kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 12:07, ko?nik napisał:

Zdaje mi się, że Jesper Kyd tworzył oprawę audio do przerywników filmowych w Splinter Cell:
Chaos Theory. Ale mogę być w błędzie.


O ile dobrze pamiętam Jesper Kyd skomponował muzę do Hitmana (chyba całej serii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kraju92
grywalność 10, graf. 8, audio 9 bodajże. z pamięci podaje. w sumie ocena bardzo odp wg. mnie.
a i nowy nr. CDA bardzo przyzwoity, podoba się ; )

edit:
matix00
Kyd komponował i do Splinter Cell'a i do Hitmana'a ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:33, Hra'ko'lothanek napisał:

> Obilvion ma to "coś", co przyciąga każdego, kto lubi RPG i nie tylko

Litosci...


Tja, nie ma to jak sensowny argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:34, xDeuSx napisał:

> > Obilvion ma to "coś", co przyciąga każdego, kto lubi RPG i nie tylko
>
> Litosci...

Tja, nie ma to jak sensowny argument.

Oprócz tego ,,czegoś'''' o czym nikt nie wie , co to jest ,Oblivion ma coś jeszcze: level scalling. I za to go nigdy nie kupię , bo moim zdaniem wypacza to sens wykonywania zadań pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpalił ktoś z was Pariaha bo u mnie jak zwykle problemy, reklamy przelatują ale menu już się nie pojawia, muzykę słychać ale nic nie można z tym zrobić, to samo dzieje się w safe mode.
Jakieś pomysły co z tym zrobić ( patcha mam zainstalowanego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:30, matix00 napisał:

O ile dobrze pamiętam Jesper Kyd skomponował muzę do Hitmana (chyba całej serii).

Oczywiście, że tak, nawet mam soudntracki z serii Hitman, ale teraz była sprawa Splinter Cella ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Splinter Cell: Chaos Theory i miałem też ścieżkę dźwiękową do niego, a skomponował ją nikt inny jak Amon Tobin... Musiał im się coś popierniczyć :P Jasper Kyd skomponował muzykę do Hitmana: Blood Money (naprawdę świetna muza) i dostał za to nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 12:37, Asthariel napisał:

Oprócz tego ,,czegoś'''' o czym nikt nie wie , co to jest ,Oblivion ma coś jeszcze: level
scalling. I za to go nigdy nie kupię , bo moim zdaniem wypacza to sens wykonywania zadań pobocznych.


A słyszał pan o czymś takim jak mody ?! Za pomocą jednego moda, można usunąć level scalling :/ Tak ciężko pomyśleć i poszukać ?
Oblivion to moim zdaniem najlepsza gra cRPG tamtego roku i nic tego nie zmieni.
PS : Jaką ocenę dostał Wiedźmin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:31, KrzychoCJ napisał:

Grywalność - 10
Wideo - 8
Audio - 9
Ogólnie - 9+


Dzięki, byłem bardzo ciekawy jakie oceny dostanie Wiedźmin i jak widać CDA spisało się dając takie dobre oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam. I to od wczoraj. Jednak dopiero dziś napiszę moje reakcje (wczoraj mi się nie chciało). Może na pierwszy ogień płytka, której zawsze się pozbywam. Przed tym zawsze jednak ją testuję. I tym razem to zrobiłem. Najpierw obejrzałem gameplay''e i trailery. Najlepszy był Wiedźka i Stranglehold. Z pełnych zainstalowałem tylko Pariah, bo on mnie najbardziej interesował. XRX grałem kiedyś w demko i mnie nudził, za Blitzkrieg nie przepadam, a Scriptians na razie nie ruszam (nie chce mi się). I dupa, że tak brzydko powiem. Pariah to bardzo słaby FPS wg mnie, na miarę Unreal II. Po 10min i odechciało mi się grać. Może nie jest jakiś bardzo zły, ale mnie odpycha strasznie swoją prostotą (świat, fabuła, bronie, lokacje itp). Zainstalowałem także na moim poczciwym złomku UT III. O dziwo działa mi bez zarzutu na min ustawieniach. CoD4 sobie darowałem, bo demko ściągłem zaraz po ukazaniu się w necie (btw, genialna jest gra). I to wszystko jeśli chodzi o płytkę. Bonusów nie chce mi się ostatnio rozpakowywać, więc po instalce czegoś i oglądnięcia filmików płytę staram się pozbyć (kolega czasami kupuje). Jeśli chodzi o samo pismo, to chyba nie wyląduje tak szybko na półce jak ostatnie dwa numery. Jest tam wiele ciekawych artykułów, które zamierza przeanalizować. Wgłębiać się nie będę co tam jest i co mi się podoba. Jedynie nowy wygląd GW mnie odpycha. Jakiś taki amatorski. Stary był najlepszy. Fajny patent z tą maską, brat się ucieszył :P A naklejkę sobie przykleiłem na szafce. Ogólnie udany numer, który miło mnie zaskoczył po ostatnich paru słabych numerach. To tyle ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:02, Mac Cry napisał:

Jedynie nowy wygląd GW mnie odpycha. Jakiś taki amatorski. Stary był
najlepszy.


Tutaj się zgadzam, wygląda jakoś tak obleśnie. Nie podobają mi się także te mordki redaktorów z wywalonymi jęzorami lub tajemniczo zamyślone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za grywalność 9, Wideo 8, Audio 7. Ogólnie ma ocenę 9. Sądzę że się opłaca :P
Szkoda że w listopadowym CDA nie ma fajnyych plakatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:34, xDeuSx napisał:

> > Obilvion ma to "coś", co przyciąga każdego, kto lubi RPG i nie tylko
>
> Litosci...

Tja, nie ma to jak sensowny argument.

Smieszne, mowisz o sensownych argumentach, a wysunales taki badziew "eee, no wiecie, oblivious ma to cos i juz, nikt tego nie widzial, nikt nie wie czemu, ale rpgowcom sie podoba"
Gratulacje w pwnowaniu samego siebie

http://www.rpgcodex.net/content.php?id=129
Milej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:07, 143872 napisał:

Za grywalność 9, Wideo 8, Audio 7. Ogólnie ma ocenę 9. Sądzę że się opłaca :P
Szkoda że w listopadowym CDA nie ma fajnyych plakatów.

Dzięki .A Football Manager 2008??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:17, xDeuSx napisał:

Obilvion ma to "coś", co przyciąga każdego, kto lubi RPG i nie tylko. Wiedźmin to gra raczej
dla grupy ludzi, którzy przeczytali o nim całą sagę. W dodatku ma masę ograniczeń jak podział
na rozdziały, brak bardziej rozbudowanej magii czy chociażby brak możliwości zmiany pancerza.

Moim zdaniem właśnie Oblivion tego nie ma, w przeciwieństwie do np. NWN 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:10, Aragloin napisał:

Dzięki .A Football Manager 2008??


Grywalność 9, Wideo 8 i Audio 1 :D Tak 1 :D Ogólna 9.

Dobra jest kaszanka :D Jedyny plus gry TV Giant to to, że szybko usuwa się z dysku a minus że komputer zezwala na jej zainstalowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:38, 143872 napisał:

> Dzięki .A Football Manager 2008??

Grywalność 9, Wideo 8 i Audio 1 :D Tak 1 :D Ogólna 9.

Dobra jest kaszanka :D Jedyny plus gry TV Giant to to, że szybko usuwa się z dysku a minus
że komputer zezwala na jej zainstalowanie :D

Dięks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:00, Rafix 06 napisał:

Mam Splinter Cell: Chaos Theory i miałem też ścieżkę dźwiękową do niego, a skomponował ją nikt
inny jak Amon Tobin... Musiał im się coś popierniczyć :P Jasper Kyd skomponował muzykę do Hitmana:
Blood Money (naprawdę świetna muza) i dostał za to nagrodę.

Już to pisałem, ale napiszę jeszcze raz. Jesper Kyd skomponował muzykę do wszystkich części Hitmana, przez co stał się na prawdę znany, ale w Splinter Cell: Chaos Theory tworzył oprawę audio do przerywników filmowych.

Macie tutaj link do angielskiej wikipedii:
http://en.wikipedia.org/wiki/Tom_Clancy%27s_Splinter_Cell:_Chaos_Theory
Wyraźnie jest napisane "The soundtrack for the game/.../is composed by /.../ Amon Tobin. Composer Jesper Kyd /.../ composed the music for the game''s cinematics."
Chyba, że źle rozumiem słowo "cinematics", co oczywiście jest możliwe, gdyż pierwszy raz się z nim spotykam (pierwszy raz zwracam na nie uwagę) ;]
A w haśle "Jesper Kyd" w angielskiej wersji Wikipedii ( http://en.wikipedia.org/wiki/Jesper_Kyd ) też widzimy takie coś:
"Games:
/.../
Tom Clancy''s Splinter Cell: Chaos Theory (cinematics)"

Nie mogę dostać się na stronę wykonawcy, bo coś szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się