kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2008 o 10:42, Ponury Żniwiarz napisał:

A ja sie pochwale :P W moim miescie znalazlem kiosk ze zwrotami gazet mozna tam dostac
miedzy innymi starsze nr clicka i cda (cda kosztuje tam 7.50 a click 2.50) Pomijam ze
takze inne gazety po miesiacu i o polowe taniej:) Coprawda na ,,nowe" cda w takim systemie
sie czeka miesaic i czyta je miesiac po innych ale jaka oszczednosc:)


Nie wiem czy oni sobie mogą tak sprzedawać, to chyba nielegalne z ich strony :p

A w jakim mieście mieszkasz ? :D
Click za 2,50 - chyba stałbym sie stałym czytelnikiem za taką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprzedaja to pewnie mogą:) Częstochowa nad peronami dworca Częstochowa Głowny jest taki sklepik tanie czytanie sie zwie chyba czy jakoś tak .A ja stwierdzilem ze w clicku to nic nie ma i nawet za taka cene nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 10:58, Ponury Żniwiarz napisał:

Skoro sprzedaja to pewnie mogą:) Częstochowa nad peronami dworca Częstochowa Głowny
jest taki sklepik tanie czytanie sie zwie chyba czy jakoś tak .A ja stwierdzilem ze w
clicku to nic nie ma i nawet za taka cene nie chce


Wierz mi, nie mogą tak sprzedawać. Choć na wielu dworcach tak robią, nawet kiedyś była z tego ogólnopolska afera że skala tego zjawiska jest spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2008 o 11:12, kreve napisał:

Wierz mi, nie mogą tak sprzedawać. Choć na wielu dworcach tak robią, nawet kiedyś była
z tego ogólnopolska afera że skala tego zjawiska jest spora

A np. jest jakiś serek przeterminowany, powiedzmy 4 dni. I sprzedawcy obiżają jego cenę i to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2008 o 11:14, Aragloin napisał:

A np. jest jakiś serek przeterminowany, powiedzmy 4 dni. I sprzedawcy obiżają jego cenę
i to dużo.


Gdzie tak sprzedają ?!! Nie można tak, za to sanepid kary wlepia. Czasem sprzedają taniej jak zbliża sie data przeterminowania, ale przeterminowane sprzedawać jest niezgodne z prawami sanitarnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2008 o 11:18, kreve napisał:

Gdzie tak sprzedają ?!! Nie można tak, za to sanepid kary wlepia. Czasem sprzedają taniej
jak zbliża sie data przeterminowania, ale przeterminowane sprzedawać jest niezgodne z
prawami sanitarnymi.

U mnie sprzedają tak. Ale zdaje mi się, że zbytnio od tematu odbiegamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 11:12, kreve napisał:

Wierz mi, nie mogą tak sprzedawać. Choć na wielu dworcach tak robią, nawet kiedyś była
z tego ogólnopolska afera że skala tego zjawiska jest spora


Przecież sami wydawcy sprzedają numery archiwalne . Gazety nie mają terminu ważności , przecenić towar zawsze można . Można np. troszkę go pognieść , wysmarować czymś .... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 11:27, spider88 napisał:

Przecież sami wydawcy sprzedają numery archiwalne . Gazety nie mają terminu ważności
, przecenić towar zawsze można . Można np. troszkę go pognieść , wysmarować czymś ....
.


No właśnie, tylko wydawca ma prawo sprzedawać numery archiwalne.

PS: cytat z jednej ze stron www pewnego czasopisma: "sprzedaż numerów aktualnych i archiwalnych w innej cenie niż ustalona przez wydawcę jest nielegalna i grozi odpowiedzialnością karną"

PS2: Ale kupowanie tego już nie jest nielegalne, więc korzystajcie póki nie pozamykali takich sprzedawców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, że takie coś u mnie :]
Ale sprzedawca nielegalnie sprzedaje resztki które mu nie zeszły i sprzedaje je dla własnego zysku. Tak jest najpewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 11:41, Carl92 napisał:

Dobrze wiedzieć, że takie coś u mnie :]
Ale sprzedawca nielegalnie sprzedaje resztki które mu nie zeszły i sprzedaje je dla własnego
zysku. Tak jest najpewniej.


Bardziej prawdopodobne wydaje mi sie to że zwyczajnie wydawca tak robi zeby nie palic tego jako śmiecia ale ja nie wnikam.Dodam tylko że naprawde tam są wszystkie możliwe gazety prawie Glamoru focusy clicki cybermychy i inne takie gdyby to było nielegalne to wiesz:P Chcesz sprawdz idz nad perony jak wchodzac od frytkowej 2 boks ksiazki sa tam tez uzywane etc(nie ten 1 ktory sie bartnik zwie bo tam nic nie ma) i jak wejdziesz zaraz po lewej masz cda teraz maja 2 nr kwietniowy i styczniowy jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem zagorzałym czytelnikiem, CDA ale jakoś ostatnio za bardzo się tym nie interesowałem a chodzi mianowicie o to czy został ostatnio wydany nowy numer CDA-konsole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majowy numer pod względem recenzji poza Mass Effect, nie będzie się jakoś wyróżniał, ale zaskoczyły mnie pełniaki. Tak udanego covera CDA chyba jeszcze nigdy nie dało! Jedynie mogę trochę kręcić nosem na Broken Sword, ale i tak 3 pozostałe gry - świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Action to najlepsze CZASOPISMO (bo niektórzy mówią, ża to gazeta XD) o grach komputerowych i nie tylko. Po prostu teksty są zrozumiłe dla każdego: ziomka i 35-latka. Trzeba być analfabetą (których jest sporo w tym kraju, ale ciii to tajemnica:]), żeby ich (tekstów naturalnie) nie zrozumieć. Poza tym wysokiej klasy pełniaki itp.,itp. Ogólnie rzecz biorąc CDA TO JEDNO (bo jeszcze jest PC-Gamer) Z NAJLEPSZYCH PISM DLA GRACZY NA ŚWIECIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytaliśmy na gw cda i wychowawczyni (uczy informatyki) powiedziała "schowajcie tą GAZETĘ możecie sobie poczytać na przerwie teraz są ważniejsze sprawy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 18:23, kozikbz napisał:

czytaliśmy na gw cda i wychowawczyni (uczy informatyki) powiedziała "schowajcie tą GAZETĘ
możecie sobie poczytać na przerwie teraz są ważniejsze sprawy"

Pasjonująca historia, znasz jeszcze jakieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 18:23, kozikbz napisał:

czytaliśmy na gw cda i wychowawczyni (uczy informatyki) powiedziała "schowajcie tą GAZETĘ
możecie sobie poczytać na przerwie teraz są ważniejsze sprawy"


Każdy szanujący sie fan CDA porysowałby jej po takim tekscie samochód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko porysował, ale i po przebijał opony (jeżeli nie w aucie to w rowerze ;p ), robił spam na poczcie i innym sposobie kontaktu xD już mam w tym wprawę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 19:33, infinity14GT napisał:

Nie tylko porysował, ale i po przebijał opony (jeżeli nie w aucie to w rowerze ;p ),
robił spam na poczcie i innym sposobie kontaktu xD już mam w tym wprawę ;p


Nooo to już wiem kto to! Poczekaj jak cię przy tablicy złapię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się