły... Znowu słaby numer, jeśli chodzi o zawartość płyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 23:22, kuko7 napisał:

No i nasze słowa o słabym pełniakach się niestety potwierdziły... Znowu słaby numer, jeśli
chodzi o zawartość płyty...


Jest też ogromny pozytyw tych pełniaków. Jeśli pełniaki od kilku numerów są z Rewolucji Cenowej Cenegi to możemy się spodziewać w najbliższym czasie takich hiciorów jak Call of Cthulhu: Mroczne Zakątki Świata i ewentualnie bezprecedensowej gry Red Orchestra: Ostfront 41-45 (bez precedensu w tym sensie że jest to gra on-line na platformie Steama). Ciekawe czy tak rzeczywiście będzie, już nie mogę się doczekać w/w gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, podobnie jakEvil Khan zaoszczędzę 15zł i przeznaczę na pożyteczniejsze cele lub kupię w zamian GameRanking BEZ PŁYTY za te 5zł a w środku i tak prawie to samo.
Kolejny lipny numer jeżeli chodzi i zawartość płyty. Ciągle te same gry dla tego samego grona odbiorców, rgp, strategia, rts i nic więcej. Pogratulować.
A samo CDa poczytam.........ale za darmo w empiku. Dobrze, że mam taką możliwość. Sami na to niektórych z nas skazują, a kasa nie płycie do ich portfeli tylko zostaje w naszych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 23:36, Kamiloo napisał:

Ciekawe czy tak rzeczywiście będzie,
już nie mogę się doczekać w/w gier.


Obie mam, więc mi to by było nie na rękę ;p...a tak do tematu:

Co widać to widać - pełniaki zdecydowanie niszowe(bo nikt mi nie powie, że cały świat z drżeniem czekał na premierę Day Watch, a Dangerous Waters było czymś w co zagrywało się setki tysięcy ludzi)...nie mówię, że złe, ale są to gry dla bardziej - jak by to powiedzieć - wąskiej grupy odbiorców. Taka sytuacja nie pierwszy raz się zresztą zdarza - ale nie narzekam, bo chętnie sprawdzę te tytuły. Jednakże nie są to gry na widok których opada szczęka do samej podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wogóle zrezygnował z idei tworzenia przecieków bo są zbytnio na pokaz. Tyle szumu wokół nich a potem okazuje się ze gry to wielkie przeciętniaki. Jak się w nie nie zagra to nic sie nie stanie, nikt nie bedzie żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 23:53, awesome napisał:

nikt nie bedzie żałował.

Ja będę żałował. I uwierz mi, wiele osób. Mimo wszystko to fajna zabawa, przy której trzeba trochę wysilić szare komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 23:53, awesome napisał:

Ja bym wogóle zrezygnował z idei tworzenia przecieków bo są zbytnio na pokaz. Tyle szumu wokół
nich a potem okazuje się ze gry to wielkie przeciętniaki. Jak się w nie nie zagra to nic sie
nie stanie, nikt nie bedzie żałował.

Czemu? przynajmniej pewne grono osób ma okazję wytężyć swoje szare komórki, a skoro dla Ciebie dają "sam chłam" to jaką różnicę Ci robi to, że zobaczysz ten "chłam" np. dzień później? Skoro w GameRanking masz to samo co w CDA, a bez płyty z "chłamem" to po co rozpaczasz nad poziomem w CDA, logika nakazuje kupić GR-tańszy, lepszy, pozbawiony balastu... Mnie natomiast bardzo cieszą takieniszowe gry, tym bardziej, że trafiają one w moją niszę:) a do tego, większości gier zapewne bym nigdy nie kupił... ba, nie zobaczył bym ich pewnie nawet na półkach w sklepie. Choć czasami zdarza się nawet zaoszczędzić pare złociszy -np T-72, myślałem o zakupie, ale w 2 sklepach cena powyżej 50zł jakoś mnie nakłaniała do rozważenia zakupu, minęły z 2 miesiące i gra w CDA była. O problemach licencyjnych to już pisano kilka razy, ale zastanawia mnie ile osób by sypało tekstem - "słabo już to mam", gdyby dali jakiegoś niedawnego hita... Mi tam nawet powtórki pasują czasami, dzięki CDA mam kopię bezpieczeństwa Outfronta, a nawet lepiej, bo legalnie mogę grać i pożyczyć komuś :)... . Zastanawia mnie jedynie, jaki konkretny tytuł chcieli by mieć w CDA ci wiecznie niezadowoleni? albo lepiej kilka, bo zazwyczaj więcej niż jeden jest na DVD (które, albo się nie lubią z moim DVD, albo są po prostu słabej jakości-taka drobna dygresja:))
Tak sobie myślę, że muszą mieć chyba niezłego farta w tym CDA, skoro mają słabą zawartość płyt, do tego nienajlepsze teksty, a poziom sprzedaży też dość wysoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 23:47, awesome napisał:

No, podobnie jakEvil Khan zaoszczędzę 15zł i przeznaczę na pożyteczniejsze cele lub kupię w
zamian GameRanking BEZ PŁYTY za te 5zł a w środku i tak prawie to samo.


Więc po co na krzyczysz żeby wydawali CD-A bez płyty skoro masz (twoim zdaniem) tańszego odpowiednika? Przestań kupować CD-A, kupuj GR i się ucisz.

Dnia 10.05.2007 o 23:47, awesome napisał:

Kolejny lipny numer jeżeli chodzi i zawartość płyty. Ciągle te same gry dla tego samego grona
odbiorców, rgp, strategia, rts i nic więcej. Pogratulować.


Samochodówek było kilka (Street Racing Syndicate, teraz Adrenalin), strzelanek ostatnio całkiem sporo (Tomb Raider, Conflict: Global Storm, Project: Snowblind, Total Overdose), no i przygodówka (Another Wolrd). Czego więc ty chcesz człowieku?

Dnia 10.05.2007 o 23:47, awesome napisał:

A samo CDa poczytam.........ale za darmo w empiku. Dobrze, że mam taką możliwość.


Moim zdaniem źle, bo masz możliwość przeczytania ich pracy za free, a człowiek ciężko na to pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie dogodzisz. Ale bez przesady... awesome to po co robisz taki krzyk aby wydawali wersję bez płyty, skoro sam napisałeś:
>kupię w zamian GameRanking BEZ PŁYTY za te 5zł a w środku i tak prawie to samo
To już zawsze kupuj GR a nie rób afery przy CDA.
Ehhh... no ale to już normalka. No a z czytaniem w Empiku... gadać się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 11:23, nurz napisał:

Another world mało ma wspólnego z przygodówką, a właściwie nic


W grę nie grałem, gatunek ten mnie nie interesuje, ale z tego co widzę, jest to gra platformowo-przygodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 09:31, Markus89 napisał:

> >>.Moim zdaniem źle, bo masz możliwość przeczytania ich pracy za free, a człowiek ciężko na to pracuje...



Bardzo dobrze. Przynajmniej nic im nie płace, a skoro nie robia wersji bez plytki to juz nie moja wina. Poczytam ze 2h, przeczytam całe i 15zł w kieszeni. I na półce więcej miejsca. Same plusy.

>>>>>>Samochodówek było kilka (Street Racing Syndicate, teraz Adrenalin), strzelanek ostatnio całkiem sporo (Tomb Raider, Conflict: Global Storm, Project: Snowblind, Total Overdose), no i przygodówka (Another Wolrd). Czego więc ty chcesz człowieku?


SRS był jakoś we wrześniu (8 miesięcy temu,LOL), Adrenalin to straszna cienizna (juz dwojke robia, ale po co grac w to skoro na półce mam Carbona), Total Overdose->zgadza się, to akurat mnie zadowoliło (pół roku temu), Tomb Raider porażka, Conflict średnie ale zaliczam na plus, Snowblind->nie trawie, Another World-->nie gram w stare remake, pozatym gra na 2h.

kordzio1
Oczekuję takich gier jak np.
Hard Truck (obojętnie który) ------> był w Playu ale zapomniałem kupić
Może Colin 2,3,4
Jakis manager piłkarski
Może Toca race Driver 1
Może stary NFS
Wolfenstein Return to castle
i wiele wiele innych..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast oczekuję jakiegoś RPGa, ( nie jakieś H&S jak Dali dawno) . Obojętnie jaki byle by był po polsku ( może być NAWET średniowieczny). A tego ni ma od dłuższego czasu ( ostatnio był chyba gothic ale to dawno...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pzreczytałem zapowiedź numeru, to okazuje się, że już go nie mam po co kupić. Czemu? Bo patrząc na tematy już domyślam się ocen lub innych badziewi. Dla samego Na Luzie i Action Redaction nie kupię, sorry Winetou...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer świetny może nie pełniaki, ale zawartość;D STALKER recka pl, Temat numeru MoH Airbone i zapowiedź GTA IV. Po prostu arcydzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 13:47, Carl92 napisał:

Numer świetny może nie pełniaki, ale zawartość;D STALKER recka pl, Temat numeru MoH Airbone
i zapowiedź GTA IV. Po prostu arcydzieło.



No numer pod względem tekstów jest dobry. Zapowiedź GTA IV.......super. Oba tematy numeru dobre. Zapowiedź a raczej wstępna recka DiRTa kozacko. recka TDu super tylko, że to już było. Recka Stalkera też była, a pozatym sam ją zrecenzowałem miesiąc temu podobnie jak Bus Drivera. Ale przynajmniej sobie porównam ich reckę z moją z GSa i zobaczymy co z tego wyjdzie./
Test GF 8600....trafili idealnie bo się nad nią zastanawiam.
Wszystko pięknie, tylko nie te pełniaki. Nic dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się