kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2007 o 19:21, mikim napisał:

W końcu nie będę czekał w nieskończoność na jakąś grę w czasopiśmie, bo to bez sensu :P.


Ogólnie kupowanie CDA właśnie dla tej gry było bez sensu, ale pewnie wiele osób tak zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 19:18, rob006 napisał:

@xDeuSx
Normalnie dali płytkę z logiem CDA, identyczną jaka była dodawana do pisma??

Pozwolisz, że ja odpowiem. Kupiłem toto kiedyś i była tam płytka z logiem CDA, wybierałka także była identyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się w ogóle nie namyślałem:) Jest Tipso? NIE MA GO RAZEM Z CZASOPISMEM?! To trza kupić i koniec, kropka. Pro gaming, a raczej artykuł ciekawy, ale w CS nie gram [SilkRoad rox] a ten filmik z płyty... Ta ciągła zmiana broni nóż- m-16- pistolet- nóż- pistolet itd. powiem wprst - mnie WK****RZAŁA!!!! BDLA mam z samego CDA... Na edytor ET się skuszę:) Trainerów nie używam:P Tipsów duuuuuuuuuuuużo, no i dobrze! Szkoda, że papier Click!-owaty :/

PS. Ciekawe co to za wyjątkowy TipsoManiak szykuje się po wakacjach^^
PPS. Eugeniusz Siekiera to Konstanty Foch:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 21:04, Piciambeer napisał:

PPS. Eugeniusz Siekiera to Konstanty Foch:D

Skąd wiesz że Gieniek Siekiera to Konstanty Foch ? Napisali w Tipso ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, wybacz.... Chodziło mi o to:

Tymon Smektała to [bodaj] Hut Sędzimir [nie Siekiera, sorki]
A pod wstępniakiem Tipso Jest jego imię i nazwisko oraz ksywka w gamertag [nie wiem co to]: Foch77

Tak więc skojarzyłem, że oto kolejna druga tożsamość jest ujawniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 21:23, Piciambeer napisał:

Acha - poprawcie mnie jak się pomyliłem, bo sam się zagmatwałem trochę w tych moich wnioskach
xD


z tego co ja łapie to jest tak:

Tymon Smektała (Hut Sędzimir w CDA; Foch77 w Clicku)
Maciej Kuc (Qn''ik w CDA; Che Collada w Clicku)
Andrzej Sitek (Czarny Iwan w CDA; Herr Odyn w Clicku)

ale to moje teorie też mogę być w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 21:23, Piciambeer napisał:

Tymon Smektała to [bodaj] Hut Sędzimir [nie Siekiera, sorki]
A pod wstępniakiem Tipso Jest jego imię i nazwisko oraz ksywka w gamertag [nie wiem co to]:
Foch77


Tak, Tymon to Hut Sędźmir.
W Clicku (jako redaktor) ma on ksywkę "foch77" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 21:04, Piciambeer napisał:

PS. Ciekawe co to za wyjątkowy TipsoManiak szykuje się po wakacjach^^


No mnie tez to zaciekawiło, że napisano we wstępniaku, że po wakacjach ma być jakiś wyjątkowy Tipsomaniak :>
Co do filmu z LuQiem - lekko się zdenerwowałem tym chłopakiem co zadawał mu pytania, bo jakoś tak nie za bardzo dobrze mówił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie LOL''ki, całą zapowiedź Fallouta trzeciego, oparli na artykule w zagraniczej prasie. Podobnie jak i wszystkie fotki. Pismo z możliwościami jak oni powinni dostawać takie materiały na złotej tacy podanej przez samych twórców Obliviona. Tymczasem ograniczyli się do kopiowania. Jedyną ciekawą rzeczą (poza niezłymi tytułami w tym miesiącu) było składanie komputerów. Tutaj składam gratulacje dla autora za przydatność samego artykułu, jak i przystępność. Ogółem żałuję mojej krwawicy. I nie mówię tego dlatego, iż jestem antyfanem. Liczyłem na dobrą lekturę, a tutaj rozczarowanie - a obiecałem sobie, że będę kupował, jeśli pełniaki będą ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 20:57, Dominik000 napisał:

Czy w nowym cda jest ta gazetka od cd projektu? Bo ja jej nie miałem w nowym numerze.


Ponieważ nie ma jej. Wróci podobno we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 20:57, Dominik000 napisał:

Czy w nowym cda jest ta gazetka od cd projektu? Bo ja jej nie miałem w nowym numerze.

Nie. Była o ty mowa ponad 100 razy! Przeszukaj sobie wątek, tak trudno ? Zresztą to było już dawno mówione, nawet na stronie głównej gram. Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 21:03, kondzioff napisał:

> Czy w nowym cda jest ta gazetka od cd projektu? Bo ja jej nie miałem w nowym numerze.

Nie. Była o ty mowa ponad 100 razy! Przeszukaj sobie wątek, tak trudno ? Zresztą to było już
dawno mówione, nawet na stronie głównej gram. Ehhh...

Cd action nie czytam regularnie a w tym temacie też często nie przebywam, no i jeszcze neta od początku czerwca nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:14, rob006 napisał:

> O ile mi wiadomo to CLICK! współpracuje z CDA,
Współpracuje? Click!, to jest zubożała wersja CDA. Ten sam wydawca, redakcja w tym samym budynku,
nawet część redaktorów ta sama.

"O ile mi wiadomo" - to chyba wyjaśnia sprawę.

Dnia 22.07.2007 o 12:14, rob006 napisał:

> W CDA mamy 150 stron maszynopisu
ROTFL. Ty wiesz co to jest maszynopis?

"Maszynopis - tekst utrwalony na papierze za pomocą maszyny do pisania." - nie zrozumiałeś co ja chciałem przez to powiedzieć kolego. Otóż na pewno CDA nie jest pisane ręcznie, tylko - przynajmniej tak śmiem przypuszczać - na komputerze, więc jakiego miałem sformułowania użyć? klawiaturopisu czy komputeropisu? Czasami trzeba użyć przenośni, lecz ty chyba jej nie zrozumiałeś.

Dnia 22.07.2007 o 12:14, rob006 napisał:

> ( na dodatek CD jak sie dowiaduje!)
Pobudka! Zarówno Click! jak i PLAY mają wersję z płytami DVD9. Następnym razem dowiedz się
dokładniej.

Ok, mój błąd to trzeba przyznać.

Dnia 22.07.2007 o 12:14, rob006 napisał:

ciekawi mnie gdzie on go widzi w CDA aż 150 stron.

Takie małe pytanko mam: w której ty jesteś klasie? Bo chyba zaokrąglanie na matematyce miałeś, co nie? " poniżej 5 zaokrąglamy w duł. Od 5 zaokrąglamy w górę" A CDA z lipca ile miało stron? Ojej 146! A więc w zaokrągleniu ile? Ha! 150! Niesamowite nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:14, rob006 napisał:

> O ile mi wiadomo to CLICK! współpracuje z CDA,
Współpracuje? Click!, to jest zubożała wersja CDA. Ten sam wydawca, redakcja w tym samym budynku,
nawet część redaktorów ta sama.

Taa, w tym samym budynku, jesteś pewien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 11:32, Rga napisał:

Taa, w tym samym budynku, jesteś pewien?


Hmm, ja bym powiedział, że nawet w tym samym pomieszczeniu. W końcu redaktorzy ci sami, to nie będą mieć 2 redakcji jednocześnie chyba, nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 11:35, Linux M napisał:

Hmm, ja bym powiedział, że nawet w tym samym pomieszczeniu. W końcu redaktorzy ci sami, to
nie będą mieć 2 redakcji jednocześnie chyba, nie. ;)


Właśnie - w tym samym budynku, ale nie w tym samym pomieszczeniu. A co do redaktorów - do CDA i Clicka! piszą zupełnie inni ludzie - skąd ci się wzięło że ci sami? Widział ktoś jakiś text elda, Allora albo Smugglera w Clicku! ?

Nie wiem skąd bierzesz info gościu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się