kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2007 o 21:59, kolektor napisał:

> aja tam lubie cd action
> nawet sie uzależniłam od niego
Ale rozwinęłaś tą wypowiedź ... Szok. A znaków interpunkcyjnych na twojej klawiaturze nie wyróżniono
? Dużych liter też chyba nie ... A szkoda ... Zobaczcie - najeżdżamy na styl antyfanów - a
jaki styl pisana mają niektórzy fani nie zauważamy ... Z takim textem to możesz spokojnie trafić
do Ludzie i Ludziska (teraz LOL, czyli Ludzie oraz Ludziska). Pod warunkiem że walniesz taki
text w mailu do CDA ...


on może trafić do SwS (schwytane w Sieci :) )

ja jestem uzależniony i się tym nie chwalę :) ( o lol :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:41, thenat17 napisał:

ja jestem uzależniony i się tym nie chwalę :) ( o lol :P)

Ja byłem ale terapia piwno-wódkowo-winowa zawsze działa na ten nałóg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzależnienie od CDA? Hmm.. no bez przesady.
Rozumiem uzależnić sie od alkoholu, sexu czy wkurzania wykładowców na wykładzie (a co!), ale uzależnić się od kawałka papieru wątpliwej jakości? [joke]
Hehe no chyba, że by mi pismo przynosiła skąpo ubrana nowa Miss Universe to rozumiem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 10:04, HumanGhost napisał:

Uzależnienie od CDA? Hmm.. no bez przesady.
Rozumiem uzależnić sie od alkoholu, sexu czy wkurzania wykładowców na wykładzie (a co!), ale
uzależnić się od kawałka papieru wątpliwej jakości? [joke]
Hehe no chyba, że by mi pismo przynosiła skąpo ubrana nowa Miss Universe to rozumiem. ;-)

Weź sie ożeń to zrozumiesz zero alkoholu, wkurzania i sexu zostanie ci tylko uzależnienie od kawałka papieru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 10:07, Novalis napisał:

Weź sie ożeń to zrozumiesz zero alkoholu, wkurzania i sexu zostanie ci tylko uzależnienie od kawałka papieru :-)


No weź nie strasz człowieku! ;-)
Małżeństwo=brak sexu? Zawsze wydawało mi się, ze wręcz przeciwnie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo - to nie "jakiś kawałek papieru", to ok. 150 stron super śliskiego papieru :D
Po drugie primo - niestety od wszystkiego da się uzależnić, tak samo od CDA (a może zwłaszcza od CDA ?? :))
Ja kiedy czekam na nowy numer to mnie już głóóóód dobrych recek, zapowiedzi, AR, NDSN dopada.
Kolejny numer już niedługo!
Już mi ślinka cieknie.... (lekarzaa...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to .... tatararaaaaa - 12.06 !!!
yes yes yes! :D :D :D
Ależ to aż 13 dni....eee tam, da rade, jakoś powstrzymam ślinotok przez te 13 dni jeszcze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 09:23, emo89 napisał:

> ja jestem uzależniony i się tym nie chwalę :) ( o lol :P)
Ja byłem ale terapia piwno-wódkowo-winowa zawsze działa na ten nałóg. ;)


ta terapia jest dobra na wszystko :) terapia -Impreza leczy wszystko :) no poza dziurą w zębie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roszyfrowanie kim jest(em) to tak gora 10 minut myslenia analitycznego, przejjzenia paru starych CDA (nie dla fotek...) i prost elimiancja.

Ale wiekszosc z was woli od 10 lat sie meczyc niz raz ruszyc glowa, jak ta dziewczyna :)


Z trzeciej strony - po co wam wiedziec? Naprawde cieszyliscie sie z tego, ze swietym Mikolajem okazal sie ojciec czy sasiad przebrany w czerwony kubrak?

Smuggler to Smuggler, niewazne jak sie nazywa w realu. Jestem i sie dobrze bawie robieniem CDA, wy zas (mam nadzieje) jego lektura.

Po co to psuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że smuggler to nie jest ktoś jedna osoba z redakcji tylko każdy się pod niego podszywa z redakcji i według mnie jest maskotką, która reprezentuje CZASOPISMO. W tej chwili byle kto może pisać w postaci smugglera:P Czy sam Szef czy sekretarka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 12:43, thenat17 napisał:

ta terapia jest dobra na wszystko :) terapia -Impreza leczy wszystko :) no poza dziurą w zębie
:P

Dziurę w zębie też- ząb wypadnie od siary w winie :D:D:D.
Wracając do tematu>>
>Smuggler: Po co to psuc?
Takie domyślanie się nic właśnie nie psuje... to jeszcze zwiększa apetyt na jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 20:21, kolektor napisał:

> Mnie to podaobała się gra Total Overdose. ten klimat i fabuła... Grafika nie była za dobra,

> ale nie można mieć wszystkiego naraz. A szkoda.
Mnie niestety nie poszedł ... Ale jak wymienię kompa to na pewno pyknę i wymienię się z wami
wrażeniami ;)

A ile twój komputer ma lat?
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 14:28, smuggler napisał:

Roszyfrowanie kim jest(em) to tak gora 10 minut myslenia analitycznego, przejjzenia paru starych
CDA (nie dla fotek...) i prost elimiancja.


Najwyraźniej po prostu nie potrafimy myśleć...

Dnia 31.05.2007 o 14:28, smuggler napisał:

Ale wiekszosc z was woli od 10 lat sie meczyc niz raz ruszyc glowa, jak ta dziewczyna :)


My po prostu jesteśmy ambitni :P

Dnia 31.05.2007 o 14:28, smuggler napisał:

Z trzeciej strony - po co wam wiedziec? Naprawde cieszyliscie sie z tego, ze swietym Mikolajem
okazal sie ojciec czy sasiad przebrany w czerwony kubrak?


Nieprawda! Święty Mikołaj istnieje (nadal)! :)

Dnia 31.05.2007 o 14:28, smuggler napisał:

Po co to psuc?


No właściwie to nie ma sensu, więc sobie daruje - jest Smuggler, czy nie. Kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi nie wspominajcie, ze Smugg mialby przestac istniec chociazby ze zlego samopoczucia czy nawet (brrr...) smerci. Wykluczone... skoro w redakcji jest Duch mr. Jedi''ego to i bedzie duch Sumgga ;p nieprawadaz?


Smuggler 4ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 15:22, Crozz napisał:

A ile twój komputer ma lat?
;]


Dużo. Mam pytanie. po co zaśmiecasz forum i odpowiadasz na posty które były dodane ponad tydzień temu ... Teraz dyskutujemy o czym innym. Jak jesteś jedynakiem, a mamusia z tatusiem zarabiają po 10 tys. to jasne że se możesz kompa co pół roku wymieniać. Mi nie potrzebne są te wszystkie wodotryski graficzne. Przynajmniej poznam klasykę - Gothic II, Heroes III itp. Ale ty pewnie w ogóle nie wiesz co to za gry ... Bo słaba grafika ... Ale kompa wymieniam i to w najbliższym czasie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym forum zaśmiecał, ale chciałbym dodać, że ja to ledwo klasykę poznaję, bo GII ledwo ni chodzi xD A na upgrade się nie zanosi...:( Ale może kiedyś... za rok najpewniej:/

OK, koniec offtopa...

SMUGGLER - Strasznie Morderczy Upiór-Goblin Grabiący Luksusowe Ego Robiącychzsiebiegłupkówantyfanów

xD Prawie, jak "Pokaż mi swoją ksywkę, a powiem Ci, kim jesteś" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:52, Piciambeer napisał:

Nie, żebym forum zaśmiecał, ale chciałbym dodać, że ja to ledwo klasykę poznaję, bo GII ledwo
ni chodzi xD A na upgrade się nie zanosi...:( Ale może kiedyś... za rok najpewniej:/

Mój też ledwie dźwiga G II. Czasem potrafi nieźle szarpnąć ...

Dnia 31.05.2007 o 16:52, Piciambeer napisał:

OK, koniec offtopa...

OK ;D

Dnia 31.05.2007 o 16:52, Piciambeer napisał:

SMUGGLER - Strasznie Morderczy Upiór-Goblin Grabiący Luksusowe Ego Robiącychzsiebiegłupkówantyfanów

Nieźle to wymyśliłeś :D
Ale może Smuggler ma rację ... Może nie musimy wiedzieć kim jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się