kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

CDA to miesięcznik o grach komputerowych a nie seria "extra pełniak" chcecie dobre gry to je kupcie, a nie wymagajcie ich od gazety za 15 zlotych. Ich pełniaki i tak nie są najgorsze w porównaniu z innymi gazetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:05, ImRo Nixon napisał:

Zgadza się... masz racje! Ale przyznaj, że to co dali w poprzednim numerze nie jest za rewelacyjne...
Przecież Cd-Action ma większe możliwości co do pełniaków - wywnioskowałem to z poprzednich
numerów.

Nie co numer można dawać jakieś hiciory na coverku. Ja jestem optymistą do 12 czerwca - jak znowu dadzą szit, to koniec:/ Ostatnio dają słabe gry, fakt. Ale może to przyśpiewka do jakiegoś Większego Tytułu? Może Bauer odkłada kasę, żeby na Dooma 3 starczyło? Mam nadzieję, że nas czymś w końcu zaskokną. I niech to będzie pozytywne zaskoczenie... Inaczej się załamię, bo miesiąc temu zebrałem się w sobie i w końcu zamówiłem prenumeratę ^^ Oby to nie był mój błąd...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dobre gry to je sobie kup,a nie wymagasz Bóg wie czego od CDA...przecież to jest CZASOPISMO i ono ma służyć do GRANIA...jeju ręce opadają. Na prawdę WSPÓŁCZUJE CI SMUGGLER....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:18, Adamoo007 napisał:

Chcesz dobre gry to je sobie kup,a nie wymagasz Bóg wie czego od CDA...przecież to jest CZASOPISMO
i ono ma służyć do GRANIA...jeju ręce opadają. Na prawdę WSPÓŁCZUJE CI SMUGGLER....

Tfu,CZASOPISMO ma służyć do CZYTANIA*,oczywiście.Tak się zbulwersowałem i byka walnąłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wymagam Bóg wie czego?! No bez jaj, proszę... To przecież normalne, że od renomowanego czasopisma wymaga się dobrego softu i jakości tegoż pisma. Gry, w które chce zagrać JóŻ i TERAZ kupuję w sklepie (nie koniecznie internetowym). No ale trochę optymizmu... Przecież stwierdzam fakty - przez 2-3 ostanie numery dawali raczej kaszaloty (naturalnie wyjątki się znajdą - Enclave, Gwiezdne Wilki...), ale się powtórzę: od TAKIEGO pisma oczekuje się czegoś zdecydowanie lepszego. I taka jest zapewne opinia większości.

PS. Nieważne, co by dali i tak zostanę ich fanem^^
PS2. Smugglerowi nie masz co współczuć, wszak on nie istnieje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 13:21, Adamoo007 napisał:

> Chcesz dobre gry to je sobie kup,a nie wymagasz Bóg wie czego od CDA...przecież to jest
CZASOPISMO
> i ono ma służyć do GRANIA...jeju ręce opadają. Na prawdę WSPÓŁCZUJE CI SMUGGLER....
Tfu,CZASOPISMO ma służyć do CZYTANIA*,oczywiście.Tak się zbulwersowałem i byka walnąłem...

No racja. Gry są tylko dodatkiem do mego przysmaku - lektury CDA. Jakbym wciąż tylko czytał, to po tygodniu nie byłoby co robić - a jak jakaś dobrą grę wrzucą to mają czas na tworzenie kolejnego numeru, bo nie będą zalewani postami znudzonych fanów (bo przecież będą grać...). Tak więc: Dobre [to mało!] pismo = Dobre [jeszcze za małe określenie!!] texty = Dobre gry. "Szlachectwo [jakoś tak ;)] zobowiązuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2007 o 13:25, Piciambeer napisał:

PS. Nieważne, co by dali i tak zostanę ich fanem^^
PS2. Smugglerowi nie masz co współczuć, wszak on nie istnieje;))

Ps.To tak jak ja:D
Ps2.Istnieje-to ja:D

Zgadzam się,że CDA jest na tyle dobrym czasopismem nie tylko w Polsce,ale może i w Europie i wymaga się od niego wiele,ale pamiętajmy-bez przesady. Czasem jak mówiłem choć chcą nie mają możliwości dodać takiej gry jaką by chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 14:59, Adamoo007 napisał:

Zgadzam się,że CDA jest na tyle dobrym czasopismem nie tylko w Polsce,ale może i w Europie
i wymaga się od niego wiele,ale pamiętajmy-bez przesady. Czasem jak mówiłem choć chcą nie mają
możliwości dodać takiej gry jaką by chcieli.

Albo nie mają możliwości, albo coś ukrywają i na coś "oszczędzają", tak jak mówiłem. Z nimi to nigdy nic nie wiadomo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś moze mi pomuc.KIedy wkłądam płyte z cd-action dodaną do czasopisma to wyskakuje mi błond że nie może wczytać czcionki a po jakimś czasie pojawai sie napis steam read error.To nie wina plyty bo tak mi sei dzieje już w kilku numerach a u mojego kolegi działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz zrypany napęd. Albo po prostu jest bardzo zanieczyszczony spróbuj kupić płytę czyszczącą do napędu, który czyści napęd. Albo rozbierz go i przeczyść laser, ale to raczej dla bardziej zaawansowanego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 15:32, lisek -medival2 napisał:

Czy ktoś moze mi pomuc.KIedy wkłądam płyte z cd-action dodaną do czasopisma to wyskakuje mi
błond że nie może wczytać czcionki a po jakimś czasie pojawai sie napis steam read error.To
nie wina plyty bo tak mi sei dzieje już w kilku numerach a u mojego kolegi działało

Aha i jak będziesz szedł po płytkę czyszczącą to zakup też słownik ortograficzny. I to i to na pewno ci się bardzo przydadzą;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za ortografie ale sie spieszyłem.No nie wiem czy to wina napendu, bo nie wszystkie płyty mi nie działają.MOze macie jakąś inną rade.Ostatnia płyta mi działałą.Nie dzjałała mi płyta z total overdase<mówie o cd-action}.nie działała mi też płyte z star wolfs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 16:31, lisek -medival2 napisał:

Sory za ortografie ale sie spieszyłem.No nie wiem czy to wina napendu, bo nie wszystkie płyty
mi nie działają.MOze macie jakąś inną rade.Ostatnia płyta mi działałą.Nie dzjałała mi płyta
z total overdase<mówie o cd-action}.nie działała mi też płyte z star wolfs

mósiż szprawdżicz ó kogosz ińiego puytki , podejszefam sze to sidi zrub tack jak mufie a jack dziłają to fina szytnika - sołry ale się spiszyłem wyrzucić śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:24, Skrytobójca napisał:

> Sory za ortografie ale sie spieszyłem.No nie wiem czy to wina napendu, bo nie wszystkie
płyty
> mi nie działają.MOze macie jakąś inną rade.Ostatnia płyta mi działałą.Nie dzjałała mi
płyta
> z total overdase<mówie o cd-action}.nie działała mi też płyte z star wolfs
mósiż szprawdżicz ó kogosz ińiego puytki , podejszefam sze to sidi zrub tack jak mufie a jack
dziłają to fina szytnika - sołry ale się spiszyłem wyrzucić śmieci

Ale ón juz pisal ze sprawdzil xD Tylto ó nieto nei hodza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:27, kolektor napisał:

Ale ón juz pisal ze sprawdzil xD Tylto ó nieto nei hodza xD

I przepraszam za ortografie bo sei speszylem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:29, kolektor napisał:

> Ale ón juz pisal ze sprawdzil xD Tylto ó nieto nei hodza xD
I przepraszam za ortografie bo sei speszylem xD

no i znowu napiszesz że przpraszasz??? "sei speszylem" GZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:27, kolektor napisał:

> > Sory za ortografie ale sie spieszyłem.No nie wiem czy to wina napendu, bo nie wszystkie

> płyty
> > mi nie działają.MOze macie jakąś inną rade.Ostatnia płyta mi działałą.Nie dzjałała
mi
> płyta
> > z total overdase<mówie o cd-action}.nie działała mi też płyte z star wolfs
> mósiż szprawdżicz ó kogosz ińiego puytki , podejszefam sze to sidi zrub tack jak mufie
a jack
> dziłają to fina szytnika - sołry ale się spiszyłem wyrzucić śmieci
Ale ón juz pisal ze sprawdzil xD Tylto ó nieto nei hodza xD



szyli proszblem s szytnikiem


TO CO CHCIAŁEM WAM PRZEKAZAĆ TO TO ŻE JAK KTOŚ SIĘ SPIESZY TO NIE ZWALNIA GO OD POSZANOWANIA WSZECHOBECNYCH ZASAD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:34, plmko napisał:

> > Ale ón juz pisal ze sprawdzil xD Tylto ó nieto nei hodza xD
> I przepraszam za ortografie bo sei speszylem xD
no i znowu napiszesz że przpraszasz??? "sei speszylem" GZ

Nie widzisz że on się nabija z tamtego użytkownika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się