kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 13:46, szerszeń45 napisał:

> /.../ czy koniecznie musiał wspominać o błędzie
> ze sterownkiem do swojej 8800 GS ?

LOL ? Przecież jak gra ma z tym problemy, zwłaszcza na sztandarowych kartach obsługujących
DX 10, co jest dość ważnym detalem dla graczy to głupotą jest moim zdaniem to właśnie przemilczeć...


Fajnie, ale jak mówiłem to nie jest dział porad. Brakuje jeszcze, żeby w recenzji podawali jeszcze tipsy ...

Dnia 01.08.2007 o 13:46, szerszeń45 napisał:

A widziałeś kiedyś obiektywną ocenę ? :-)


Owszem.

Dnia 01.08.2007 o 13:46, szerszeń45 napisał:

A o to w takich grach przecież chodzi, żeby akcja i intensywność były na pierwszym planie.
A nie jakaś tam fabuła. Chodzi o czystą rozrywkę. Chcesz fabuły ? Odpalaj RPGi i Adventure,
a nie gry akcji.


Zdajesz sobie sprawę z tego, iż te dwa elementy można łatwo połączyć ? God of War chociażby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pełniaki to tak:
Dla tych co się zastanawiają to musze powiedzieć, że ubersoldier to bardzo fajna gierka bo mam i mimo, że nie jest to jakiś hit to w niczym takim grą nie ustępuje.

Zeus + Posejdon na to się skusze bo grałem w faraona i mi się bardzo podobał.

Defender of the crown może być ciekawe choć niewiele wiem o tej grze.

Stalingrad kiedyś chciałem kupić bo jest to jakby kontynuacja blitzkriega, którego bardzo lubie ale nie kupiłem więc teraz będzie możliwość pograć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 14:24, Nivellen89 napisał:

> Znowu gry są takie... takie głupie!

Może dla Ciebie.... Ja osobiście chętnie zagram Sanitarium... Ta gra podobno ma świetny klimat
:] A to, że jest już dość stara dodaje jej tylko piękna :) Podobnie jest z winem im starsze
tym lepsze :>


Wiem lecz zauważ że zbyt długo nie otwierane wino staje sie octem, tak samo nie należy grać w stare gry by te nie straciły w naszych oczach. Wiem grafika to nie wszystko lecz spróbuj sobie pograć w wolfa 3d albo w quake 1 to zobaczysz że jednak grafika ma pewne znaczenie. Owszem jeśli się bardzo przemożesz to przedrzesz się przez szok graficzny i zagrasz, lecz czy twa wola jest taka silna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 16:32, darkwind21 napisał:

A ja tam wolę aby właśnie dawali dobre acz nieznane gry, jaki jest sens dawania gier które
są łatwo dostępne i za niewielką cenę(Zeusa z XKN właśnie przeszedłem), lepiej niech dają klasyki
które nie są już dostępne lub właśnie jakieś nieznane które mogą się okazać całkiem niezłe.

A co do Empire Earth wersja Z XKN też ma problemy z uruchamianiem się szczególnie gdy w tle
chodzą jakieś programy(czasami nawet wystarczy że neo jest włączone.)


Dokładnie! Złośliwie znów bym dodał, że dostaliśmy coś z CDP EXN i Cenegi Rewolucja Cenowa/KKK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no.. ja się zastrzelę :| 2 dni temu kupiłem Zeusa + Posejdona w XKN, podobna sprawa była z Morrowindem :|. Dobra, może czas przestać kupować gry z XKN, bo prędzej czy później będą w CD-A. Na Ubersoldiera z wielką chęcią się skuszę.. Cóż, czekam na pełną zawartość pisemka ^^,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 16:46, MateoKiszlo napisał:

Fajnie, ale jak mówiłem to nie jest dział porad. Brakuje jeszcze, żeby w recenzji podawali
jeszcze tipsy ...


To też nie zdradził nic co by ujęło z gry, a ostrzegł przed ewidentnym problemem gr.

Dnia 01.08.2007 o 16:46, MateoKiszlo napisał:

> A widziałeś kiedyś obiektywną ocenę ? :-)
Owszem.


Ale chodzi mi o ocenę nadaną przez człowieka, a nie przez urządzenia. KAŻDA ocena człowieka, poparta jego odczuciami, emocjami jest zawsze subiektywna, bez względu na to czy ocenia grę komputerową, czy placki kartoflane. ;-)
A jak widziałeś to podaj przykłady obiektywnych ocen nadawanych przez ludzi, muahahahah :P:P

Dnia 01.08.2007 o 16:46, MateoKiszlo napisał:

Zdajesz sobie sprawę z tego, iż te dwa elementy można łatwo połączyć ? God of War chociażby ...


Można, to fakt. Ale w grach akcji tego czynić twórca gry nie musi, gdyż gra akcji nie na tym polega. Oczywiście jak to robią to chwała im za to. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 17:35, Wojman napisał:

W tym miesiacu moim zdaniem pelne wersje gier sa... takie sobie. Ale zobaczymy jak bedzie z
zawartoscia pisma.


Moderatorowi nie dogodzisz xD A mi sie podobają. Wiem, moja skromna i nic nie warta opinia:) BTW Ta gra ma tryb multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio,nie źle .. ale średnio, no ale wszystkim naraz nie dogodzisz poczekam z opinią na temat całego CDA do jutra. BTW Ciekawe jaka będzie ta świetna gierka jaką mają wydać w tym roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 17:44, Blackbeard napisał:

> W tym miesiacu moim zdaniem pelne wersje gier sa... takie sobie. Ale zobaczymy jak bedzie
z
> zawartoscia pisma.

Moderatorowi nie dogodzisz xD A mi sie podobają. Wiem, moja skromna i nic nie warta opinia:)
BTW Ta gra ma tryb multi?


Ja to bym sie cieszył jakby jakiś fajny RPG dali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 18:03, Lukas813 napisał:

Nie wiecie może jakie będa gry w nowym numerze?


UberSoldier PL, Zeus: Pan Olimpu (z dodatkiem Posejdon: Bóg Atlantydy), Stalingrad PL, Defender of the Crown: Heroes Live Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 16:32, darkwind21 napisał:

jaki jest sens dawania gier które
są łatwo dostępne i za niewielką cenę(Zeusa z XKN właśnie przeszedłem), lepiej niech dają klasyki
które nie są już dostępne lub właśnie jakieś nieznane które mogą się okazać całkiem niezłe.

To że ty przeszedłeś, nie oznacza że wszyscy przeszli. Czasami ludzie są cholernie egocentryczni... Swoją drogą - nieznane, które mogą się okazać - nie istnieją. Może kilka, ale wtedy i tak by było narzekanie. Wszyscy wiedzą o zaszczytnych klasykach, jak Fallouty. Poza tym żadna z gier dodanych obecnie do pisma nie jest u mnie łatwo dostępna. Mieszkam w Anglii :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 17:15, Zieloonnyy napisał:

Wiem lecz zauważ że zbyt długo nie otwierane wino staje sie octem, tak samo nie należy grać
w stare gry by te nie straciły w naszych oczach. Wiem grafika to nie wszystko lecz spróbuj
sobie pograć w wolfa 3d albo w quake 1 to zobaczysz że jednak grafika ma pewne znaczenie. Owszem
jeśli się bardzo przemożesz to przedrzesz się przez szok graficzny i zagrasz, lecz czy twa
wola jest taka silna?


Cienki jesteś :P Nie tak dawno w poczciwego Wolfa grałem, zabawa niezła :) Quake dawno u mnie nie gościł, ale co jakiś czas odpalam Duke 3D :P A swego czasu (paę miechów temu) naparzałem w Fantastic Dizzy. Wystarczy poczuć tą magię klasyków przyjacielu ;)

A co do recek - muszą być subiektywne. Innej opcji nie ma. Ale często nie są rzetelne, czytelnik potem musi szukać w innych pismach bądź zinach. Choćby recka Infernala - słaba ocena za dźwięk (5 czy 6 bodaj) a recenzent nic o niej nie napisał. Tylko w minusach było coś o głosach - nawet nie było wiadomo, czy to do dialogów się odnosi czy do czego. Lećmy dalej - 10 dla Obliviona. Pełno zalet, normalnie hicior. szkoda, że ani słowa nie poświęcono takiemu choćby minusowi jak level scalling. Wymieniać dalej (tylko pamięć muszę odświeżyć)? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeeee, kiepskie pełniaki :) znów nic dla mnie. Cóż to już tradycja, że nie ma nic interesującego mnie. Zostaje mi Lineage 2 do katowania dalej :D
Za to gazeta (hahaha, perfidnie wiem :D) na pewno trzyma poziom, zresztą jak mogło by mogło być inaczej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie grałem sobie w demo UberSoldier i gra zapowiada się bardzo ciekawie. Kupie sobie CDA oczywiście nie tylko ze względu na pełniaki, ale jeżeli ktoś tylko na to patrzy to warto zaopatrzyć się w ten numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 20:03, Bartkula napisał:

właśnie grałem sobie w demo UberSoldier i gra zapowiada się bardzo ciekawie. Kupie sobie CDA
oczywiście nie tylko ze względu na pełniaki, ale jeżeli ktoś tylko na to patrzy to warto zaopatrzyć
się w ten numer :)

Mówie ci szczerze, że ubersoldier gra bardzo fajna (bo mam) i gra się równie przyjemnie jak w różne hity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mówcie, bo cda jak zwykle daje przynajmniej jedna dobra gre (ubersoldier). jeszcze chyba nigdy nie dali WSZYSTKICH cienkich gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 14:26, Moras1990 napisał:

Nieźle. W najnowszym numerze ma być jeszcze UberSoldier, czyli dosyć nowa gra. Szkoda, zę na
moim kompie nie odpalI :P


z tą grą to ciekawostka, ponieważ wydała ją Cenega (21 kwietnia 2006), 30.07.2007r. reedycję zrobiło City Interactive za 11,99zł a tu jeszcze pełniak w sierpniowym CDA za 14,99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skoro rozmawiamy o następnym numerze i jego pełniakach to dodam coś od siebie... :D
Mnie najbardziej kręci Defender of the Crown: Heroes Live Forever, pamiętam jak zagrywałem się w pierwszą (ten tu to remake, a do tego polska premiera) część, była w Clicku. Grało mi się świetnie, strasznie wciągająca strategia w stylu jaki bardzo lubi Paradox, fabuła nie była może zbyt odkrywcza, ale była tylko pretekstem do strasznie przyjemnego podbijania prowincji przeciwników - w końcu i tak nie udało mi się zdobyć ręki księżniczki, ale zabawa była przednia. Mam nadzieję, że znów poczuję ten klimat... Dzięki Ci CDA! :P

Z innych pełnych wersji nie ma nic dla mnie... Ubersoldiera kupiłem za 11,99zł, tydzień temu. Posejdon mnie nie interesuje - mam doś tego typu gier po Kleopatrze (była w CDA), Cezarze III i IV, no i Faraonie...
Jedynie Stalingrad wywołał u mnie jakieś emocje, ale Defender of a Crown... Och, już nie mogę się doczekać, dobrze, że do siódmego już kilka dni... :)

Dobra, ale liczy się też zawartość pisemka, a ta pewnie jak zwykle będzie świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się