kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ta... Gothic może i jest starą grą, ale nie zapominaj, że Twoja karta też nie jest najnowsza. Tylko z Gothiciem masz takie problemy? Dziwne, nie spotkałem się z takim czymś... Chyba niestety nie mogę Ci pomóc :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:39, Tomek1120 napisał:

Ja już nie wiem. Ta gazeta chyba sobie ze mnie jaja robi. Gothic 2 się koszmarnie tnie na minimum
detalach na GF 4 MX. Przecież na tej to gra z taką grafą powinna chodzić minimum na średnich.


Co ma pismo (nie gazeta!) do gry, którą dodają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem - Gothic 2 + NK (mam z EXN i CDA swoją drogą) u mnie na Geforce 4 MX 64 MB i 256 MB RAM chodziło płynnie i bez zarzutów nawet na trochę wyższych niż średnie detalach. Napisz pełną konfigruację swojego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż
Procesor jakiś Amd 1600 Mhz
Pamięć 384mb
Grafa GeForce 4 MX 440 64MB.
A ta gra ma taką biedną grafę że powinna chodzić na minimum. Na tej mojej karcie mogę bez problemu włączyć NFS: MW i Tomb Raider: Anniversary które mają o wiele lepszą grafę. Robiłem wszystko nawet wyłączyłem gg i skype. Zainstalowałem od nowa sterowniki do karty graficznej ale nie wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie z tymi "super pełniakami" które wcześniej ukazały się w XKN, i które już dawno w swoim posiadaniu mam, i ukończyłem. Morrowinda mogłem wybaczyć(1gb modów :]) ale Gothic? :/ Ciekawe kiedy CDA zaskoczy mnie jakimś dobrym pełniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:39, Tomek1120 napisał:

Ja już nie wiem. Ta gazeta chyba sobie ze mnie jaja robi. Gothic 2 się koszmarnie tnie na minimum
detalach na GF 4 MX. Przecież na tej to gra z taką grafą powinna chodzić minimum na średnich.

Wiem, może grafika piękna nie jest, ale zwróć uwagę na wielkość świata. To nie zależy od karty graf. ale od procesora i ramu, a tych nie podałeś. I ciesz się że ci chodzi, bo spójrz w CDA na wymagania - karta z PS 1.1. Ty ich nie posiadasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:01, Harvenar napisał:

Denerwują mnie z tymi "super pełniakami" które wcześniej ukazały się w XKN, i które już dawno
w swoim posiadaniu mam, i ukończyłem. Morrowinda mogłem wybaczyć(1gb modów :]) ale Gothic?
:/ Ciekawe kiedy CDA zaskoczy mnie jakimś dobrym pełniakiem.

A co, uważasz że Gothic II to słaba gra ? Leciwa jest, ale to bardzo dobry pełniak. To że ty go dawno przeszedłeś, nie znaczy że inni też przeszli. Pomyśl czasem o innych :P Ale cóż ... Nawet jakby dali tego Prey-a co myśleliśmy przy przeciekach że to on to i tak nie wszyscy byliby zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo mi się zdaje, albo przy wypisywaniu postaci z Gears of War ktoś tam zapomniał o jednej z lepszych postaci, jaką jest Baird (chodzi mi o ramkę - samego tekstu jeszcze nie czytałem) - karygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:11, syriusz.b napisał:

albo mi się zdaje, albo przy wypisywaniu postaci z Gears of War ktoś tam zapomniał o jednej
z lepszych postaci, jaką jest Baird (chodzi mi o ramkę - samego tekstu jeszcze nie czytałem)
- karygodne

O mnie nie spodobała się jedna rzecz - na pierwszej stronie relacji z GC jest fotka z podpisem, coś w stylu "Zobaczcie na minę gościa w środku. Ciekawe co on tam musi oglądać". Tyle że fota jest tak mała, że w życiu się tej mimiki nie dopatrzę. Mały błąd, ale wkurzający.
PS. Może przeczytaj tekst i tam będzie wyjaśnione ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:30, cedricek napisał:

Ha!
W czoraj prawie bym stracił szansę na kupno mojego CDA.
Otóż... musze się przyznac... ( Naprawdę, jest mi wstyd..) ja... zapomniałem, że jest nowe
CDA
( wiem, wiem... jestem potępiony).
Gadałem sobie z AQ22 na GG, i pyta się mnie, czy mam już nowe CDA.
Musze przyznać, że poczułem się jakby mnie coś strzeliło.
Natychmiast ubrałem buty, i sprintem po schodach, a następnie do kiosku biegłem po CDA.
Kiosk jest obok mojej kamienicy, lecz tam... już nie było.
Czując, że zaraz dostane zawału pobiegłem najszybciej jak potrafiłem ( Cóż to był za bieg!!!)
do kiosku dwie ulice dalej.
I.... wykupiłem ostatni numer.
Ale to jeszcze nie wszystko, bo gdy odchodziłem od kiosku jakiś 18-stolatek podszedł do kiosku
i słyszę za sobą jego głos.
,,Dzień dobry. Poproszę nowe CDA".
Co zrobiłem?
Myknąłem do domu najszybciej jak potrafiłem.
I teraz mogę się rozkoszować tą zawartością...

A ja nie mam kasy i na kupno muszę poczekać... głupie zakupy szkolne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:20, kolektor napisał:

PS. Może przeczytaj tekst i tam będzie wyjaśnione ? :P


No, ale jak sie wymienia bohaterów i jest tam Cole Train to jak może zabraknąć Bairda, a dali RAAMa - kupę mięcha, którą jak się weźmie sposobem można rozwalić w 5 minut :/ Jak mówiłem: chodzi mi o samą ramkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:09, kolektor napisał:

A co, uważasz że Gothic II to słaba gra ? Leciwa jest, ale to bardzo dobry pełniak.

Ech... Widocznie jestem już stary, bo nie nazwał bym Gothica drugiego grą starą. Takie określenia jednak zarezerwowane są dla innych produkcji (no chyba, że ktoś uważa za starą grę np. z 2004 roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:24, fearon napisał:

Ech... Widocznie jestem już stary, bo nie nazwał bym Gothica drugiego grą starą. Takie określenia
jednak zarezerwowane są dla innych produkcji (no chyba, że ktoś uważa za starą grę np. z 2004
roku).

Zauważ że Gothic II jest z roku 2002 a nie 2004. Więc ma 5 lat - więc nie jest to nowa gra :P Może ja jestem taki młody (16) że uznaję ją za starą grę (ale zaznaczam - jarą - gra jest naprawdę świetna !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2007 o 17:29, kolektor napisał:

:P Może ja jestem taki młody (16) że uznaję ją za starą grę (ale zaznaczam - jarą - gra jest
naprawdę świetna !)

Popieram, a z dodatkiem jeszcze lepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:29, kolektor napisał:

Zauważ że Gothic II jest z roku 2002 a nie 2004.

Z tego właśnie powodu przed rokiem 2004 podałem skrót "np", aby nie odwoływać się jeno do Gothiców (których, swoją drogą, daty produkcji znam). ;)

Dnia 05.09.2007 o 17:29, kolektor napisał:

Może ja jestem taki młody (16) że uznaję ją za starą grę (ale zaznaczam - jarą - gra jest
naprawdę świetna !)

Widzisz... Ja mam niewiele więcej lat, a grami starymi są dla mnie produkcje do 2001 (co też z piszę, naciągając moje kryterium). To takie subiektywne odczucia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek1120 u mnie Gothic II się nie ciął na minimum na starym kompie (Celeron 633 MHz, 256 MB RAM, jakaś stara karta 32 MB) więc nie wiem czemu ci źle chodzi. Co do CDA to już kawałem przeczytałem. Dobry numer. Harvenar no wiesz, dla mnie Gothic to super gra a Morrowind to shit. Każdy ma inne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nowe CDA. Tak dawno nie kupowałem gazet komputerowych, że już nawet nie wiem kiedy wychodzą:). Chyba kupię, by się trochę rozerwać przed szkolną rzeczywistością (harówą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:50, fearon napisał:

Widzisz... Ja mam niewiele więcej lat, a grami starymi są dla mnie produkcje do 2001 (co też
z piszę, naciągając moje kryterium). To takie subiektywne odczucia. ;)

Może to dlatego że ja pierwszego kompa miałem w 2001 roku, a fascynacja grami zaczęła się w 2003 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dziś wróciłem z szkoły zacząłem czytać CDA, ale się powstrzymuję, żeby mieć co czytać. ;)

Gothic 2 to absolutny hit i nie ma co dyskutować. :P Chciałbym jakiś dodatek do Gothica 2, jeden to za mało, do takiej gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się