kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2008 o 19:54, Geek with AS napisał:

Co do papieru to nie mam zastrzeżeń prócz tego jak jest czarne tło - to trzeba czytać chyba
wtedy z ciemnymi okularami...


Fakt, mało wtedy widać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 19:45, Blikkoq napisał:

A ja mam prawo to obalić, nie?


Twoje obalenie sprowadza się zwykle do napisania 3-4 wyrazów od siebie i zacytowaniu kilku linijek tego co napisał poprzednik. Ty to nazywasz obaleniem czegoś? Tnij czyjeś posty, bo jak na razie to głównie tutaj spamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2008 o 20:31, dave03 napisał:

Twoje obalenie sprowadza się zwykle do napisania 3-4 wyrazów od siebie i zacytowaniu kilku
linijek tego co napisał poprzednik. Ty to nazywasz obaleniem czegoś? Tnij czyjeś posty, bo
jak na razie to głównie tutaj spamujesz.


Widac że jest nowy i może nie wiedziec ale miejmy nadzieje że twoja wiadomośc doszła do niego wyraźnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 20:31, dave03 napisał:

> A ja mam prawo to obalić, nie?

Twoje obalenie sprowadza się zwykle do napisania 3-4 wyrazów od siebie i zacytowaniu kilku
linijek tego co napisał poprzednik. Ty to nazywasz obaleniem czegoś? Tnij czyjeś posty, bo
jak na razie to głównie tutaj spamujesz.



Może przejrzyj wszystkie moje posty i później się wypowiedz. A czasem pisze krótko bo aż mi żal, gdy widze jak ktoś narzeka na papier (!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:12, Blikkoq napisał:

Może przejrzyj wszystkie moje posty i później się wypowiedz. A czasem pisze krótko bo aż mi
żal, gdy widze jak ktoś narzeka na papier (!).


Na to też można narzekać - jak jest papier zły, to źle się merda kartki xD. Nieraz faktura papieru sprawia, że czytanie jest przyjemne bądź odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:15, Skywalker560 napisał:

> Może przejrzyj wszystkie moje posty i później się wypowiedz. A czasem pisze krótko bo
aż mi
> żal, gdy widze jak ktoś narzeka na papier (!).

Na to też można narzekać - jak jest papier zły, to źle się merda kartki xD. Nieraz faktura
papieru sprawia, że czytanie jest przyjemne bądź odwrotnie.



Tyle że w CDA zawsze papier jest dobry, więc nie wiem o co to całe halo.. Weźcie do ręki Playa, Clicka czy coś innego, tam jest "papier"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na temat papieru w Clicku! już się wypowiadałem, i na temat tego w Tele Tygodniu też :P. I muszę przyznać, że ten papier (bo jest ten sam i na dodatek właściwie ten sam zapach :P) też jest miły w dotyku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:28, mic02 napisał:

Czy na ich stronie można zobaczyć jakie oceny dawali grom? Bo albo jestem ślepy, albo tego
nigdzie niema.


To w takim razie ja też jestem ślepy ;). Nie, nigdzie tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam błyszczący papier nie przeszkadza bo i tak jak czytam to mam włączoną lampę na suficie i sobie leżę a CDA mam nad głową i światło nie dochodzi. No do papieru ni c nie mam ale do pełniaków owszem, jakoś tak jak kiedyś to kosztowało 20zł to te pełniaki jakieś wydawały mi się lepsze, a teraz to nawet wgrywać mi się ich nie chce, tzn wgrywam a i tak nie gram, a keidyś to jakoś dłużej grałem w te gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:57, trutututu napisał:

Mi tam błyszczący papier nie przeszkadza bo i tak jak czytam to mam włączoną lampę na suficie
i sobie leżę a CDA mam nad głową i światło nie dochodzi. No do papieru ni c nie mam ale do
pełniaków owszem, jakoś tak jak kiedyś to kosztowało 20zł to te pełniaki jakieś wydawały mi
się lepsze, a teraz to nawet wgrywać mi się ich nie chce, tzn wgrywam a i tak nie gram, a keidyś
to jakoś dłużej grałem w te gry

To masz luksus - światło na suficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:57, trutututu napisał:

No do papieru ni c nie mam ale do pełniaków owszem, jakoś tak jak kiedyś to kosztowało 20zł to te pełniaki jakieś wydawały mi się lepsze, a teraz to nawet wgrywać mi się ich nie chce, tzn wgrywam a i tak nie gram, a keidyś to jakoś dłużej grałem w te gry


Bo teraz praktycznie każdy DOBRY pełniak jest z EKN czy z Kolekcji Klasyki. Kiedyś tak nie było i właśnie stąd takie a nie inne Twoje odczucie(nie tylko zresztą Twoje). Dystrybutorzy zwietrzyli okazję i każda gra teraz przewija się przez kilka serii to raz a dwa, kiedyś wybór gier na naszym rynku nie był na tak imponujący jak teraz a wszystkie tytuły były droższe.

*Blikkoq --->

>Może przejrzyj wszystkie moje posty i później się wypowiedz

Wszedłem do tematów Piłka nożna i CoD4 i widziałem jakie tam "imponujących" rozmiarów posty pisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:49, Geek with AS napisał:

mi tam papier wisi prócz tego z CDA że za bardzo błyszczy na czarnym tle (ale nie ma róży bez
kolców)

rzeczywiście, czerń za bardzo świecąca. dobrze, że kąty czytania znacznie większe niż w lcd:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:49, Geek with AS napisał:

mi tam papier wisi prócz tego z CDA że za bardzo błyszczy na czarnym tle (ale nie ma róży bez
kolców)


No właśnie, bo ten papier, który był kiedyś był bardziej wytrzymały i matowy a co za tym idzie mniej błyszczący i lepiej się też wszystko czytało. Cały czas się tutaj o niego spieram, ale co mnie bardzo zdziwiło rzadko kto widzi te mankamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEZUS MARYJA...;) jak można strzelić takiego bykolca, cóż... następnym razem będę bardziej się pilnował, za ustrzelenie błędu dzięki wielkie co do reszty to tak......
CD-A - wpadnie mi od czasu do czasu w ręce jak już zaznaczałem, Od czasu do czasu <wykrzykniczek> co zaś do treści owych A e R ów, porównam to do pewnej sytuacji.
Jest sobie jeden kanał telewizyjny, na nim zaś leci sobie pewna kreskówka, odbiegająca od norm społecznie przyjętych jako akceptowalne <ktoś się ze mną może zgodzić ktoś inny zaś nie> wiadomo iż o gustach się nie dyskutuje, w bajce tej, nie podam oczywiście jej nazwy, jest sobie Łasica i jest sobie pawian, jak łatwo zauważyć, pawian jest powiedzmy sobie lekko opóźniony w rozwoju, jego zachowanie zaś przyczynkiem jest ku, ogólnie to ujmując kupie śmiechu, niemniej jednak to w jaki sposób się prezentuje owy pawian czasami porównać można do tego co się dzieje w AR, czyli tego by nie bacząc na to w jaki sposób, ważne jest to by zaistnieć, czym pawian świeci..? Tyłkiem
Czasami i znów zaznaczam iż czasami czytając AR <swego czasu by nie było niedomówień> widziałem tam osoby które pisały tylko po to by zaistnieć,Tak jak właśnie pawian - po trupach do celu, co do reszty patrząc na to przez pryzmat "ja napiszę ty to ocenisz", jaką to szansę ma ta osoba pisząca do obrony swoich racji? Nawet w sytuacji w której Twoje porównanie bądź też zrównanie nie będzie na daną chwilę odpowiednio celne?
Na to pytanie nie odpowiadam gdyż nie czuję się ku temu kompetentny.
Każdy ma swoje zdanie, takież i ja posiadam, moim zdaniem CD-A nie dorównuje starej klasie jaką prezentowała ze sobą spółka czasopism która już nie istnieje, niemniej jednak teraz jest na topie co innego, a miarą sukcesu danego Czasopisma jest to, czy potrafi utrafić w gusta czytelników-w moje nie utrafiła, niemniej jest to jednak hmmmm dominujące wydawnictwo na rynku czasopism o grach dlatego też, czasami na nie wpadam, zwłaszcza w sytuacji w której pewna osoba z domku w którym mieszkam prenumeruje CD-A, i owa gazetka jest w każdym rogu mieszkania, oczywiście jak w każdym wypadku tak i w tym można doszukać się drugiego sedna lecz poprzestanę na stwierdzeniu....
Jest jakaś fajna gierka którą chciałbym sobie kupić - zajrzę do CD-A zobaczę jaką dostała ocenę przeczytam o niej i tyle, ale ostatnimi czasy mało jest takich gierek, ostatnią taką było Company of Heroes, a to jak wiadomo stare dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 15:41, kaganiec napisał:

Smuggler, a dlaczego w konfiguratorze niema zestawu Qn''ika ? ;) Tzn. nie przypominam sobie
żeby wogóle był...


Qniu twierdzi,ze nie ma sie czym chwalic, a nie lubi sie wstydzic publicznie. Jak se upgraduje to sie pochwali.

Dnia 30.01.2008 o 15:41, kaganiec napisał:

A stary zestaw Allora traktuję jako próbę zapełnienia luki - jakby innego zestawu nie było...
No i co z kompem Mac Abry ? ;)


####To samo co u Qnika - stary rzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:05, dave03 napisał:

> >>>Czasem z tak trywialnych powodow, ze w drukarni akurat innego nie maja

Dziwne to że mogą nie mieć jakiegoś papieru jeśli klient sobie takiego zażyczy( no chyba, że
mu na tym specjalnie nie zależy), bo teraz kiedy na rynku konkurencja jest duża to raczej obowiązuje
zasada "klient- nasz pan" zwłaszcza, że CDA to nie jest pismo, znikąd tylko już jesteście na
rynku niecałe 15 lat a i nakład macie przekraczający 100tyś. egzemplarzy miesięcznie. Zakładam
więc, że jesteście traktowani poważnie.


####Widzisz to nie jest tak, ze nas olewaja ale czasem po prostu sie zdarza ze po prostu danego gatunku papieru nie ma, byl moment (pod koniec roku). ze po prostu zaczelo brakowac papieru bo tyle go schodzilo na rozmaite ulotki itd. ze produkcja nie nadazala za popytem. Dziwne ale prawdziwe. Sam sie zdziwilem, ze takie rzeczy nie tylko w komunie sie sie dzieja.

Dnia 30.01.2008 o 16:05, dave03 napisał:


>Ale nie ma tak, ze radykalnie zmienia sie jego jakosc, roznice sa dosc kosmetyczne i chwilowe,
bo mamy
> ustalony gatunek papieru, na jakim jest CDA i tego sie trzymamy.

To też jakoś do mnie nie przemawia, bo dziwnym zbiegiem te zmiany papieru zaczęły się praktycznie
w momencie zejścia z ceną. Wcześniej takiego przypadku nie widziałem.


###Ba, niektorzy twierdza, ze w momnencie zejscia z cena sie nam pelniaki pogorszyly, mimo ze budzet na pelniaki ustalany jest osobno i nijak z cena CDA zwiazku nie ma :). Sila autosugestii. :)

Dnia 30.01.2008 o 16:05, dave03 napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:18, rob006 napisał:

> IM wiekszy naklad i sprzedaz tym wiecej fanbojow, a co do upierdliwosci to ciezko IMO
wyznaczyc
> jakies sensowne kryteria porownan, to sa subiektywne opinie.
Może i tak, ale tych subiektywnych opinii jest sporo.


#### Sporo jest pewnie i tych przeciwnych tym :)

Dnia 30.01.2008 o 16:18, rob006 napisał:


> >>>No i w porzadku, maja lepszy kwartal. Moze beda mieli i nastepny kwartal lepszy

> (a moze nie). Dopoki nie beda to jakies straszliwie razace roznice nie widze powodow do
darcia szat.
Rażące różnice są w tym miesiącu. :) Nie żeby to był powód do darcia szat, ale...


###Bywa, jak to w zyciu. Ale powiem ci, bo wlasnie dostalem wyniki sprzedazy, ze wasza opinia, iz to kiepskie pelniaki sa, zupelnie sie z wynikami nie zgadza, sa duzo lepsze niz mialem nadzieje, ze beda. krotko mowiac - Typowy Czytelnik uznal, ze ten CDA jak najbardziej jest wart zakupu. Co mnie bardzo cieszy.

Dnia 30.01.2008 o 16:18, rob006 napisał:


> No to sie bawcie, ale nie oczekujcie, ze pisma sie wlacza do tej zabawy dajac pelniaki
na zasadzie
> "jak wy X to my Y, zeby ludzie mieli o czym gadac i porownywac co lepsze". :)
Łeeee... :( :(


###Sad but true :). Ale pociesze, ze nie oznacza to, ze pisma nie beda sie scigac na pelniaki. Beda, beda. :)

Dnia 30.01.2008 o 16:18, rob006 napisał:

> >>>Zadna sztuka wydac CUDZA kase, na badania, ktore tak naprawde TOBIE sie wydaja

> potrzebne, nie nam.
> Wydaj swoja kase na badania czy MNIE sie bardziej podoba smak coca-coli czy pepsi... :)

Pff, nie sztuka też zmarnować cudzy czas na udowadnianie czegoś oczywistego :)


###No wlasnie, marnujesz moj czas na udowadnianie mi, ze jakby koniowi odciac jedna noge to bedzie biegl wolniej. :P

Dnia 30.01.2008 o 16:18, rob006 napisał:


Raczej że nie zadrukowujecie większości strony, bo czasami tekst jest tak porozrywany, jakby
był dodatkiem do screenów i artów, a nie odwrotnie.

> ##### I szybciej dana strone, choc jesli np. przeczytasz strone w 5 minut, a caka recebzhe

> w 10, czy tez jesli zajmie ci to 4 minuty a cala recenzja rowniez 10 (bo tekst bedzie
na 2.5
> strony) to na jedno wyjdzie, tyle ze bedziesz mial mniej zmeczone oczy.
Mniej zmęczony byłbym, gdyby czcionka była większa, albo coś w tym stylu, bo tu chyba tylko
czas potrzebny na przewrócenie stron ma jakieś znaczenie. :)



###I znow musze ci powiedziec, ze nie masz racji, nie wdajac sie w szczegoly. Mozna TROSZECZKE zwiekszyc font, tylko po co, skoro mozna to zalatwic interlinia i swiatlem.

Dnia 30.01.2008 o 16:18, rob006 napisał:


> ###A sie nadal duma, a odrobinke wyzej sam ocenia moja psychike. No ale jak Kali kogos
oceniac... :P
Jest pewna różnica pomiędzy pytaniem, a stwierdzeniem.


###No to masz "czy nie zaprzeczy pan, ze jest pan ch***?" "jest pan ch****!" Subtelna roznica jest, ale w obu wypadkach brzydko kogos nazwalem. :)

Dnia 30.01.2008 o 16:18, rob006 napisał:


> ###Bezsensowna analogia chocby z tego powodu, ze tworzenie CDA to moj zawod, a siedzenie
na
> forach traktuje jako "przerwe na papierosa", zatem oczywiste jest, ze do tworzenia przykladam

> znacznie wiecej wysilku, znaczenia itd.
A kiedyś pisałeś, że gdyby ci nie płacili za to, to byś się z antyfanami na forach nie użerał.
Czyli płacą czy nie? ;)


####Wtedy zbieralem materialy do SWS, a teraz sobie po prostu z toba gadam. :)

Dnia 30.01.2008 o 16:18, rob006 napisał:

Poza tym analogia jest dobra, tylko ty jej nie zrozumiałeś.


###Perly przed wieprze :)


Nie wiem w czym jest problem, aby

Dnia 30.01.2008 o 16:18, rob006 napisał:

tych znaków nie używać przed każdym akapitem, lub użyć czegoś innego. Bo to wygląda jakbyś
specjalnie odczytanie twoich postów utrudniał.


###Taki moj tajny plan jest :)

Dnia 30.01.2008 o 16:18, rob006 napisał:

> #### Jasne, codziennie do mnie dzwonia ludzie "a znacie tipsy do gry X?". Niby co za sztuka

> wrzycic do wyszukiwarki tytul i mu pdac. Tylko - albo podam WSZYSTKIM (bo czemu dzielic
na
> rownych i rowniejszych) i wtedy nic tylko szukac tipsow, albo podac tylko niektorym (wtedy

> reszta ma prawo czuc sie pokrzywdzona) albo uprzejmie wyjasniac, ze nie bedac w stanie
pomoc
> wszystkim, tym samym nie moge pomoc i jemu. To samo z postami na forach. Albo ladnie cytuje

> na wszystkich albo na zadnym. Albo odpowiadam na kazdy sensowny post albo na zaden. Wybieram

> opcje "odpowiadam na kazdy ale bez ladnego cytowania".
Fajnie że się wyżaliłeś, ale co to ma do rzeczy?


###O matko. Wiec moze prosto i raz jeszcze: albo bede ladnie cytowal na kazdym forum, poswiecajac na to WIELE czasu i zaniedbywal obowiazki, za ktore biore kase w ten sposob, bo im wiecej czasu siedze na forach, tym mniej robie tego, co mam robic. Albo bede ladnie cytowal ale poswiecal tylew samo czasu co teraz, co oznacza mocne selekcjonowanie postow, niewdawanie sie w dyskusje (duuuzo czasu zajmuja...). Albo w ogole nie bede siedzial na forach. Albo tez bede robil to, co robie teraz, czyli odpowiadal ile mozna ale nie za bardzo dbajac by to ladnie wygladalo. Innych alternatyw nie ma. Capisci?

Dnia 30.01.2008 o 16:18, rob006 napisał:


> > > Panowie, z definicji COS, co ukazuje sie RZADZIEJ niz CO NAJMNIEJ raz w tygodniu

> NIE jest
> > gazeta.
> > Wg której definicji?
> ###Encyklopedycznej.
Konkretny jak zwykle :) Może uściślij trochę bo pierwsze słyszę aby tygodnik był uznawany za
gazetę.


>>>Jezus, otworz jakas encyklopedie i poczytaj definicje gazety. Tygodnik NIE jest gazeta ale jak sie uprzesz to mozesz go tak nazwac i nawet ludzie z Polityki czasem sie tak nazywaja. Natomiast miesiecznik nijak do pojecia "gazety" nie pasuje i szlus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 19:25, PharauhnMizzrym napisał:


> Jakbyś nie wiedział to forum (w tym ten temat o CDA) jest od tego żeby napisać co się
komuś
> podoba a co nie. Mnie się nie podoba papier więc pisze i mi tego nie zabronisz.
>
Ale nie uważasz, że to drobna przesada ? Rozumiem gdyby nagle poziom papieru spadł do poziomu
np. KŚGry ale tutaj różnice papieru są znikome (w sumie gdyby Smuggler nie potwierdził, że
faktycznie papier się zmienia to bym tego nie wyczuł) i na pewno nie przeszkadzają w czytaniu
ani nie zmniejszają przyjemności płynącej z czytania.



Tez tak uwazam. CDA jest z zalozenia pismem "luksusowym" wiec tak czy siak kiepskiego papieru miec nie bedzie.
Czasem moze miec ciut lepszy, czasem ciut gorszy, ale tak czy siak nizej pewnego a wysokiego poziomu jakosci nie schodzi z zalozenia, tak jak nikt nie wrzuci plastikowej tapicerki do Rollsa, a co najwyzej skora na siedzieniach moze byc mieksza lub twardsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się