kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 14:17, smuggler napisał:

> Kim Jest Smg?????
> Czy to
> a) Jerzy poprawa?
> b) Jerzy Poprawa?
> czy c) Jerzy poprawa?
> Tak!!!!!!!! To Jerzy Poprawa
> Tak mu napisałem w e-mailu (szkoda , że mi na niego nie odpowiedział)

Wiesz, pisac to sobie mozna wszystko - Ziemia jest plaska, Ksiezyc jest z sera. Zreszta czy
to wazne kim jestem?
Wazne zebym dobrze odpowiadal na listy.

To, że pisać se można, to wiem. To była raczej beka, na którą nie oczekiwałem odpwiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:05, Bingolo napisał:

Ale fajny pełniak w tym numerze.

Czytałem list w ar pewnego facia.Coś w stylu"podziwiam redakcję CDA bo jest dla mnie autorytetem"(coś
takiego).Ja nie wiem jak się tak można płaszczyć przed normalnymi ludźmi.Jakiś żenujący mi
się list wydał.


>>>Nie bardzo rozumiem, gosc sie nie plaszczy, tylko mowi, ze sporo nam zawdziecza i jest za to wdzieczny.
Nie wiem czemu ale sporo z was traktuje kazdy taki wyraz wdziecznosci jako wlazidupstwo i plaszczenie. Ja tam sporo zawdzieczam swej polonistce i z przyjemnoscia jej to powiedzialem, gdy mielismy okazje sie spotkac po latach. Nie uwazam, ze sie w ten sposob przed nia plaszczylem, a po prostu sprawilem, ze bylo jej milo, ze jej praca miala sens, tzn. w moim wypadku chociaz.

Dnia 09.01.2008 o 17:05, Bingolo napisał:


Następny list to ten w którym gość narzekał na list jakiejś tam Mori czy Nori która się fascynowała
tym że przeczytała "Władce Pierścieni" w wieku 14 lat(ja kończe czytać a mam o dwa lata mniej
i się tym tak nei podniecam).


>>>W oryginalne, po angielsku? No pogratulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 22:43, jaceloth napisał:

zażądajmy, żeby cda wyglądało jak ostatnie wydanie "diuny" :-)

taaaa, albo, żeby dodawali specjalne osłonki do nakładania na pisemko(ochronne), i pensetkę do wyciągania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2008 o 21:54, dave03 napisał:

Co do tych bardzo grubych okładek to racja. Od dawna ich już nie było, dokładnie jednak nie
wiem od kiedy, bo mam tylko kilka numerów z tamtego okresu. Jednak postarajcie sie już nie
dawać takiego papieru jaki był np. w numerze
12/2005 (mam tu na myśli i okładkę jak i strony wewnątrz). Papier z numeru 11/2005 był znacznie
lepszy i co ważne trwalszy. CDA to nie jest pismo które się kupuje tylko po to, żeby przeczytać
i wyrzucić, więc ta trwałość jest tutaj bardzo istotna.



2005? No ludzie, teraz mamy 2008 i papier jaki jest, kazden widzi. A nie jest zly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/Ciach/

Odnośnie mitu kim jest Smuggler, to On już co najmniej raz dał swoje zdjęcie w piśmie(CDA oczywista) i tylko od spostrzegawczości czytającego zależy, czy je znajdzie, czy nie...A swoją drogą jego personalia można chyba(nigdy tego nie robiłem) sprawdzić prościej, bo po "stopce" na początku pisma - jeśli ktoś ma wcześniejsze CDA i "książeczki" do nich, to często byli tam przedstawiani z "prawdziwych personaliów" inni redaktorzy, więc wystarczy porównać ze stopką i wyjdzie, kim jest Smugg, bo tylko jego w tych opisach nie było...problemem jest tu jednak to, czy jest on wpisywany w stopce, ale chyba jako pełnoetatowy redaktor powinien być...także jak ktoś koniecznie chce wiedzieć, niech sobie szuka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 08:16, smuggler napisał:

2005? No ludzie, teraz mamy 2008 i papier jaki jest, kazden widzi. A nie jest zly.


papier jest zdecydowanie za bardzo odblaskowy i bywa, że oślepia. nie wiem, może to blask chwały redaktorów bije z czasopisma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - zamawiał ktoś prenumeratę CDA ostatnio. Ja zamówiłem 12 nr wraz z NHL 07 (od 3/08, bo wtedy kończy się obecna prenumerata), płaciłem kartą od razu, ale ani potwierdzenie prenumeraty, ani kod do pobrania gry mi na maila nie przyszły. A było napisane, że kod wyślą po odnotowaniu wpłaty, wcześniej potwierdzenia tego samego dnia przychodziły. Co mam zrobić? Mógłby ktoś podać maila do działu prenumeraty Bauera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:50, Wintesun napisał:

bez przesady, nie będę wydawał tych 15.99 zł czy ile to tam jest wydawał żeby sobie poczytac
i jakies gierki dostac, nie są złe, ale są takie-sobie, lepiej uzbierać na jakieś lepsze gry

A ktoś cię zmusza że tak piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:50, Wintesun napisał:

bez przesady, nie będę wydawał tych 15.99 zł czy ile to tam jest wydawał żeby sobie poczytac
i jakies gierki dostac, nie są złe, ale są takie-sobie,

A co ty chcesz z 16 zł ? Po Unreala III to się idzie do Empiku, a nie szuka w CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 22:28, Bidasek napisał:

A od kiedy to czasopisma kupuje się wyłącznie dla gier?


Od kiedy do czasopism zostały dołączone pierwsze gry, których zdobycie mogło stanowić jakiś problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 19:19, Łowca Gier napisał:

Mam pytanie - zamawiał ktoś prenumeratę CDA ostatnio. Ja zamówiłem 12 nr wraz z NHL 07 (od
3/08, bo wtedy kończy się obecna prenumerata), płaciłem kartą od razu, ale ani potwierdzenie
prenumeraty, ani kod do pobrania gry mi na maila nie przyszły. A było napisane, że kod wyślą
po odnotowaniu wpłaty, wcześniej potwierdzenia tego samego dnia przychodziły. Co mam zrobić?
Mógłby ktoś podać maila do działu prenumeraty Bauera?


Nie zaszkodzi, bo kto na zimne dmucha... -> beata.jankowska@bauer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry Thief 3 która była w CD-A. Jestem w momencie w którym mam zdobyć dowody przeciwko temu Strażnikowi (Orlandowi bodajże). Zadanie brzmi "Wróć do Biblioteki Strażników na Skalnym Rynku, a potem znajdź sekretny tunel wiodący do Siedziby Strażników" Po tym jak pogadałem z tymi Strażnikami którzy chcieli mi pomóc, dostałem to zadanie i poszedłem na Skalny Rynek. Tam wspiąłem się po ścianie żeby wejść do tej biblioteki, później znalazłem ukryte przejście do Zakazanej Biblioteki i nie wiem co dalej. Przeszukałem tam ile dało i nie wiem :/ Jeśli ktoś przeszedł Theifa to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 18:20, Kosmitus napisał:

(...)
do Zakazanej Biblioteki i nie wiem co dalej. Przeszukałem tam ile dało i nie wiem :/ Jeśli
ktoś przeszedł Theifa to proszę o pomoc.


Hmm, troszkę pomyliłeś temat. W nim dyskutujemy o piśmie, a nie o samych grach (choć o nich też trochę).
Polecam zajrzeć do tego wątku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6446#u_269
I do tego:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=548#u_81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 20:02, Malakhir napisał:

W samym piśmie powinni dawać więcej komiksów

A po co komu w ogóle komiksy w CDA? O.o
Przecież to czasopismo o grach a nie Kaczor Donald...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 20:02, Malakhir napisał:

W samym piśmie powinni dawać więcej komiksów


Tylko jaki to ma sens ?? Ja chcesz komksy , to spokojnie możesz je sobie kupić oddzielnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 20:02, Malakhir napisał:

W samym piśmie powinni dawać więcej komiksów

A moze jeszcze dać poradnik dla działkowicza? No bez przesady to magazyn o grach, a komiksow jest wystarczająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 20:02, Malakhir napisał:

W samym piśmie powinni dawać więcej komiksów

To nie ten miesięcznik, w Cartoon Network masz ich więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się