kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2007 o 16:02, demrenfaris napisał:

Dziwna wpadka ze strony cda :P Okładka z lutego 2003 raczej to nie jest xD


no ta okładka jest z września 2005 bo akurat mam ten numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych starszych numerów - powinni naprawić swoje archiwalia, bo zamawiać można do 12 numerów wstecz, a na stronie są numery sprzed paru lat, których zamówić nie można, więc po co tam są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę zaszpanować :) Właśnie dostałem paczkę od CD-Action z wygraną: Tomb Raider Angel of Darkness i Legend oraz plakat z Karimą (body-dublerka Lary). A jednak w tych konkursach wygrać się udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 17:19, tomas92 napisał:

Mam ochotę zaszpanować :) Właśnie dostałem paczkę od CD-Action z wygraną: Tomb Raider Angel
of Darkness i Legend oraz plakat z Karimą (body-dublerka Lary). A jednak w tych konkursach
wygrać się udaje :)


Taa?! Też byłem zawsze przekonany że w takich konkursach nie da sie nic wygrać... a jednak :) Miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 17:59, tomas92 napisał:

Więc zachęcam do brania udziału w konkursach i życzę powodzenia :) A, dodam jeszcze, że wygrałem
jeszcze nawet-nie-najgorszą myszkę ;)

Ja wygrałem raz z CDA (neverwinetr Nights 2) i 2 razy z Playa (Kurka Wodna 2 i dodatkie do Settlersów 4 BEZ PODSTAWKI).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mogłem coś wygracale nie wygralem. a dla czego dlatego: kiedys wracam do domu i malem nie odebrane połączenie dzwoni ten ktos do mie raz drugi przedstawili sie ze to cd action a ja zawsze sie rozlaczam przy takich telefoanch bo kiedys jakis pijany koles do mnie zadzwonił i sie pytal czy nie chcial bym w grze w ciemno zagrac. za dzien zadzwonili do nie mialem odebrac ale akórat na informatyce bylem i test mielismy no to se wyjsc nie moglem. no a moglem dalej posluchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:06, trutututu napisał:

a ja mogłem coś wygracale nie wygralem. a dla czego dlatego: kiedys wracam do domu i malem
nie odebrane połączenie dzwoni ten ktos do mie raz drugi przedstawili sie ze to cd action a
ja zawsze sie rozlaczam przy takich telefoanch bo kiedys jakis pijany koles do mnie zadzwonił
i sie pytal czy nie chcial bym w grze w ciemno zagrac. za dzien zadzwonili do nie mialem odebrac
ale akórat na informatyce bylem i test mielismy no to se wyjsc nie moglem. no a moglem dalej
posluchac :)

Ja pare razy wysłałem eski na konkursy z CDA, ale również nic nie wygrałem. Wysyłałem kiedyś też na inne konkursy sms, ale już przestałem, bo nabrałem doświadczenia w tych sprawach, i nie zachęcam do konkursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:19, Dominik000 napisał:

/ ciach... /


Jak dla mnie to strata czasu i pieniędzy. Miałem dokładnie tak samo, gdy to było modne - słałem esy jak szalony. Teraz mam już dużo więcej rzeczy, na które mogę wydać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi płytka z nowego CDA nie działa ^^. W piśmie każą sprawdzić na innym kompie ale nie chce mi się jej nieść do kuzyna. A szkoda bo chciałbym zobaczyć czy thief 3 by mnie bardziej wciągnął (tzn. bardziej niż wcale) niż dwójka (kiedyś miałem z clicka i nie podobala mi się). A i Cezar 3 kultowa gierka pamiętam jak jakieś7 lat temu grałem w demko z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się w nastepnym numerze demo wiedzmina(jesli bedzie), recenzje wiedzmina(jak sie wyrobia;), i koniecznie demo pesa2008. Mam za wolny net zeby sciagnac:(. A obecny numer CDA dostane od siostry z racji urodzin:) a od rodzicow 1gb ram;D. Jestem ciekaw tej zapowiedzi wiedzmina najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee no nie wiem co w tej reklamie ejst nie tak oprócz tego , że w jakiś tam sposób promuje brutalność , lecz takich reklam w CDA jest wiele :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 20:42, trutututu napisał:

Troche dziwne że tego nie przyjeli. Co w tym takiego niedozwolonego. Bywałwy gorsze reklamy
w CDA


Ty naprawdę myślisz, że CDA nie przyjęło reklamy z linka?
Heh, ta reklama w piśmie JEST reklamą Cenegi, tylko po prostu skonstruowaną w ten sposób. Jednym słowem marketing: zaciekawieni czytelnicy wchodzą na podaną stronę i widzą reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa teraz kojarzę - to te dwie białe strony z szarym napisem. Zapomniałem o tym. Ale nie sprawdzałem tego na necie bo wiedziałem że to celowe ;]

Swoją drogą dobry sposób na słanie trojanów - w końcu CDA nie jest odp. za treść reklam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 21:03, Linux M napisał:

> Troche dziwne że tego nie przyjeli. Co w tym takiego niedozwolonego. Bywałwy gorsze reklamy

> w CDA

Ty naprawdę myślisz, że CDA nie przyjęło reklamy z linka?
Heh, ta reklama w piśmie JEST reklamą Cenegi, tylko po prostu skonstruowaną w ten sposób. Jednym
słowem marketing: zaciekawieni czytelnicy wchodzą na podaną stronę i widzą reklamę.



myśle tak samo, ponieważ gdyby reklama była zbyt brutalna to by po protu jej nie było a te kertki zajmowało by co innego, przecież cenega nie płaciła by za to, że zamiast jej reklamy zamieścili link do strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm pomyślmy reklama pokazuje dwóch facetów gdzie jeden trzyma strzelbę ok takich reklam jest masa ale już takich gdzie pokazane jest poniekąd porwanie bo kobieta jest związana, do tego zaklejone usta łzy... jak dla mnie wystarczająco, żeby takiej reklamy nie dać, a Cenega dość zwinnie z tego wybrnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się