kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Bonusem było Blow Everything up, bonusem mogła by być płyta zapchana demami, fotkami smugglera, czym kolwiek, a to jak było to zapowiadane jako "fajna dodatkowa płytka" śmiechu warte, NA BOGA, to jest zwykła reklama!! ja rozumiem: jest gierka, nei podoba sie mogę wyrzucić ale to tak jakby maskę sumo - reklamówkę Heyi zapowiadali jako "fajny smieszny dodatek."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem tą bonusową płytę. I co na niej jest? 27mb gierka we flashu reklamująca wilkinsona. Fajny bonus pisaliście. I co? Zwykła reklama. W tą grę mogę zresztą za free w internecie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 17:51, Tomek1120 napisał:

Właśnie odpaliłem tą bonusową płytę. I co na niej jest? 27mb gierka we flashu reklamująca
wilkinsona. Fajny bonus pisaliście. I co? Zwykła reklama. W tą grę mogę zresztą za free
w internecie pograć.



Bonus to nie tylko gierki... jak rozpakujesz obydwa bonusy to znajdziesz tapety z gier, smieszne tapety smieszne filmi akies muzyczki w midi... Naprawde roooozne rzeczy... A poza tym CDA to nie tylko plytka ale tez czasopismo a plytka w calosci jest dodatkiem wiec bonus w dodatkowej plytce jest dodatkiem dodatku... Nie musi zachwycac grami... pelniakow w bonusie nie znajdziesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 18:40, ArcydemonXXX napisał:

v hgvytvytvuytgf7tfv moje drugie konto to Meziros

Boże dziecko ile ty masz lat jak ci się nie podoba tutaj to idź na jakiś czat czy co.
Żeby nie było off-topu kupiłem sobie dzisiaj sidiakszyn isięnie zawiodłem fajne gry są w tym numerze recka turoka zapowiedź mafi i beta-test mass efect.Postarali się chłopcy w tym numerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ArcydemonXXX --> n/c...

Żebym nie zajrzał na forum to byłbym święcie przekonany, że CDA wyjdzie jutro. No ale kupiłem jeszcze dzisiaj. Na tym bonusie się nie zawiodłem bo tak myślałem, że to będzie coś w tym stylu. Później może pogram w Gumboya i Runawaya bo tak popatrzyłem na screeny to zachciało mi się odmiany a nie cały czas SA-MP i Guild Wars. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że jako bonus mogliby dać tę zapowiadaną w tipsomaniaku(chyba na 10 urodziny) "grę-symulator redaktora CDA". Wiem, że pisali to tylko dla żartu, ale pomarzyć zawszę można. A co do bonusów to czekam na 200 numer. Wtedy ma być ty wyskakująca z CDA panienka, którą obiecywali?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... O zawartości nie będę się wypowiadał, bo jest co czytac i to najważniejsze. Ogólnie nie rozczulam się nad płytkami, ale ta bonusowa mnie trochę..., sam nie wiem, rozczarowała? Taka gra nadaje się tylko do gier freeware, a nie jakiś bonus. Już bym wolał jakieś dodatki na tej płycie niż tak słabą grę. Naprawdę się rozczarowałem, a nie spodziewałem się żadnego hitu. Raczej czegoś nieznanego. Cóż, a sam cover ciekawy. Niestety strategii nie lubię SR2 nie instalowałem, a Runaway 2 mam. Od niechcenia zainstalowałem Gumboy Crazy Adventures. Ludzie, to jest genialna gierka!! :D Przypoina mi trochę czasy z N64, ach cudowne :) Polecam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomylilem tematy z postem:)
Ale co do topiku, to zaciekawila mnie ta przygodowka na coverze:) Nie docenialem jej, a wydaje sie byc zacna:) Polecam osobiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 21:26, Mac Cry napisał:

Niestety strategii nie lubię
SR2 nie instalowałem,

Nie daj się zwieść pozorom, ta gra to nie tylko strategia, to coś znacznie, znacznie więcej, ale przede wszystkim przyjemność grania. Gra jest dość skomplikowana pod względem możliwości wyboru - co robić, ale według mnie to nie odstrasza, tylko jeszcze zwiększa przyjemność, bo robisz to, co ci się bardziej podoba a o reszcie zapominasz. Np. na planetach możesz brać misje, są one przeróżne: albo przewiezienie czegoś na drugi koniec galaktyki w określonym czasie (np. przepisu na pizzę), albo ochrona jakichś statków w określonym czasie, albo misja RTS na planecie, albo przygodowe misje tekstowe (np. olimpiada albo poszukiwanie złoczyńcy ukrywającego się w tajnej bazie). Jeżeli kilka razy odmówisz wzięcia misji danego typu, to później nie będziesz ich w ogóle dostawał. Poza tym zawsze możesz czymś pohandlować lub coś przeszmuglować albo wziąć udział w odbijaniu jakiegoś systemu planetarnego z rąk (?) Dominatorów. Czy to brzmi jak opis strategii? Chyba nie do końca :)

Dnia 15.04.2008 o 21:26, Mac Cry napisał:

Od niechcenia zainstalowałem Gumboy Crazy Adventures.
Ludzie, to jest genialna gierka!! :D Przypoina mi trochę czasy z N64, ach cudowne :)
Polecam serdecznie ;)

A to trzeba obadać, sporo osób wyraża się dość entuzjastycznie o tej gierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 21:26, Mac Cry napisał:

Ogólnie
nie rozczulam się nad płytkami, ale ta bonusowa mnie trochę..., sam nie wiem, rozczarowała?
Taka gra nadaje się tylko do gier freeware, a nie jakiś bonus. Już bym wolał jakieś dodatki
na tej płycie niż tak słabą grę.

Celem reklamy jest zazwyczaj dotarcie do jak największej liczby konsumentów. Dlatego nie dziwię się, że sponsor tej gierki wolał mieć oddzielny kompakt umieszczony w pudełku z własnym logiem, niż kilka megabajtów przestrzeni w jakimś mało uczęszczanym zakątku płyty głównej. Poza tym, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, a ten wątpliwej jakości bonus nie zużywa miejsca na DVD-ku i może, bez żadnej straty dla nabywcy pisma, wylądować w koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 19:20, Oleksander napisał:

Ja myślałem, że jako bonus mogliby dać tę zapowiadaną w tipsomaniaku(chyba na 10 urodziny)
"grę-symulator redaktora CDA". Wiem, że pisali to tylko dla żartu, ale pomarzyć zawszę
można. A co do bonusów to czekam na 200 numer. Wtedy ma być ty wyskakująca z CDA panienka,
którą obiecywali?:P

Właśnie! Obiecali też ujawnienie osobę z 6-ma ksywkami na 150 nr. Pamiętałem o tym tyle czasu, szczęśliwy kupiłem numer i tu nic. Mały zawód. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiesz o czym w ogóle mowa? nie chodzi o bonus który regularnie pojawia się na płycie CDA, a o zwykłą reklamówwkę która była zapowiadania jako jakiś fajny dodatek do pisma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak marketing. Mogę się założyć, że parę osób kupi wyjątkowo CDA dla tej właśnie bonusowej płytki. Tym samym CDA zyska, ale nie rozumiem zamierzeń eee Wilkinsona? No tej firmy co się reklamuje. ^^ IMO więcej osób zrazi się do tego produktu, ale cóż, nie jestem specem od marketingu, mogę się mylić. Choć chyba nie mylę się co do tego, że CDA zyska na tym "fajnym" bonusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 22:32, JayL napisał:

Nie ma to jak marketing. Mogę się założyć, że parę osób kupi wyjątkowo CDA dla tej właśnie
bonusowej płytki. Tym samym CDA zyska, ale nie rozumiem zamierzeń eee Wilkinsona? No
tej firmy co się reklamuje. ^^ IMO więcej osób zrazi się do tego produktu, ale cóż, nie
jestem specem od marketingu, mogę się mylić. Choć chyba nie mylę się co do tego, że CDA
zyska na tym "fajnym" bonusie...


Ale to ciekawa forma promocji;) Moze niedlugo bedzie mozna dostać grę w ramach reklamy proszku do prania;) Wyobrazacie sobie coś takiego - Vizir&Mighty Polena Rex Power Active Cleaner Game (FPS:P) jako bonus do CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem 1 rzeczy. Koleś od Mafii mówi że skupiają się głównie na wersji PC. A w necie wszędzie pisze że wersja PC będzie później i będzie konwersją z X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 14:28, Ceteris Paribus napisał:

/ciach/


Ceteris Paribus na łamy wrócił!! Wolololo, cieszcie się narody, forum stało się barwniejsze!!

A tak na poważniej…facet, waz da hell Ci się stało?! o.O Nawaliłeś się jak trzy świnki spirytem rektyfikowanym?? Czy w pracy Cię objechali z góry na dół?? Pamiętam naszą dyskusję sprzed…no jakiś czas temu w każdym razie. Była na poziomie i bardzo fajna. A teraz normalnie Cię nie poznaję… Ni dość że wracasz jak nakręcony do tematu obniżki ceny, to jeszcze popisujesz się takim doborem argumentów że…

…yych, normalnie bym się poczuł dowartościowany. Teraz czuję się podłamany, bo wydawało mi się że jest z kim poważnie pogadać na tym topicu, a tu taka lipa.

Nie chce mi się wbijać do Twojej bojowej dysputy z Smugglerem, zburam się tylko na jeden fragment. Gdybym był mendą, w ogóle podałbym w wątpliwość Twą karierę, ale nie będę, więc okej, pogadajmy o pracy… Z całym szacunkiem, stwierdzam że nie jest taka zła, skoro możesz sobie spokojnie wczesnym popołudniem wysiadywać na komputerku i udzielać się na tym forum. :>

A po drugie, skąd TY wiesz jak czaso- i energochłonna jest praca „za biórkiem”?? Powiem Ci tak: popocisz się fizycznie, zmachasz jak dziki zwierz, ale po powrocie masz jeszcze chęć pstryknąć kapsel zimnego piwa z kumplem, rozwalić się na sofie i relax. Za to polecam np. trzydniowe przygotowywanie referatu wraz z prezentacją. Sam efekt pracy trwa pół godziny i idzie w zapomnienie, a Ty po powrocie walisz się na pysk do łóżka, nie masz chęci NA NIC i wegetujesz do rana.

Więc przestań wyładowywać tutaj jakieś swoje „robolskie kompleksy” (no offence, po prostu tak wybrzmiał ten Twój akapit) i kontrargumentuj racjonalnie.

Widziałem, potrafisz. ;)

P.S. Powiedz że ów zgred pojeżdżający po małolatach to było o mnie!! Z Twoich ust, z TAKIEJ wypowiedzi, to będzie najpiękniejszy komplement ostatniego miesąca. ^^’

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się