kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2008 o 10:30, Konrad162 napisał:

w normalnych sklepach z gazetami nie mogę za bardzo dostać listopadowego numeru :/a na stronę
cda albo jestem ślepy albo nie ma sprzedaży wysylkowej.... no nic poszukam jeszcze tam na ich
stronie


Idź do Kolportera i zapytaj sprzedawcę, czy by Ci nie sprowadził starego numeru. Czasem nawet mają na stanie, pochowane w jakiś szafach czy na magazynie :)

Dnia 05.01.2008 o 10:30, Konrad162 napisał:

nieszczescie


Jest już w sprzedaży numer styczniowy, od bodajże 27/28 grudnia. Teraz numer specjalny jest wydawany jeżeli dobrze pamiętam w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:17, nieszczescie napisał:

Powie mi ktoś kiedy wychodzi numer 1/2008 ? Gdyż XIII jeszcze nie kupiłem a chce kupić tylko,
że zbieram kasę i nie wiem kiedy muszę wydać te 15 złotych xD


Pewnie w okolicach ostatniego tygodnia stycznia/początku lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:23, Marcin321 napisał:

> Powie mi ktoś kiedy wychodzi numer 1/2008 ? Gdyż XIII jeszcze nie kupiłem a chce kupić
tylko,
> że zbieram kasę i nie wiem kiedy muszę wydać te 15 złotych xD

Pewnie w okolicach ostatniego tygodnia stycznia/początku lutego

>juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 18:38, Woko11 napisał:

Witam, czy w CDA był recenzowany Tomb Raider: Anniversary? Jeśli tak, to jaką ocenę dostał?

Tak, w numerze 06/2007- dostał ocenę 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:17, nieszczescie napisał:

Powie mi ktoś kiedy wychodzi numer 1/2008 ? Gdyż XIII jeszcze nie kupiłem a chce kupić tylko,
że zbieram kasę i nie wiem kiedy muszę wydać te 15 złotych xD

Jest już od 28.12.07 :) No, chyba że pytasz o 2/2k8, to 24.01.08. Natomiast nr specjalny był w kwietniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 13:17, nieszczescie napisał:

Powie mi ktoś kiedy wychodzi numer 1/2008 ? Gdyż XIII jeszcze nie kupiłem a chce kupić tylko,
że zbieram kasę i nie wiem kiedy muszę wydać te 15 złotych xD

No to powinienes wydac 15 zł 7dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W numerze 1/2008, nie wiem czy ktoś zauważył ale w spisie pisze że w dziale "Za Pięc Dwunasta" jest gra The Club na 52 stronie , ale na stronie 52 jest o wyprzedzaży Cenegi . Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, też tak mam, ale gdyby nie twój post to bym się nie zorientował - nigdy nie czytam spisu treści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten 1/2008 numer CD-Action zaskoczył mnie :D Szczególnie dlatego, że dali Kroniki Riddicka :D Już jakiś czas temu myślałem nad kupnem tej gry, a tu taka niespodzianka :)... W niższej cenie, i jeszcze jest co poczytać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:59, sstofik napisał:


W numerze 1/2008, nie wiem czy ktoś zauważył ale w spisie pisze że w dziale "Za Pięc Dwunasta"
jest gra The Club na 52 stronie , ale na stronie 52 jest o wyprzedzaży Cenegi . Wy też tak
macie?


No, przed chwilą sprawdziłem.The Club był w poprzednim numerze 12/2007 na stronie 52, więc chyba zrobili w spisie dubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 20:45, Frut5 napisał:

mam pytanie poco jest ten insider ?


Moim zdaniem (Ale mogę się mylić)
By CDP mógł pokazać co on też wspaniałego nie uczynił jaki on dobry itp. a możliwa jest wersja wydarzeń taka żeby "lepiej się CDA trzymało z CDP"


Ale są tego dobre strony, gdy zabraknie przedmiotów higieny osobistej, można zrobić z niego pożytek choć trochę boli. A także wyrzucić reklamownik cdprojektu raz a nie widzieć go długi czas . Choć nie powiem jak wiedźmin był to była duża korzyść dla umysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... jak pisali tam o powstawaniu Wiedźmina to przynajmniej to się przydawało :) Teraz zbieram sobie to zbieram. A nuż, widelec może za 100 lat znajdą się maniacy, którzy będą chcieli oddać połowę swojego majątku za wszystko, co było kiedyś dodawane do CDA :P W ten sposób moje wnuki mogą się wzbogacić :P

A tak przy okazji... wie ktoś, gdzie można dostać pierwszy numer CDA? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 21:53, Ćpunek01 napisał:

A tak przy okazji... wie ktoś, gdzie można dostać pierwszy numer CDA? ;)

Kurde, a wiesz, kiedyś jak chodziłem do podstawówki to zajumałem pierwszy numer z sali informatycznej i po przeczytaniu go oddałem... A teraz strasznie tego żałuję, bo to wydawnictwo za jakiś czas mogłoby się okazać bardzo dochodowe. Głupek ze mnie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 21:53, Ćpunek01 napisał:

A tak przy okazji... wie ktoś, gdzie można dostać pierwszy numer CDA? ;)


W numerze 100 masz w formacie pdf na płycie i zdaje się, że z okazji 10-lecia dali 1,50 i 100 numer czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postanowiłem zainstalować grę Kroniki Riddicka dodaną ostatnio do CDA. Ale podczas instalacji wyskakuje mi błąd (za każdym razem w tym samym momencie)-gdy instalowane są jakieś filmiki (po jakichś 90% instalacji). Może ktoś miał już ten problem i wie jak temu zaradzić ? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 10:52, Sarturias napisał:

Dzisiaj postanowiłem zainstalować grę Kroniki Riddicka dodaną ostatnio do CDA. Ale podczas
instalacji wyskakuje mi błąd (za każdym razem w tym samym momencie)-gdy instalowane są jakieś
filmiki (po jakichś 90% instalacji). Może ktoś miał już ten problem i wie jak temu zaradzić
? Proszę o pomoc.


A co to za błąd ci tam wyskakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się