kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 18:46, kolektor napisał:

Hehehe. Kto trafił na logo i zobaczył zdjęcie z dowodu Smugglera ? xD

Jak sądzę nikt - sprawdziłem całą stronę na 8x powiększeniu i nie kryło się tam żadne logo ;). Kolejny żart primaaprilisowy. I to udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 18:46, kolektor napisał:

Hehehe. Kto trafił na logo i zobaczył zdjęcie z dowodu Smugglera ? xD


Hehe :D Było cieżko ale sie nie udało :<

@ziptofal
Tu nawet nie trzeba nic powiekszać, wejdź na strone główna i poszukaj loga, taki mniej wiecej jak pół kciuka (u mnie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 18:59, ziptofaf napisał:

> Hehehe. Kto trafił na logo i zobaczył zdjęcie z dowodu Smugglera ? xD
Jak sądzę nikt - sprawdziłem całą stronę na 8x powiększeniu i nie kryło się tam żadne
logo ;). Kolejny żart primaaprilisowy. I to udany.

Logo jest, jak najbardziej! Problem w tym, ze gdy najeżdżam na owe logo kursorem, te "ucieka" w inne miejsce. Ale odkryłem małą sztuczkę, dzięki której można najechać myszką na logo. Problem w tym, że po kliknięciu nic sie nie dzieje, nie ma żadnego odnośnika. Zwykły żart dla znudzonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co do felietonów- mnie by

Dnia 01.04.2008 o 18:37, SlimPole napisał:

się nie chciało pisać dwa razy, a zważywszy na fakt, że Smuggler to straszny leń (nawet
postów na forum mu się nie chce edytować żeby były czytelniejsze :) to nie sądzę że i
jemu by się chciało...


Porażająca dedukcja!
''Mi by się nie chciało, to Smugglerowi też nie''...
Ręce opadają.

Przecież CDA ukazuje się raz na miesiąc (nieco częściej, ale to szczegół). Czy więc naprawdę napisanie dwóch minifelietonów w miesiącu to aż tak wielki wysiłek intelektualny? Ja piszę u siebie codziennie i jakoś nie jest to problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 19:12, ramzel napisał:

Porażająca dedukcja!
''Mi by się nie chciało, to Smugglerowi też nie''...
Ręce opadają.


Ciesz się, że tylko ręce... Masz tu Smugglera, możesz go zapytać. A to co napisałem nie było do końca poważne, co chyba widać gołym okiem, nie trzeba specjalnie wysilać szarych komórek, ech...

Dnia 01.04.2008 o 19:12, ramzel napisał:


Przecież CDA ukazuje się raz na miesiąc (nieco częściej, ale to szczegół). Czy więc naprawdę
napisanie dwóch minifelietonów w miesiącu to aż tak wielki wysiłek intelektualny? Ja
piszę u siebie codziennie i jakoś nie jest to problemem...

Po prostu nie sądzę żeby pisanie felietonów było głównym priorytetem redaktorów czasopisma takiego jak CDA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 18:09, SlimPole napisał:

Pomijając już fakt, że nie rozumiem tego całego podniecania się tożsamością Smugglera
(naprawdę obchodzi was jak wygląda, jak się nazywa, co jada na śniadanie itp?) zwrócę
uwagę na pewne szczegóły:

Ja bym tego podniecaniem nie nazwał, przynajmniej u mnie. To jest raczej chęć zaspokojenia swoistej ciekawości ludzkiej i nic na to nie poradzisz, bo problem sięga nawet teologii ;D.

Dnia 01.04.2008 o 18:09, SlimPole napisał:

Po primo: Mac Abra jest w redakcji zdaje się od samego początku (jeżeli się mylę to ta
teoria siada), natomiast Smuggler prawie od samego początku, o czym kilka razy
wspominał w AR.

Wiesz, trzeba ślady jakoś zacierać ;). Poza tym pomysł na Smugglera wcale nie musiał wyłonić się przed/odrazu z wydrukiem pierwszego numeru (jeżeli w ogóle o jako takiej idei można tu mówić ;P).

Dnia 01.04.2008 o 18:09, SlimPole napisał:

Po secundo: Po co Mac Abra i Smuggler obaj piszą felietony do GW? Przecież nie wszyscy
z ekipy pisują je regularnie więc mógłby raz pisać Smuggler, raz Poprawa. Zresztą felietony
dość znacznie się różnią: Smugg zwykle skupia się na mediach/marudzi a Mac Abra pisze
o wydarzeniach historycznych/ciekawostkach.

W tym rzecz. Skoro i tak jest tyle przesłanek, kim to Smuggler nie jest, trzeba jakoś temu przeciwdziałać i robić coś, co wykluczałoby inne czynniki.

Dnia 01.04.2008 o 18:09, SlimPole napisał:

A ta niebieska morda z AR nie bardzo pasuje mi do zdjęcia Poprawy...

W tej kwestii zdaję się na tezę autora tamtego wpisu ;P.

Podsumowując. Kim by Smuggler nie był, pomysł z maskowaniem jego tożsamości był/jest strzałem w dziesiątkę. Raz, że postać ta wyrosła na ikonę CDA. Dwa, że, co tu dużo mówić, wzbudza kontrowersje, przyciągając przy tym sporą rzeszę czytelników i "wyznawców", że się tak wyrażę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się wolniutko najedzie na logo, to nie przesunie się :) Trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszki i wybrać "Pokaż obrazek" - zobaczymy, że nazywa się "joker", czyli żartowniś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Smuggler nigdy nie ujawni swojej pięknej facjaty i to wszystko to tylko żart primaaprilisowy, wg. mnie troszkę nieudany, chociaż pomysł z latającym logo super ;D. Poza tym po co prawdziwy Smuggler miałby przedstawiać się jako Mac Abra i mieć 2x więcej pracy w redakcji? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 19:28, SlimPole napisał:


Masz tu Smugglera, możesz go zapytać.


Nie muszę.
Po tym, jak Smuggler przeczytał sprawozdanie z mojego śledztwa, wyjaśniliśmy sobie wszystko drogą mailową. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skopiuję może to samo co napisałem jako komentarz u Ramzela:

teoretycznie zeby wyjaśnić sprawę, potrzeba dwóch numerów CDA. Nr 1 i Nr 2 . Dlaczego ? Bo znany jest fakt, że SMG jest w CDA od 2 numeru. Wystarczy teraz porównać stopki redakcyjne z 1 i 2 numeru (kto doszedł do redakcji) i wszystko jasne. Nr 1 dali kiedyś w pdfie na CD, numer 2 ma garstka osób, więc sie nie dowiemy.
Ale ja i tak wiem kim jest Smuggler :) Wystarczy porównać zadziwiająco podobne wspomnienia pewnych dwóch redaktorów odnośnie takiej jednej gry :) Ale nie zdradzę co i jak, bo najlepsza jest nieświadomość. Choć i tak sie nie rozczarowałem jak sie dowiedziałem prawdy

I tak tytułem komentarza jeszcze, od czasu jak napisałem ten komentarz, zacząłem zauważać potwierdzenia mojej tezy dotyczącej tożsamości Smugglera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle ująłem poprzedni post. Po jakim czasie nieprzysłania/niedostania CD-Action od "premiery" CD-Action można złożyć reklamacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smugg albo w specjalu poda swoją tożsamość albo nie. I tyle. Przecież innych tożsamości w większości nie znamy (chyba, że się mylę) i nikt się nie podnieca odkrywaniem ich tudzież poszukiwania drugie ja. O ile te istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:45, Ubq napisał:

Źle ująłem poprzedni post po jakim czasie nieprzysłania/niedostania od "premiery" CD-Action
można złożyć reklamacje ?


Takie pytanie najlepiej skierować telefonicznie do działu prenumeraty CDA


>>>PRINCE JANEK
>>>Smugg albo w specjalu poda swoją tożsamość albo nie. I tyle. Przecież innych tożsamości w większości nie znamy (chyba, że się mylę) i nikt się nie podnieca odkrywaniem ich tudzież poszukiwania drugie ja. O ile te istnieje.

każdy zna tożsamość redaktorów, starczy wejść na wikipedię (są nazwiska wszystkich poza Smugglerem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2008 o 20:48, kreve napisał:


każdy zna tożsamość redaktorów, starczy wejść na wikipedię (są nazwiska wszystkich poza
Smugglerem)


Skoro wszystkich to i moje :). Te wszystkie wasze teorie maja jeden slaby punkt - NIGDY nie macie 100% dowodu, ze sa prawdziwe :P. Mozecie tylko domniemywac. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:20, smuggler napisał:


>
> każdy zna tożsamość redaktorów, starczy wejść na wikipedię (są nazwiska wszystkich
poza
> Smugglerem)

Skoro wszystkich to i moje :). Te wszystkie wasze teorie maja jeden slaby punkt - NIGDY
nie macie 100% dowodu, ze sa prawdziwe :P. Mozecie tylko domniemywac. :)


Mi te 95 % pewności wystarcza :) . A poza tym w stopce redakcyjnej też musisz być jako redaktor, a więc według tego wychodzi że jesteś inną tożsamością jednego z redaktorów, bo wszystkich w stopce znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się