kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2008 o 15:36, Skywalker560 napisał:

Stary, kiedyś Silver Shark, obok Blizzarda, WarCrafta CDA, Smugglera (pisywał wtedy m.in
pod nickiem Peter Pan - a ja się dziwiłem, czego go tak lubiłem), Action Redaction był
nazwą kultową ;). Który będzie? Czyli w tym zapowiedzianym numerze? Jakiś czas temu chwaliłeś
się, jak się ukażesz a ja będę miał ten numer to chętnie zobaczę :).

Dobra, musze już lecieć. sSiilver Shark.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:37, Aragloin napisał:

Dobra, musze już lecieć. sSiilver Shark.:)


No to na razie ;). Zapamiętaj tę nazwę dobrze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy tych starszych numerach ... pamiętasz tę akcję z recenzją Gym Sima ;D ? To był wkręt ... :D na maksa ;D. Poza tym nowy numer kupię jak co miesiąc a dodatkowo cieszy mnie fakt że za miesiąc na coverze będzie jakiś FPS ... już się nie mogę doczekać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, też się nabrałem, ale to nie jest znowu taki stary numer (znaczy o numer CDA mi chodzi, nie o żart :P) ;). No, jeżeli to będzie ciekawy FPS to też się skuszę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:40, KŁEJK napisał:

Jak już jesteśmy przy tych starszych numerach ... pamiętasz tę akcję z recenzją Gym Sima
;D ? To był wkręt ... :D na maksa ;D. Poza tym nowy numer kupię jak co miesiąc a dodatkowo
cieszy mnie fakt że za miesiąc na coverze będzie jakiś FPS ... już się nie mogę doczekać
:).

Ja pamiętam jak moi kumple gdy im wtedy pokazałem to CDA się napalali że będą mogli w gierce stać się prawdziwym kulturystą. Miesiąc później gdy im powiedziałem że był to tylko żart primaaprilisowy nie byli już tak szczęśliwi:P Swoją drogą był to genialny żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do najnowszego CDA ... znalazłem błąd ... nie za wielki ... można by powiedzieć żaden ale jednak ... w GameWalkerze w ramce dotyczącej C&C 3 GK jest napisane "Strona w CDA:064" a na tejże stronie jest recka Turoka, powinno być "080"... wiem czepiam się ale za dużo pochwał też nie może być ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:18, Aragloin napisał:

Dyskusja zakończona:) Mam nadzieję, że najlepszy numer Cda dopiero przed nami.:)


IMHO pełniakowo będzie trudno przebić numery z Falloutami, Unrealem czy Deus Ex''em. Ale tekstowo kto wie, może najlepsze przed nami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:53, Satruss napisał:

IMHO pełniakowo będzie trudno przebić numery z Falloutami, Unrealem czy Deus Ex''em.
Ale tekstowo kto wie, może najlepsze przed nami ^^


Trudno im będzie przebić Wara 2, właśnie wspomniane Fallouty, Wormsy (znaczy się tych gier nie przebiją :D) i wiele innych gier, które wymieniałem, ale cóż, może to co dadzą dołączy do tej listy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do błędów to na stronie 40 (Temat Numeru Alone in the Dark) przy dacie premiery widnieje napis Maj/Czerwiec 2006. To już większa wpadka chyba że jednak przespałem te miesiące w 2006 roku i nie zauważyłem premiery;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:54, Skywalker560 napisał:

Trudno im będzie przebić Wara 2, właśnie wspomniane Fallouty, Wormsy (znaczy się tych
gier nie przebiją :D) i wiele innych gier, które wymieniałem, ale cóż, może to co dadzą
dołączy do tej listy :D.


Ja ciągle liczę na Planescape''a xD Ale to chyba za wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie cieszy że Smuggler zapowiedział że już CDA ma zaklepany dobry pełniak na kwiecień 09. Oby nie zadziałała słynna klątwa numeru kwietniowego.

PS: Słyszeliście, że podobno ten Gothic 3 który był jako pełniak w Czechach w Levelu to był jakoś przez pomyłkę dystrybutorów ? Coś tam były jakieś niedomówienia w sprzedaży licencji i poszedł pełniak bez pełnej zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 01:59, kreve napisał:

Najbardziej mnie cieszy że Smuggler zapowiedział że już CDA ma zaklepany dobry pełniak
na kwiecień 09. Oby nie zadziałała słynna klątwa numeru kwietniowego.

Przecież w ostatnich numerach mac Abra wyjaśniał, że teraz mogą negocjować pełniaki na cover 12/09.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 01:59, kreve napisał:

PS: Słyszeliście, że podobno ten Gothic 3 który był jako pełniak w Czechach w Levelu
to był jakoś przez pomyłkę dystrybutorów ? Coś tam były jakieś niedomówienia w sprzedaży
licencji i poszedł pełniak bez pełnej zgody.

Bywa i tak. Jakby tak przez pomyłkę do CDA trafiło np. Diablo II .... :D
PS. Cieszę się, ze wreszcie w CDA jest recka R6 Vegas 2. Z chęcią poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 10:21, kolektor napisał:

PS. Cieszę się, ze wreszcie w CDA jest recka R6 Vegas 2. Z chęcią poczytam

Podbono w grze jest jakiś bug i gra zajmuje....16 GB na HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh yeah, wywiad z Uwe Bollem :D Wreszcie dowiem się skąd biorą się pomysły na tak durne filmy :D Pełniaki też niezgorsze, postaram się numer kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pochwale :P W moim miescie znalazlem kiosk ze zwrotami gazet mozna tam dostac miedzy innymi starsze nr clicka i cda (cda kosztuje tam 7.50 a click 2.50) Pomijam ze takze inne gazety po miesiacu i o polowe taniej:) Coprawda na ,,nowe" cda w takim systemie sie czeka miesaic i czyta je miesiac po innych ale jaka oszczednosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły patent ;] Sam bym takie coś zrobił gdybym miał możliwośc. Później pewnie człowiek się przyzwyczaja i numer sprzed miesiąca jest dla niego jak nowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się