kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 20:39, Szympek napisał:

Cd-action straciło całkowicie w moich oczach. Recenzent ,,Eld" Ocenił ET:QW na 7+, po zaledwie
1h graniu ( żal.pl, pewnie jeszcze z botami grał -.-). Najgłupszy minus jaki podał to, to że
są za duże mapy (omg), od czego są husky i icarusy -.-, i parę innych głupot których nie będę
tu wymieniać.

Ps. Słyszałem także, że ten PAN praktycznie wcale nie gra w FPS tylko praktycznie w RPG (Wowa,
niepotwierdzone info) -.-. Powinni napisać nową recenzje i aby pisał ją ktoś bardziej ,,obeznany".


Coz subiektywizm panie. Nie moze byc tak ze wszystkie recenzje beda obiektywne. To nie jest mozliwe. Kazdy szuka czego innego w grach. Tak samo moge powiedziec ze Eld spierdzielil recenzje Warcraft 3 - dla mu tylko 8+. I co?? Do tej pory graja w ta gre tysiace ludzi wiec naprawde nie rozumiem twojego zlego spojrzenia na tego recenzenta:P. Subiektywizm. Niestety nie do ominiecia.

Mam tylko nadzieje ze nastepna gra jaka bedzie hitem "z CDA" to bedzie Neverwinter Nights.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najnowsze cd-zaskoczyło prawie same 9. Na gry na coverku już dawno nie zwracam uwagi, bo nie po to kupuje cda, liczy sie to co w środku, a cda jak zwykle trzyba poziom. Czytam od 5 lat i nadal mi nie nie nudzi :D
Pozdrawiam wszystkich Antyfanów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem nowy numer CDA i musze powiedzieć że jest wiele ciekawych recenzji ogólnie jak zwykle nie zawiodłem sie numer dobry i gry tez niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że z tymi Rpg to nie jestem pewny -.-. A czas zobaczyłem tu : http://stats.enemyterritory.com/profile/Vittra?page=summary
Jego nick można dojrzeć na screenach wiec nie powiesz mi, że to nie on. Przejrzyj dokładnie jego staty to zobaczysz, że grał tylko Stroggami, co według mnie tez jest głupstwem, bo powinien obiema zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:49, Kizibono napisał:

> he he nowe CDA wychodzi w ten wtorek ?
Najnowsze CDA wyszło w piątek


Naprawdę ?? to będę musiał jutro kupić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:48, Szympek napisał:

Mówiłem, że z tymi Rpg to nie jestem pewny -.-. A czas zobaczyłem tu : http://stats.enemyterritory.com/profile/Vittra?page=summary
Jego nick można dojrzeć na screenach wiec nie powiesz mi, że to nie on. Przejrzyj dokładnie
jego staty to zobaczysz, że grał tylko Stroggami, co według mnie tez jest głupstwem, bo powinien
obiema zagrać.


No, jeśli tak cię to razi to napisz to w wątku na forum CDA. Faktycznie lekko zajeżdża mi to fuszerką... Podobna sytuacja miała już miejsce w jakiejś recenzji - screeny pochodziły z samego początku gry, lub jej wczesnych stadiów. Najwyraźniej Eld miał mało czasu na test gry, ale przy liczbie tytułów ( dobrych ) jakie recenzowane są w tym numerze można na to przymknąć oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:39, Szympek napisał:

Cd-action straciło całkowicie w moich oczach. Recenzent ,,Eld" Ocenił ET:QW na 7+, po zaledwie
1h graniu ( żal.pl, pewnie jeszcze z botami grał -.-). Najgłupszy minus jaki podał to, to że
są za duże mapy (omg), od czego są husky i icarusy -.-, i parę innych głupot których nie będę
tu wymieniać.

Ps. Słyszałem także, że ten PAN praktycznie wcale nie gra w FPS tylko praktycznie w RPG (Wowa,
niepotwierdzone info) -.-. Powinni napisać nową recenzje i aby pisał ją ktoś bardziej ,,obeznany".



Ta bo ty wiesz lepiej,po pierwsze CDA jest pismem SUBIEKTYWNYM i nawet nie próbuje udawać bycia obiektywnym,co do minusa o rozmiar map to sie zgadzam bo urok ET polega na dość małych ciekawych planszach a nie takich które maja po 30 km2.Co do pojazdów to one według mnie są najgorsze niesterowne i nie potrzebne by były gdyby były by mniejsze plansze.Sam bym QW wystawił ocenę 6+ gdyż całkowicie zatracił klimat ET,co do fana RPG,toś się pośmiali oprócz WoWa Eld nie gra w prawię żadne crpg z tego co wiem.A sugerowanie ze Eld nie potrafi grac w netowe strzelanki to jak sugerowanie ze Japonia jest krajem technicznie zacofanym.A twoja odkrywcza teoria ze grął 1 h jest cudna ja ten nick wypatrzyłem tylko na jednym screenie a poza tym każdy może grac pot tym nickiem.I tak powiem ci ze to nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>co do minusa o rozmiar map to sie zgadzam bo urok ET polega na dość małych

Dnia 03.11.2007 o 21:03, Xsaw napisał:

ciekawych planszach a nie takich które maja po 30 km2


Przepraszam, czy nazwa gry to Enemy Territory 2? O ile wiem to nie -.-, gra miała być z założenia połączeniem ET (system obj, nacisk na walkę piechoty [nie wiem czy dobrze sie wyraziłem]) i BF (duże mapy, pojazdy [jednakże nie miały być tak potężne jak w BF] itp), i głównie tu chodzi o czas spędzony na graniu w QW i na dodatek głównie Strogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 21:17, Szympek napisał:

>co do minusa o rozmiar map to sie zgadzam bo urok ET polega na dość małych
> ciekawych planszach a nie takich które maja po 30 km2

Przepraszam, czy nazwa gry to Enemy Territory 2? O ile wiem to nie -.-, gra miała być z założenia
połączeniem ET (system obj, nacisk na walkę piechoty [nie wiem czy dobrze sie wyraziłem]) i
BF (duże mapy, pojazdy [jednakże nie miały być tak potężne jak w BF] itp), i głównie tu chodzi
o czas spędzony na graniu w QW i na dodatek głównie Strogami.



Nie nazwa nie brzmi:Enemy Territory 2 brzmi:ENEMY TERRITORY:Quake Wars i jest kontynuacja ET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:48, Antykreator napisał:

Mnie najnowsze cd-zaskoczyło prawie same 9. Na gry na coverku już dawno nie zwracam uwagi,
bo nie po to kupuje cda, liczy sie to co w środku, a cda jak zwykle trzyba poziom. Czytam od
5 lat i nadal mi nie nie nudzi :D
Pozdrawiam wszystkich Antyfanów :P

A ja na cowerka zwracam uwagę. Zawsze wkładam na dysk BONUS1, a teraz zamieżam zainstalować... zainstalować* Unreala 3.

*Tu włączcie se fanfary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam nowe CDA podoba... jak każde poprzednie zresztą. ET:QW natomiast mi się nie podoba (grałem w demo) i nawet mapy w rozmiarach Nowego Jorku tego nie zmienią:D Wiedźmin... jak dla mnie 10. Ogólnie dobry numer, no i ta zapowiedź jakiejś świetnej gry na coverek na przyszły miesiąc.. już się nie mogę doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie jakiś numer, który mnie porwał :]. Dawno nie miałem tak, że na raz przeczytałem pół pisma, no ale teraz nie mogłem sobie odmówić - PES 2008, Wiedźmin, ET:QW, FM 2008, Crysis, K&L, Stranglehold, Orange Box, pfff, hitów mnóóóstwo :). Jeszcze do tego ciekawe AR, GW w nowej formie, HD PC. Numer - rewelacja :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co będzie za miesiąc na coverku? Ostatnia gra w jaką grałem z CDA to Zeus;] Zagrałem z sentymentu. A wcześniej "Total Overdose". Nawet przeszedłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 22:44, dudi1212 napisał:

Ciekawe co będzie za miesiąc na coverku? Ostatnia gra w jaką grałem z CDA to Zeus;] Zagrałem
z sentymentu. A wcześniej "Total Overdose". Nawet przeszedłem ^^


Cóż, będzie to numer świąteczny, a więc pewnie szata graficzna nieco odmieniona + jakieś ciekawe artykuły, dodatki, a cover - pewnie znowu zmiażdży :) Oby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 21:17, Szympek napisał:

Przepraszam, czy nazwa gry to Enemy Territory 2? O ile wiem to nie -.-, gra miała być z założenia
połączeniem ET (system obj, nacisk na walkę piechoty [nie wiem czy dobrze sie wyraziłem]) i
BF (duże mapy, pojazdy [jednakże nie miały być tak potężne jak w BF] itp), i głównie tu chodzi
o czas spędzony na graniu w QW i na dodatek głównie Strogami.

Jak ktoś już napisał może i nie ma nazwy ET 2 ale jest ET:QW więc jak najbardziej jest to kontynuacja. Nawet jeśli to miało być połączenie ET z BF to im najwyraźniej nie wyszło. Wybacz czytałem całą tą recenzję i nigdzie nie napisał, że grał w to 1 godzinę ,po tak krótkim czasie takiej recenzji nie napisał, a co do tego, że mało grał ludźmi to dlatego bo ludzie w tej grze to takie typowe wojsko z typową bronią, typowymi klasami i typowymi pojazdami więc po grze w BF 2142 nie musiał nimi wiele grać, żeby napisać o nich parę słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten numer wg. mnie jest bardzo udany. Sporo świetnych tekstów, na coverze gry średniawe, ale muszę przyznać, że Pariah mnie wciągnął. Aha, i ta zapowiedź jakiegoś lepszego pełniaka w grudniowym numerze. Czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się