kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Mam pytanie odnośnie Deus Ex: Invisible War z ostatniego CDA.
Warto tą grę instalować? Raczej miała dość chłodne oceny i nie za fajne recenzje, a musiałbym specjalnie miejsce na dysku zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam nie zagrasz to się nie przekonasz ;] A nuż Ci się spodoba. Ja na twoim miejscu bym zainstalował (mi niestety nie działało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 11:47, Erunn0 napisał:

Mam pytanie odnośnie Deus Ex: Invisible War z ostatniego CDA.
Warto tą grę instalować? Raczej miała dość chłodne oceny i nie za fajne recenzje, a musiałbym
specjalnie miejsce na dysku zrobić.


Powiem ci jedno: nie bierz tego. Grałem w tą grę i jest ona po prostu nudna.... . Przynajmniej mi się szybko znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 11:47, Erunn0 napisał:

Mam pytanie odnośnie Deus Ex: Invisible War z ostatniego CDA.
Warto tą grę instalować? Raczej miała dość chłodne oceny i nie za fajne recenzje, a musiałbym
specjalnie miejsce na dysku zrobić.


Cóż, mi się spodobała bardziej niż część pierwsza. Wiem, dziwny jestem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mieliśmy skończyć z domysłami, co w następnym numerze, ale coś czuję, że w jednym z kolejnych wydań ukaże się Worms 3D. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:03, Santino93 napisał:

Skąd takie przeczucia ?

Podświadomość mi tak mówi. xD
Worms 3D jest już dość starą grą, bo w październiku minie 5 lat od jej wydania w Polsce... Zdaje mi się, że taki okres jest wystarczająco długim, by produkcja mogła się ukazać jako dodatek do magazynu. Poza tym, ta gra jest świetna i z trójwymiarowych Wormsów nie posiadam tylko niej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:07, xbit71 napisał:

Worms 3D jest już dość starą grą, bo w październiku minie 5 lat od jej wydania w Polsce...
Zdaje mi się, że taki okres jest wystarczająco długim, by produkcja mogła się ukazać
jako dodatek do magazynu. Poza tym, ta gra jest świetna i z trójwymiarowych Wormsów nie
posiadam tylko niej. :)


Worms 3D były już w Clicku w numerze 12/06.
http://www.markolf.pl/index.php?szukaj=worms+3d
Skoro była w Clicku to nie będzie w CDA. Zdarza się żeby pełniaki przechodziły z CDA do Clicka, ale odwrotnie już nie.

Z tego co pamiętam chyba kiedyś w Gazecie Wyborczej też były, kiedy to dawali gry z extra klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Worms 3D...nie wiem czy to fajowska gra...ale może będzie można sobie samemu odpowiedzieć na to pytanie,jeśli się w nią nie pykało!
Ciekawe co z reckami!!!!
Na pełniaki opisane prze ze mnie chyba nie ma na co liczyć(strona 820 w tym forum)...
ale ciekawie co będzie z gazetą...(za dużo wybajerowałem...)
Lecz chociaż mimo małych błędów,i tak kwietniowy numer jest superowski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:19, Artur von Fornal napisał:

Worms 3D były już w Clicku w numerze 12/06.

oO
Eh, to przepraszam za zamieszanie. Nie wiedziałem o tym. W tym wypadku produkcja ta na pewno do CD-Action nie trafi, nie ma nawet co śnić. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tu poruszyć jeden wątek związany z Panem Smugglerem. Ile wy macie lat?? Większość z was (podkreślam większość) z was ma naście, ew. dwadzieścia-parę lat. A Pan SMG? Pomimo, że nic o tym Panu nie wiemy możemy podejrzewać, że dobija do/jest po czterdziestce (lub coś koło tego). Jakim więc prawem mówicie mu wszyscy "na ty"? Tym bardziej, że sam pisał w AR (powtórka listu w Tipsomaniaku), że wolałby żeby zwracano mu się na Pan! (pisał mniej więcej, że jest mu wtedy milej). Z tego powodu chciałbym Pana serdecznie przeprosić, za to iż wcześniej na tym forum, kłócąc się z Panem o to czy to rzeczywiście Pan zwracałem się do Pana "na ty". Listu o którym mówię, wcześniej nie czytałem, więc dopiero teraz mam okazję się poprawić. Co innego, że "w Ameryce" wszyscy zwracają się do siebie na ty. Mogą przecież zamiast you używać Mr/Mrs. Co nie zmienia faktu, że jesteśmy Polakami więc obowiązują nas polskie obyczaje. Po za tym zamierzam napisać coś do Pana na AR, z tym, że zmienię nick, bo to tego jest już Pan uprzedzony. O ile już nie wylądowałem w Kill File (a jest to możliwe, bo mój e-mail jest w moim profilu). Wesołych Świąt wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 19:57, Thorn500 napisał:

Chciałbym tu poruszyć jeden wątek związany z Panem Smugglerem. Ile wy macie lat??

17 – przynajmniej ja.

Dnia 23.03.2008 o 19:57, Thorn500 napisał:

Tym bardziej, że sam pisał w AR (powtórka listu w Tipsomaniaku), że wolałby żeby zwracano
mu się na Pan! (pisał mniej więcej, że jest mu wtedy milej).

Też widziałem list i też była jego powtórka w Tispomaniaku, tylko że w mojej wersji było całkiem inaczej. List, który ja znalazłem wygląda tak „Właściwie tak się zastanawiałem, czemu, Smugg, pozwalasz antyfantom i innym stworzeniom na bycie z sobą na „ty” Odpowiedź wygląda tak: „Bo jak mają potem biedaki pisać bluzgi, np. ''a ch** PANU w d*** czy inne podobne życzenia? (...) I jak już kiedyś pisałem wolę szczerze, ''ty ch*** (byle przez „ch”)'' niż obłudne ''moim zdaniem przypomina PAN do złudzenia penisa'' (...) ”

Dnia 23.03.2008 o 19:57, Thorn500 napisał:

Listu o którym mówię, wcześniej nie czytałem, więc dopiero teraz mam okazję się poprawić.

Ja też nie czytałem tego listu. Możesz napisać, w którym był numerze, albo na której stronie Tipsomaniaka?

Dnia 23.03.2008 o 19:57, Thorn500 napisał:

Co innego, że "w Ameryce" wszyscy zwracają się do siebie na ty.

Nie tylko w Ameryce. BTW bycie z kimś na ty wcale nie oznacza braku kultury. Osobiście łatwiej jest mi się dogadać będąc z kimś na ty.

Dnia 23.03.2008 o 19:57, Thorn500 napisał:

Co nie zmienia faktu, że jesteśmy Polakami więc obowiązują nas polskie obyczaje.

Które są hermetyczne i nigdy się nie zmienią? Zauważ, że nie używa się teraz zwrotu "waszmość", "waćpanna", itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 19:57, Thorn500 napisał:

że nic o tym Panu nie wiemy


A mi się wydeje, że smuggler ma po prostu 2 nick w redakcji... nie będe mówił jaki bo nie chcę sie narażać na pośmiewisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to Smuggler pisał parę razy, że woli właśnie aby pisać do niego bez "pana". Poza tym nie jestem pewien dokładnie czy mówisz o pisaniu na forum, do AR czy o obu. Jeżeli masz na myśli fora to Smuggler jest na nich takim samym użytkownikiem jak wszyscy inni i nawet w przypadku gdy jest modem (na FA) to nikt nie ma obowiązku mówić tam do niego per pan. Jeżeli chodzi o AR to faktycznie niby można by tak pisać, ale myślę, że po tylu latach sam by się zaczął o to dopominać, a jednak od nikogo tego nie żądał (powtarzam, mi się wydaje, że pisał raczej żeby pisać samą ksywkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak najlepsze ze jest co poczytać dowiedzieć sie o świecie gier i oczywiscie wiedzieć jakieś wchodza na rynek gry ic zy warto je kupic a gry ktore daja sa nie potrzebne bo ja mam komputer do nauki dowiedenia sie czegos chodzenia po internecie a tylko czasem gram w gry za duzo czasu nie poswiecam na nie bo to tylko strata czasu:) wole posiedziec na forum cd projekt tak jak dzis siesdze i czytac albo czytac cd action:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zawsze jest wszystko porządnie opisane nie trzeba sie doszukiwać jak gdzie to jest itp. Po prostu otwierasz i czytasz. Dowiadujesz sie o nowych premierach gier i nie tylko nad czym trwają prace itp. Co gdzie i jakie dodatki itp. Ja jestem bardzo zadowolny i nie żałuję na to pismo naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AR w tym numerze jest świetne, szkoda że Jedi pisze w nim tylko jednorazowo... A list ,,ambitnego'''' pirata po prostu napawa grozą... dlaczego na świecie są tacy chorzy ludzie?!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mówcie co chcecie ale ja jestem jeszcze młody i nie zamierzam odzywać się do o wiele ode mnie starszego człowieka per "ty". Tak zostałem wychowany. Natomiast jeśli chodzi o tamtą kłótnię z Panem Smugglerem, to tego rzeczywiście teraz się wstydzę - starszym należy się szacunek i kropka. IMO internet, a zwłaszcza fora w nim umieszczane powoli zaczynają się zamieniać w wylęgarnię chamstwa i prostactwa. Zachowujcie się tak jak w realu. Czy ktoś z was zagadał by na dworze do znacznie starszego od siebie człowieka na ty? A powiedział by do niego jakieś przekleństwo? (zdarza się w AR). A pisząc do jakiegoś (np.) urzędu napisał by "gura"? Więc nie róbcie tego także w internecie/e-mailach itp. W ogóle nigdzie tego nie róbcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się