kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2007 o 17:11, piero92 napisał:

Kurde coś mi ten morrowind z cda nie chce chodzić a bym chętnie zobaczył gierke :/


A co się dzieje jak chcesz ją włączyć abo zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 17:56, maciek999 napisał:

> > > Dużo osób? Raczej bardzo mało. Kogo stać, aby jeździć na wakacje? Nikogo.

> >
> > A chociażby do na wieś? Do babci w innym mieście? Nad polskie morze? Do polskich
gór?
> Albo
> > za granicę? Proszę, nie mów mi, że mało osób jedzie gdziekolwiek na wakacje.
>
> Według mnie mało. Wakacje w jakimś miejscu to bardzo droga rzecz.
Ja chodzę na tańce i za 100 euro jadę do Bułgarii do pięciogwiazdkowego hotelu na 10 dni ;)


100 euro to mało? Dla mnie 100 zł to ogromna suma...

Ale dobra, skończmy tą dyskusje, tu jest temat o CDA! :)
Dzisiaj przeczytałem cały temat numeru i muszę powiedzieć, że został on świetnie zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 15:02, edeń napisał:

Jeżeli pod słowem debilni rozumiesz to, że potrafili pisać po polsku, to prawda - nie byli
debilni.


Wyraźnie pamiętam wypowiedzi bodajże dwojga antyfanów, z których opinią się zgadzam, zaś Smuggler jak zwykle mieszał ich z błotem. Niestety większość antyfanów faktycznie należy do tych mniej rozgarniętych ;] Pamiętaj, że nic nie jest jednostronne - medal ma dwie strony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 18:06, MateoKiszlo napisał:

> Jeżeli pod słowem debilni rozumiesz to, że potrafili pisać po polsku, to prawda - nie
byli
> debilni.

Wyraźnie pamiętam wypowiedzi bodajże dwojga antyfanów, z których opinią się zgadzam, zaś Smuggler
jak zwykle mieszał ich z błotem. Niestety większość antyfanów faktycznie należy do tych mniej
rozgarniętych ;] Pamiętaj, że nic nie jest jednostronne - medal ma dwie strony ...

A więc podsumowując są antyfani i głupi i mądrzy ;) No i już problem rozwiązany ;) I po co była ta kłótnia ? Powiem to co wcześniej kolega master matrox : zakończmy tę dyskusję, tu jest temat o CDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 16:34, master matrox napisał:

Dużo osób? Raczej bardzo mało. Kogo stać, aby jeździć na wakacje? Nikogo.


LoL?! A kogo nie stać? Choćby na te najtańsze - 300 - 400 zł za osobę. Chyba, że chodzi ci o wakacje pełną gębą tzn. hotel 5-cio gwiazdkowy, drinki z parasolką, basen wielkości boiska itd. - fakt na TAKIE wakacje stać niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 18:06, MateoKiszlo napisał:

Wyraźnie pamiętam wypowiedzi bodajże dwojga antyfanów, z których opinią się zgadzam, zaś Smuggler
jak zwykle mieszał ich z błotem. Niestety większość antyfanów faktycznie należy do tych mniej
rozgarniętych ;] Pamiętaj, że nic nie jest jednostronne - medal ma dwie strony ...


Ale ta nienawiść do Smugglera bierze się zapewne z zazdrości - nie wiem, czego mu zazdroszczą (pracy, inteligencji?), ale w każdym liście do niego rzucają mięsem, obrażają go i stawiają idiotyczne argumenty. Ale wbrew pozorom On ich nie obraża - przeczytaj jeszcze raz np. Frustrat Zone numeru 05/07 (139). Ja jakoś nie widzę w tym niczego obrażającego - tego doszukują się antyfani, którzy są strasznie wyczuleni na jakąkolwiek krytykę, a sami okropnie bluzgają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer ocenię dopiero kiedy kupię, ponieważ jak na razie mam problemy z kasą - byłem na wyciecze :P Ale pełniaki wyglądają fajnie.
Mam pytanie:
czy wam też jak próbujecie wejść na stronę główną CDA to nie otwiera się wam ?
Pewno bardzo obciążona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 18:17, maciek999 napisał:

zakończmy tę dyskusję, tu jest temat o CDA!


Mówimy o Smuggleru, fanach i antyfanach z CDA, czyli bądź co bądź wiąże się to z tematem, a tym samym sprawia, iż twoja wypowiedź jest niepotrzeba, i aspiruje do miana spamu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:43, MateoKiszlo napisał:

Mówimy o Smuggleru, fanach i antyfanach z CDA, czyli bądź co bądź wiąże się to z tematem, a
tym samym sprawia, iż twoja wypowiedź jest niepotrzeba, i aspiruje do miana spamu ;]


A z kolei powyzsza wypowiedz aspiruje do miana pseudooderatorki. :) Ale w sumie to jest temat o CDA, czyli o fanach i antyfanach czasopisma tez mozna sobie porozmawiac czemu nie. Swoja droga na strone internetowa CDA od kilku dni nie mozna sie dostac. Ciekawe dlaczego. Co sie zas tyczy najnowszego numeru to wlasnie sobie czytam. :) Szkoda tylko, ze do Morrowinda nie dodali dwoch oficjalnych dodatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instaluje się wszystko ok a jak chcę włączyć to jakiś błąd wyskakuje (coś tam było z 32 bit na końcu... treści dobrze nie pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 21:52, piero92 napisał:

Instaluje się wszystko ok a jak chcę włączyć to jakiś błąd wyskakuje (coś tam było z 32 bit
na końcu... treści dobrze nie pamiętam)

Nie masz monitora ustawionego na 32-bitową paletę kolorów. Tam gdzie ustawiasz sobie rozdzielczość ekranu musisz ustawić kolory na 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zwracałem uwagi :/ Może po jakimś formacie zapomniałem zmienić, albo coś się zdupiło zanim sterowniki wgrałem lub jak aktualizowałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej , mam problem . Nie chce mi się zainstalować demo Lost Planet DX9 z cda ! Przy końcu instalacji wyskakuje błąd że jakiś plik z rozszerzeniem .cab jest uszkodzony ! :( Czy wam dobrze się instalowało to demko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi również nie chciało się zainstalować. przy pierwszej próbie zacięło się podczas instalacji, a przy drugiej próbie zainstalowało sie ale gra nie odpaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:53, Wojman napisał:

Szkoda tylko, ze do Morrowinda nie
dodali dwoch oficjalnych dodatkow.


Dokładnie, ale przecież całość można mieć już za jedyne 16 zł. ze skepu gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ ok. 10 zł przesyłka i wychodzi drożej niż normalnie :D Ale to tylko szczegół. :D Ja tam się cieszę że dodali Morka, mimo że jeszcze nie grałem (jak skończę G II to na pewno zagram).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:15, kolektor napisał:

+ ok. 10 zł przesyłka i wychodzi drożej niż normalnie :D Ale to tylko szczegół. :D Ja tam się
cieszę że dodali Morka, mimo że jeszcze nie grałem (jak skończę G II to na pewno zagram).


A ja ponarzekałem, ponarzekałem i... zagrałem ( znowu! ) :P Choć bardziej możnaby to nazwać zabawą modami niż grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się