kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2008 o 12:26, KOREKTBG napisał:

Ciekawe co będzie w tym specjalnym numerze a tak pozatym czy wydadzą taki tipsomaniak
co w tamtym roku na wakacjach

Cóż, ja się Tipsomaniaka w dwóch numerach pod rząd nie spodziewam:) Trochę realizmu... Od początku mi nie pasuje wydawanie urodzinowego numeru i SPECa pod rząd. Obydwa powinny być wypasione, a tak to dobre gierki tak do recenzji jak i na płytkę, a także fundusze trza dzielić na 2 numery, aby ich poziom był porównywalny... Tyle ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 12:36, Piciambeer napisał:

> Ciekawe co będzie w tym specjalnym numerze a tak pozatym czy wydadzą taki tipsomaniak

> co w tamtym roku na wakacjach
Cóż, ja się Tipsomaniaka w dwóch numerach pod rząd nie spodziewam:) Trochę realizmu...
Od początku mi nie pasuje wydawanie urodzinowego numeru i SPECa pod rząd. Obydwa powinny
być wypasione, a tak to dobre gierki tak do recenzji jak i na płytkę, a także fundusze
trza dzielić na 2 numery, aby ich poziom był porównywalny... Tyle ode mnie :)


Masz rację ale mnie chodzi kiedy wydadzą taki osbny tipsomaniak był taki za chyba 7.90PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 10:03, Ghoster7 napisał:

Fajnie by było jkby do CD-A dodawali jeden odcinek jakiegoś anime na Płytce z resztą
gier :D


No pewnie, a czemu nie odcinki M jak Milosc do tego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 12:36, Piciambeer napisał:

> Ciekawe co będzie w tym specjalnym numerze a tak pozatym czy wydadzą taki tipsomaniak

> co w tamtym roku na wakacjach
Cóż, ja się Tipsomaniaka w dwóch numerach pod rząd nie spodziewam:) Trochę realizmu...
Od początku mi nie pasuje wydawanie urodzinowego numeru i SPECa pod rząd. Obydwa powinny
być wypasione, a tak to dobre gierki tak do recenzji jak i na płytkę, a także fundusze
trza dzielić na 2 numery, aby ich poziom był porównywalny... Tyle ode mnie :)



Oj tam, ten SPEC to po to zeby wyrownac numeracje, tzn. zeby nie bylo numeru grudniowego na poczatku listopada jak kiedys. Wtedy co prawda SPEC byl SPEC ale zamieszania bylo przez caly rok, a zyczenia WESOLYCH SWIAT na poczatku listopada brzmialy dwuznacznie... Teraz jest spec w maju ale za to grudniowy w grudniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje własny serial "W redakcji" - co miesiąc 25 minut z deadline. Miotający gromy MacAbra dostałby na 100% Telekamerę, Vivę Najpiękniejszego (czy to Gala?) i inne "prestiżowe" nagrody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2008 o 13:28, smuggler napisał:

No pewnie, a czemu nie odcinki M jak Milosc do tego? :)

Składam protest Moda na siukces jest lepsza i więcej odcinków byście dawali na coverze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 13:31, Uspatente napisał:

Proponuje własny serial "W redakcji" - co miesiąc 25 minut z deadline. Miotający gromy
MacAbra dostałby na 100% Telekamerę, Vivę Najpiękniejszego (czy to Gala?) i inne "prestiżowe"
nagrody :D


Vivę Najpiękniejszego to by na 100 % dostał Smugg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 13:36, gogiell napisał:

Vivę Najpiękniejszego to by na 100 % dostał Smugg :P


Eee, ale wtedy by się ujawnił. Myślę, że sprawdziłby się jako narrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do robienia serialu - ja bym proponował filmy "Jak być ...." ( w miejsce kropek nick, np. na początek Smugglera)albo kurs np. zeSmugglerzenia. Pół godziny o tym, jak być Smugglerem, czyli świntuszyć i być złośliwym :D. Tylko że Smuggler się ujawnić nie może, to by była taka scena, że stoi w ciemnym pomieszczeniu plecami do kamery, twarzą do zasłoniętego okna, w stroju Garfielda,a głos by został jakoś zmodyfikowany :). Po słowach mości Smugglera inni z redakcji by się wypowiadali jak według nich Smuggler robi to co robi i tak by zrobić o wszystkich :D.

Ps.Co do świntuszenia to ja mówię to co Mr Jedi w najnowszym AR, bo mi się spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem archiwalne CDA grudzień 2007, płyta cała w małych rysach, nie chce mi się zainstalować Hitman, a kalendarz cały się rozkleja na szczęście z pismem jest wszystko dobrze i uważam, że to nie jest przypadek, wymienię tą płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie mylmy tego z martwymi pixelami, bo to dwie zupelnie rozne rzeczy.
wypalanie sie lcd. Żeby nie być gołosłownym:
http://www.widescreengamer.com/articles/lcd_image_screen_burn_on_dell_ 2005fpw.html
http://community.avid.com/forums/p/31742/175861.aspx#175861
http://en .wikipedia.org/wiki/Image:Iiyama-e430s-image-persistence.jpg
pod hasłem LCD Image Persistence można znaleźć jeszcze więcej na ten temat…

>To ja prosze o jakowes linki z porownaniami mocy telewizorow o tych samych
rozmiarach, ktore potwierdzalyby twa opinie.
Co do poboru prądu widzę, że nie muszę cie już przekonywać, zrobił to kolega zawodowiec. Do tego nie trzeba tak naprawdę żadnych testów, wystarczy wiedza, że LCD świeci cały czas równomiernie, natomiast plazma z różną jasnością, zależną od wyświetlanego obrazu. Dla plazm podaje się max pobór mocy (czyli gdy ekran świeci idealnie biało), a jak wiemy taka sytuacja zdarza się niezwykle rzadko. Chyba, że ktoś ogląda dużo Małysza:-)
Na portalu CNET można poczytać o ich dość sporym teście. Załączam plik z krótkim opisem tego testu. (niestety nie da sie tu umieścić pliku pdf, więc wyślę go na skrzynkę cda). Jeśliby to mimo wszystko nie przekonało cię, to poszukam linków do testów użytkowników przeprowadzonych na własne potrzeby.
>>Co znaczy "radzi sobie"? Mapuje? Autonaprawia? Jakies konkrety?
Jeśli chodzi o problemy z wypalaniem logo, najczęściej producenci stosują funkcję niewidocznego dla ludzkiego oka niewielkiego przesuwania obrazu. W panelach z górnej półki np. „kuro” okazuje się, że nie potrzeba nawet tego typu metod.
>Rozumiem, że masz plazme. :) Ale ja nie kupilem LCD bo tak, a potem zaczalem
to chwalic ze lepsze.
Skąd ty wiesz, że tak jest w moim przypadku? Jasnowidz? Proszę mi nie zarzucać tego o czym nie masz zielonego pojęcia (jak i ja tego nie robię tobie). Akurat szukanie TV zacząłem od LCD.

Dnia 26.03.2008 o 08:19, smuggler napisał:

w sumie BARDZIEJ sie oplaca ludziom, ktorzy po prostu chca wyjac tv z kartonu, podlaczyc
i ogladac.

Moim zdaniem w tym myśleniu tkwi błąd. Nie zależy to od wyboru technologii, lecz od półki cenowej, w którą się celuje. Plazma, czy LCD, każdy monitor budżetowy oferuje ci to samo – niewiele możliwości regulacji obrazu, po prostu plug&play. Mój znajomy kupił 1,5 roku temu tanią plazmę Panasonica. Jego recenzja: „przywieźli mi do domu, powiesiłem na ścianie, włączyłem i tak gra do dzisiaj…”. LCD z górnej półki, tak jak i plazmy wymagają grzebania w ustawieniach, a najlepiej profesjonalnej kalibracji, żeby pokazać swoje możliwości.
>>Czytaj: nie moge zdzeirzyc jak ktoś ma inne zdanie niz MOJE.
Oj, odzywają się nawyki z AR. W którym zdaniu napisałem, że nie podoba mi się, że ktoś ma inne zdanie niż ja i chwali LCD? Przecież nie o to tutaj chodzi. Mi się po prostu nie podoba, ze w piśmie, które czytuję co miesiąc od paru lat z przyjemnością pojawia się taki żenujący merytorycznie artykuł. „A my radzimy POCZATKUJACYM” – właśnie, tym bardziej warto dbać o rzetelność informacji. Tak też zrozumiałem cel artykułu – przedstawienie podstawowej wiedzy dotyczącej hdtv i sprzętu obsługującego tę technologię, a nie: „co mi - autorowi artykułu podoba się, a co nie…”. W drugim przypadku autor powinien pozostać konsekwentny i np. o cyfrowej TV pisać np. tak: „Wiecie są trzy platformy, cyfra, która jest za droga i tylko dla maniaków, jakiś tam Polsat, no i NTV, który ma doskonałą jakość, najatrakcyjniejszy wybór programów, no i ten hubert urbański... Bierzcie właśnie to. Zresztą, co ja tam piszę: cała redakcja cda ma ntv!”. Nie mam nic przeciwko, może jako felieton w gamewalkerze.
>Rozumiem, ze autor uwaza, ze my akurat to na zadnych forach nie bywamy, a
cala wiedze czerpiemy ze ssanego paluszka u reki?
Czy to nie jest czasami ten słynący z mądrości duży palec u lewej nogi czarnego iwana? Podobno da się z niego wyssać sporą porcję kofeiny. Wyjaśniałoby to nadmierną senność iwana. Bo nie sądzę, żeby chodziło o jedną z pięt allora?
>>Zapraszamy zatem takowych 16-latkow do wspolpracy z CDA. Takze samo autora
A może po prostu wynająć autora z jednego, z branżowych pism, który w sposób prosty, kompetentny, a może tez błyskotliwy wyjaśni podstawy. Doradzi tez jak kupić niedrogo sensowny sprzęt…Moim zdaniem pisanie o hdtv, o kinie domowym, to dobry kierunek. Mimo wszystko chętnie przeczytam w cda kolejne artykuły na ten temat. Obecnie coraz bardziej kd integruje się z pecetem. Ludzie podłączają do kina domowego nie tylko konsole, ale też laptopy i grają na dużym ekranie. Przydałby się cykl artykułów na temat tych zagadnień.
>,a nie wyzywam cie od nieukow, ignorantow itd. Ba, zakladam nawet, ze mozesz miec racje

Dnia 26.03.2008 o 08:19, smuggler napisał:

Ja za to wyzywam (autora artykułu), ale umiarkowanie, bo jednak uważam, że jak ktoś bierze pieniążki za swoją pracę, to powinien ją rzetelnie wykonywać. Kończąc myślę sobie, ze autor nie miał oczywiście złej intencji, ale po prostu odpieprzył swoją robotę…
uwazasz, ze takie podjescie jest lepsze?

Oczywiście zgadzam się w pełni…księżyca. O nic innego mi nie chodzi, jak o to, żeby w przyszłości artykuły o tej tematyce były lepsze. Może się trochę zezłościłem za bardzo, ale zrozum mnie - otwierasz ulubiony deserek, a wisienka na nim smakuje jak g…


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj najnowszy numer CDA. Wcześniej słyszałem, że numer kiepski, pełne wersje niegodne urodzin itp. Nie zdążyłem jeszcze dokładnie przejrzeć zawartości pism, lecz uważam pełne wersje za bardzo dobre. Szczególnie podoba mi się pomysł z pakietem 150 gier freeware. Bardzo przyjemne gierki. Z drugiej strony brak mocnego tytułu płycie. Po zestawia Gothic,Splinter Cell i Guilty Gear (10 urodziny) spodziewałem się czegoś równie mocnego... ale nie zawiodłem się, bo CDA to nie tylko cover cd (a właściwie już dvd), ale też pismo. Mam nadzieję, że kolejny numer będzie co najmniej tak dobry jak obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie "ale też" tylko przede wszystkim pismo. Pełniaki to jest tylko dodatek. Poza tym dla mnie jest mocny tytuł w tym zestawie, TA Kingdoms, które uważam za bardzo dobrą grę i póki co najlepszą wydaną przez CDA w ciągu tych kilku miesięcy pełną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 07:53, KŁEJK napisał:

Nie powiedziałbym, ale to chyba nie miejsce na takie rozmowy, zapraszam na GS / GG ...

Ale jak nie, jak tak :) Piszesz równie "długie" i (do niedawna) "przemyślane" posty, jak osoba, którą zacytowałeś :) Nie czepiam się, tylko zastanawiam jedynie, dlaczego po raz n-ty zwracasz uwagę nOObom? I krytykujesz ich dwuzdaniowce, a sam je stosujesz :)

Dnia 28.03.2008 o 07:53, KŁEJK napisał:

Nie sądzę i zapraszam do statystyk

xD Zajrzałem i dowiedziałem się "prawdy" ;) Twoja średnia jest zupełną średnią dla osób, które piszą max. 2 zdania w każdym poście :)

Dnia 28.03.2008 o 07:53, KŁEJK napisał:

OK. Tyle mam nadzieję że wystarczy.

W porządku. Bo wiesz, ja też czasem lubię jakiegoś idiotę upomnieć i zaraz mi się obrywa, gdy tymczasem inni to robią i nic nie dostają w zamian :)

Dnia 28.03.2008 o 07:53, KŁEJK napisał:

Nie wiem co dokładnie masz na myśli, ale średnio mnie to obchodzi. Ja sobie tu poradzę.

Chodziło mi o to, żebyś po prostu olał kolejnego nOOBa i nie reagował na to, bo oni i tak będą wiedzieć swoje :)
Co do statusu: jest zastanawiający, bo tamten gość jest już Brygadzistą a nadal żadnych podstaw nie czai :)

Dnia 28.03.2008 o 07:53, KŁEJK napisał:

Kończę tego offa i przepraszam za niego ...

W takim razie powinieneś przeprosić w większości Twoich starych postów, bo one również nic nie wnosiły do dyskusji :)
I pamiętaj - to nie jest jakaś nagonka. Ale po prostu użyłeś w poście stwierdzenia "...same jednozdaniowe posty..." w stosunku do gościa, a sam tą praktykę stosujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 00:44, Agntx napisał:

> Nie sądzę i zapraszam do statystyk
xD Zajrzałem i dowiedziałem się "prawdy" ;) Twoja średnia jest zupełną średnią dla osób,
które piszą max. 2 zdania w każdym poście :)

Czasem w krótkim poście można zawrzeć to co w bardzo długim ;), tyle że w bardzo skondensowanym stanie ...

Dnia 30.03.2008 o 00:44, Agntx napisał:

> Nie wiem co dokładnie masz na myśli, ale średnio mnie to obchodzi. Ja sobie tu poradzę.
Chodziło mi o to, żebyś po prostu olał kolejnego nOOBa i nie reagował na to, bo oni i
tak będą wiedzieć swoje :)

Chyba tak zrobię ;).

Dnia 30.03.2008 o 00:44, Agntx napisał:

Co do statusu: jest zastanawiający, bo tamten gość jest już Brygadzistą a nadal żadnych
podstaw nie czai :)

Bez komentarza ... :)

Dnia 30.03.2008 o 00:44, Agntx napisał:

> Kończę tego offa i przepraszam za niego ...
W takim razie powinieneś przeprosić w większości Twoich starych postów, bo one również
nic nie wnosiły do dyskusji :)

Byłem krótko na forum i nie czaiłem zasad ale teraz jest OK. Każdy był kiedyś noobem ;P.

Dnia 30.03.2008 o 00:44, Agntx napisał:

I pamiętaj - to nie jest jakaś nagonka. Ale po prostu użyłeś w poście stwierdzenia "...same
jednozdaniowe posty..." w stosunku do gościa, a sam tą praktykę stosujesz :)

Czasem się zdarza bo naprawdę na niektóre posty ciężko coś dłuższego napisać ... ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

>Nie mylmy tego z martwymi pixelami, bo to dwie zupelnie rozne rzeczy.
wypalanie sie lcd. Żeby nie być gołosłownym:
http://www.widescreengamer.com/articles/lcd_image_screen_burn_on_dell_ 2005fpw.html
http://community.avid.com/forums/p/31742/175861.aspx#175861
http://en .wikipedia.org/wiki/Image:Iiyama-e430s-image-persistence.jpg
pod hasłem LCD Image Persistence można znaleźć jeszcze więcej na ten temat…


###Ale ja zapytam jeszcze raz - mowimy o martwych/goracych pixelach na swiezo kupionej matrycy czy wypalaniu sie pikseli pod wpluwem dlugotrwalego sygalu?

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:


>To ja prosze o jakowes linki z porownaniami mocy telewizorow o tych samych
rozmiarach, ktore potwierdzalyby twa opinie.
Co do poboru prądu widzę, że nie muszę cie już przekonywać, zrobił to kolega zawodowiec.
Do tego nie trzeba tak naprawdę żadnych testów, wystarczy wiedza, że LCD świeci cały
czas równomiernie, natomiast plazma z różną jasnością, zależną od wyświetlanego obrazu.


###Toz przeciez wiem(y), ale chodzilo ogolnie o to, ze plazma potencjalnie MOZE zuzywac wiecej pradu. Zgoda, ze napisane bylo to w sposob taki, ze ZAWSZE to robi, nasz blad.

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:


Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

>>Co znaczy "radzi sobie"? Mapuje? Autonaprawia? Jakies konkrety?
Jeśli chodzi o problemy z wypalaniem logo, najczęściej producenci stosują funkcję niewidocznego
dla ludzkiego oka niewielkiego przesuwania obrazu.


###Orbitowanie. TO pomaga ale nie do konca i nie kazdy telewizor ma takie opcje.

W panelach z górnej półki np. „kuro”

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

okazuje się, że nie potrzeba nawet tego typu metod.


###Ale mowimy o typowych TV dla typowych ludzi raczej...

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

>Rozumiem, że masz plazme. :) Ale ja nie kupilem LCD bo tak, a potem zaczalem
to chwalic ze lepsze.
Skąd ty wiesz, że tak jest w moim przypadku? Jasnowidz? Proszę mi nie zarzucać tego o
czym nie masz zielonego pojęcia (jak i ja tego nie robię tobie). Akurat szukanie TV zacząłem
od LCD.


###Ale masz plazme? :) Spekulowalem i zdaje sie trafilem, nieprawdaz?

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

> w sumie BARDZIEJ sie oplaca ludziom, ktorzy po prostu chca wyjac tv z kartonu, podlaczyc

i ogladac.

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

Moim zdaniem w tym myśleniu tkwi błąd.


###Masz prawo do swego zdania, tak jak my do swego.

Nie zależy to od wyboru technologii, lecz od półki

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

cenowej, w którą się celuje. Plazma, czy LCD, każdy monitor budżetowy oferuje ci to samo
– niewiele możliwości regulacji obrazu, po prostu plug&play. Mój znajomy kupił
1,5 roku temu tanią plazmę Panasonica. Jego recenzja: „przywieźli mi do domu, powiesiłem
na ścianie, włączyłem i tak gra do dzisiaj…”.


###I nie wypala loga stacji ani ani? :)

LCD z górnej półki, tak jak

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

i plazmy wymagają grzebania w ustawieniach, a najlepiej profesjonalnej kalibracji, żeby
pokazać swoje możliwości.


###Zbaczasz z tematu. Szlo o to, ze w wypadku palzm, szczegolnie budzetowych, czesto trzeba "hartowac" obraz, zeby uniknac wspomnianego wypalania i czesto nie zdaje to egzaminu.

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

>>Czytaj: nie moge zdzeirzyc jak ktoś ma inne zdanie niz MOJE.
Oj, odzywają się nawyki z AR.


###Tak, to ja ciebie zbluzgalem z gory na dol, ze belkoczesz, ze powinienes poczytac cos zanim zabierzez glos, ze piszesz teksty na poziomie ambintego 16-latka, ze sie nie znasz itd. Masz racje, bardzo przepraszam, zachowalem sie jak gowniarz. Moja wina. Wstyd mi.


Przecież nie o to tutaj chodzi. Mi się po prostu

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

nie podoba, ze w piśmie, które czytuję co miesiąc od paru lat z przyjemnością pojawia
się taki żenujący merytorycznie artykuł.


###Czytaj; niezgodny z moimi pogladami.

„A my radzimy POCZATKUJACYM” –

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

właśnie, tym bardziej warto dbać o rzetelność informacji. Tak też zrozumiałem cel artykułu
– przedstawienie podstawowej wiedzy dotyczącej hdtv i sprzętu obsługującego tę
technologię, a nie: „co mi - autorowi artykułu podoba się, a co nie…”.


###A gdziez to pisze, ze autorowi sie podoba costam, a?

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

W drugim przypadku autor powinien pozostać konsekwentny i np. o cyfrowej TV pisać np.
tak: „Wiecie są trzy platformy, cyfra, która jest za droga i tylko dla maniaków,
jakiś tam Polsat, no i NTV, który ma doskonałą jakość, najatrakcyjniejszy wybór programów,
no i ten hubert urbański... Bierzcie właśnie to.


###Dziekujemy za krotki poradnik jak mamy pisac teksty. Juz niejaki Ziobro tez dawal mediom informacje jak i o czym moga pisac, i chyba dobrze na tym nie wyjdzie...

Zresztą, co ja tam piszę: cała redakcja

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

cda ma ntv!”. Nie mam nic przeciwko, może jako felieton w gamewalkerze.


###Dziekujemy za laskawie przyznane prawo do posiadania wlasnych pogladow, o mastah.

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

>Rozumiem, ze autor uwaza, ze my akurat to na zadnych forach nie bywamy, a
cala wiedze czerpiemy ze ssanego paluszka u reki?
Czy to nie jest czasami ten słynący z mądrości duży palec u lewej nogi czarnego iwana?


###Nie wiem, JA mu nic nie ssalem.

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

>>Zapraszamy zatem takowych 16-latkow do wspolpracy z CDA. Takze samo autora
A może po prostu wynająć autora z jednego, z branżowych pism, który w sposób prosty,
kompetentny, a może tez błyskotliwy wyjaśni podstawy.


###Ale po co skoro ty wiesz lepiej? Czyzbys zaczynal sie juz wycofywac ze swych pozycji? No stary, skoro jestes taki oblatany w temacie, to czemu teraz kazesz nam wynajomowac jakiegos pismaka, skoro tu taki brylancik mamy?

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:


>,a nie wyzywam cie od nieukow, ignorantow itd. Ba, zakladam nawet, ze mozesz miec
racje
> Ja za to wyzywam (autora artykułu), ale umiarkowanie,


###Znow dzieki, bo przeciez mogles od razu w morde dac, a ty grzecznie leciutko wyzywasz kogos. Kurcze, kultura...


bo jednak uważam, że jak ktoś

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

bierze pieniążki za swoją pracę, to powinien ją rzetelnie wykonywać.


###A ja uwazam, ze kultura wypowiedzi obowiazuje obie strony i jesli chcesz byc traktowany powaznie, to zachowuj sie powaznie i sam fakt, ze my bierzemy za cos pienaizki nie daje ci ZADNEGO prawa by moc nas obrazac (krytykowac - jak najbardziej).


Kończąc myślę sobie,

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

ze autor nie miał oczywiście złej intencji, ale po prostu odpieprzył swoją robotę…


###Mysle, ze w dokladnie ten sam sposob mozna podsumowac twe posty.

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

> uwazasz, ze takie podjescie jest lepsze?
Oczywiście zgadzam się w pełni…księżyca. O nic innego mi nie chodzi, jak o to,
żeby w przyszłości artykuły o tej tematyce były lepsze. Może się trochę zezłościłem za
bardzo, ale zrozum mnie - otwierasz ulubiony deserek, a wisienka na nim smakuje jak
g…


###To wypluwam wisienke i pisze reklamacje, a nie lapie za telefon i wyzywam sprzedawcow od sk... bo mi zepsuta wisienke te ch*** sprzedali. To jest roznica pomiedzy doroslym i dzieciakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się