kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2007 o 17:11, Belmundo napisał:

Mac Abra to na 100% Jerzy Poprawa


To oczywiste:) Tylko Jerzy Poprawa aka Mac Abra jest w stanie wytrzymać w redakcji więcej niż 30 godzin bez przerwy jednocześnie słuchając wywodów Elda i JaSa na temat WoW, znosić ciągłe wrzaski z pokoju Smugglera (ach, te listy:) oraz dopilnować resztę redakcyjnej braci, aby ta dotrzymała terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:22, kolektor napisał:

> A ile twój komputer ma lat?
> ;]

Dużo. Mam pytanie. po co zaśmiecasz forum i odpowiadasz na posty które były dodane ponad tydzień
temu ... Teraz dyskutujemy o czym innym. Jak jesteś jedynakiem, a mamusia z tatusiem zarabiają
po 10 tys. to jasne że se możesz kompa co pół roku wymieniać. Mi nie potrzebne są te wszystkie
wodotryski graficzne. Przynajmniej poznam klasykę - Gothic II, Heroes III itp. Ale ty pewnie
w ogóle nie wiesz co to za gry ... Bo słaba grafika ... Ale kompa wymieniam i to w najbliższym
czasie ...


Mylisz się.Gruuuubo.Mam 4 braci i 1 siostre. W Heroesa III to ja grałem z braćmi człymi dniami w "hot seat". A zarobek rodziców nie przekracza 3 tysięcy. Łącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:53, Crozz napisał:

Mylisz się.Gruuuubo.Mam 4 braci i 1 siostre. W Heroesa III to ja grałem z braćmi człymi dniami
w "hot seat". A zarobek rodziców nie przekracza 3 tysięcy. Łącznie.


Sorky że tak naskoczyłem na Ciebie, ale to moja sprawa ile lat ma mój komp - może mi na razie taki wystarczy ... To nie do końca prawda, bo w nowe produkcje też chcę pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, stare kompy mają tę zaletę, że wystarczają do klasyków i nie straszą tymi strasznymi, olbrzymimi, atakującymi z ukrycia w cieniu potworami z C.Z.A.R.N.O.B.Y.L.A. ;) No ale fakt, w nówki by się pograło.... ;( A najchętniej w G3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News ze strony www.bauer.pl

Urodzinowy, kwietniowy numer CD-Action sprzedał się wg. prognoz wydawcy w rekordowej liczbie 112 tysięcy egzemplarzy.

CD-Action to niekwestionowany lider w segmencie czasopism o grach.
CD-Action jako jedyny magazyn na rynku ukazuje się wyłącznie w wersji DVD. Do wydania urodzinowego dołączono plakat i - tradycyjnie już - dodatek w postaci książki Tipsomaniak, tym razem z komiksami Marka Lenca . W roli głównej w tych komiksach występuje znana z łamów CD-Action Klara. Klara, żartobliwe przeinaczenie imienia kultowej bohaterki gry Tomb Raider (Lara Croft), to rysunkowa postać komentująca najnowsze gry, nawiązująca do bohaterów tych gier lub borykająca się z typowymi problemami współczesnych graczy.
CD-Action w każdym wydaniu oferuje pełne wersje gier, a do końca tego roku planuje zamieścić jeszcze kilkanaście największych hitów -gier w pełnej wersji.

CD-Action czyta obecnie ponad 680 tysięcy czytelników (Polskie Badania Czytelnictwa, CPW, fale: styczeń-marzec 2007), co oznacza wzrost o 57% w stosunku do analogicznego okresu w zeszłym roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 11:36, Gelo87 napisał:

Urodzinowy, kwietniowy numer CD-Action sprzedał się wg. prognoz wydawcy w rekordowej liczbie
112 tysięcy egzemplarzy.


No to gratuluję! Ciekawe ile procent nakładu wykupili antyfani, by go spalić? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie jest prawdopodobne, też nad tym długo rozmyślałem, czy to ten ziom.
No cóż, trzeba będzie wysłać list do AR, może się przyzna, że to on :D
Ehhh... w cuda wierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te kody promocyjne do sklepu gram.pl, które udostępniał CDAction to są do wykorzystania w nieokreślonym czasie, czy miały swoje ramy czasowe? Poza tym czy ktoś ich używał i jakie one korzyści przynoszą?

z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z cd-action.Kiedy wkąłdam płyte pisze mi ze nie może załądowac czcionki a pottem pisze steam read error,i płyta wogule nie chce sie otwożyć.Pomożecie mi?[nie mogłem sie zarejestrować na stronie cd-action weinc pytam tutaj]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 13:16, lisek -medival2 napisał:

Mam problem z cd-action.Kiedy wkąłdam płyte pisze mi ze nie może załądowac czcionki a pottem
pisze steam read error,i płyta wogule nie chce sie otwożyć.Pomożecie mi?[nie mogłem sie zarejestrować
na stronie cd-action weinc pytam tutaj]


po co kupujesz gry z gazet co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się