kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 16:38, PAPISHON napisał:

Może by dała... ale małe prawdobodobieństwo jest :D Choc Warcrafta II dali kiedyś :P

kiedyś...bardzo dawno temu i wiele lat po premierze.To że blizzard da swoje największe dzieło do miesięcznika kosztującego ledwie 15 zł jest wręcz niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK juz widze te riposty. Ale zobaczmy: Gra ktorej malo kto sie spodziewa, Ma srednie oce w internecie ponad 90%. Nawet okazja bylaby niezla zaby ja dac bo w tym numerze bedzie relacja z BlizzCon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 16:32, goomis74 napisał:

Odnosnie pelnych wersji to wpadlem na pomysl chyba bardzo szalony, ale rownie prawdopodobny
jak inne tutaj prezentowane domysly. Mam tu na mysli Starcraft`a.


Masz racje to BARDZO szalony pomysł. Równie szalony co nierealny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 16:40, reykan napisał:

Może, skoro jakieś zagraniczne pismo dostało możliwość wydania Diablo 2, to kto wie...


Jakie zagraniczny pismo dostało Diablo 2 ?? Nic o tym nie wiem ale chętnie sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 17:22, Sebat1 napisał:

Jakie zagraniczny pismo dostało Diablo 2 ?? Nic o tym nie wiem ale chętnie sie dowiem.

W CDA Smugg kiedyś komuś tak w AR napisał... Że we Włoszech jakieś czasopismo o grach dało Diablo 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 17:25, NuGGet napisał:

W CDA Smugg kiedyś komuś tak w AR napisał... Że we Włoszech jakieś czasopismo o grach dało
Diablo 2...

Pojedynczy przypadek...watpie żeby blizzard tak bardzo chciałby dodawać swoje gry do gazet komputerowych.Mysle ze trzeba bedzie dlugo czekac zanim zrobi to ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 17:25, NuGGet napisał:

W CDA Smugg kiedyś komuś tak w AR napisał... Że we Włoszech jakieś czasopismo o grach dało
Diablo 2...


Możliwe, nie przepadam za bardzo za tym działem. Ale czy on mówił kiedyś coś na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 18:29, Sebat1 napisał:

Możliwe, nie przepadam za bardzo za tym działem. Ale czy on mówił kiedyś coś na serio.

AR to akurat mój ulubiony dział, ogolnie głownie z powodu ar wogole czytam cda.A co do tego czy smuggler mówił coś kiedyś na serio to tak.Mówił.Kiedys.Ostatnio coraz bardziej się starzeje, coraz gorzej odpowiada na listy w ar, zdziecinniał.Ogolnie nie mówi prawie niczego na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 18:50, Diabol111 napisał:

O tym, że Diablo 2 było w jakimś włoskim piśmie odpisał komuś kto chciał jakąś grę Blizzarda
na pełniaka i wydaje mi mi się, że mówił to ironicznie ale nie jestem pewien.

Oby ironicznie, bo go zabiję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:19, reykan napisał:

Ja obstawiam, że dadzą GTA 3, No One Lives Forever 2, albo Rainbow Six 3: Raven Shield.

O GTA III, jestem za:D NOLF 2 też by się przydał:) Ale R6 już mam:P
Ale za GTA3 to bym był jak najbardziej za:D Pograłbym sobie, a mi sie płytka porysowała bardzo i nici z grania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:17, master matrox napisał:

... a Boiling Point: RtH dostało ocenę 8/10 :) ...
Więc chyba jednym z pełniaków jest

Oby tak gierka podobno bardzo fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:20, NuGGet napisał:

... NOLF 2 też by się przydał:) ...

Nie to jest beznadziejna gra. Krótka i do bani. Mój kolega ją kupił jak była jej premiera i prawie 100 zł w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jest ona obrzydliwie zabugowana, a ocenę 8/10 dostała na kredyt, bo twórcy obiecali ogromną łatkę, która i tak nic nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się