kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2008 o 19:42, Shelazar napisał:

> Nie tylko porysował, ale i po przebijał opony (jeżeli nie w aucie to w rowerze ;p
),
> robił spam na poczcie i innym sposobie kontaktu xD już mam w tym wprawę ;p

Nooo to już wiem kto to! Poczekaj jak cię przy tablicy złapię!


Powodzenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 19:52, Valentino S.A. napisał:

fajnie że w nowym numerze będzie recka Mass Effect i GTA IV...


ee tam, wiadomo jak SA dali 10 to i gta4 takowa ocene dostanie. A moze pierwsza w historii 11 ? kto wie, hehe :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do moich ostatnich dwóch przedmówców: Jaka recenzja GTA IV? Od kiedy w CDA recenzują gry konsolowe? Chyba, że wy liczycie malutki tekst na tej jednej, konsolowej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 20:45, Azreix napisał:

Do moich ostatnich dwóch przedmówców: Jaka recenzja GTA IV? Od kiedy w CDA recenzują
gry konsolowe? Chyba, że wy liczycie malutki tekst na tej jednej, konsolowej stronie...


jezli zbierasz cda od pewnego czasu to powinienes wiedziec, ze oni tak robia z EXCLUSIVAMI na konsole, jezeli sa to gry wielkie/wspaniale (vide CoD3)

Edit: nie kawalek na 1 stronce, na CoD3 byly poswiecone 2 strony, a dla pisama o grach pecetowych to juz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 20:38, Zauri napisał:

> fajnie że w nowym numerze będzie recka Mass Effect i GTA IV...

ee tam, wiadomo jak SA dali 10 to i gta4 takowa ocene dostanie. A moze pierwsza w historii
11 ? kto wie, hehe :D


San Andreas nie dostało 10. Dostało 9+ :)
Poza tym raczej takiej skali ocen nie będzie, bo recenzja znajdzie się w kąciku konsolowym, gdzie nie ma "miernika" ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 20:47, master matrox napisał:

San Andreas nie dostało 10. Dostało 9+ :)
Poza tym raczej takiej skali ocen nie będzie, bo recenzja znajdzie się w kąciku konsolowym,
gdzie nie ma "miernika" ocen.


a fakt, przepraszam. ocena czastkowa za grafike (7) zepsula srednia. Tak to, na pewno dostala by 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cd-action da wg. mnie tylko malutki tekst w kąciku konsolowym i GTA IV. Recenzja być może ukaże się w CDA konsole, jeśli pojawi się nowy numer. Pozatym w zwykłym CDA nie dają ocen grom na konsole więc nie będziecie mieli oceny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 20:50, Zauri napisał:

a fakt, przepraszam. ocena czastkowa za grafike (7) zepsula srednia. Tak to, na pewno
dostala by 10 :)


Ocena gry w CDA nie wynika ze średniej ocen cząstkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 20:55, Skywalker560 napisał:

Ocena gry w CDA nie wynika ze średniej ocen cząstkowych.


ale wplywa na ocene koncowa, nie powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 20:54, rob300i napisał:

Cd-action da wg. mnie tylko malutki tekst w kąciku konsolowym i GTA IV. Recenzja być
może ukaże się w CDA konsole, jeśli pojawi się nowy numer. Pozatym w zwykłym CDA nie
dają ocen grom na konsole więc nie będziecie mieli oceny :-)

Właśnie to ich błąd; wiem, wiem to pismo o grach na PC. No, ale co gra to gra, nie powini ograniczać się do PCtów, a chociażby 5 recek na konsole zwiększyłoby klientele. No, ale to tylko mój wywód. Poza tym moim zdaniem za mało sprzętu, za dużo ''humoru''(czas spoważnieć Panowie). Mało felietonów, ale takich pełną parą( 1 strona, gdzieś takie). Skoro nie dajecie full wypaśonych Coverków( no, numer, który we wtorek wyjdzie jest odejściem od reguły) to dajcie więcej tekstu do czytania(np. felietonów, czy tam więcej tych ''Nie tylko o grach'', bo to w tym by się znalazło). Mam nadzieję, że ten numer będzie klawy i recka GTAIV to będzie coś napisane z pasją, a nie smęcenie, że na PC nie ma, że ''czekamy i zacieramy rączki na wersję PC'' , albo miejmy nadzieję, że panowie z R* pośpieszą się z wersją na PC, bo aż nas świerzbi, aby oddać wam w dłonie 7mio stronicową recke z PeCeta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziw się, jakby było tak, że jakaś gra dostała 1 za grafikę i 1 za dźwięk, a za grywalność 10 i dostała 10. Więc nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:02, Zauri napisał:

> Ocena gry w CDA nie wynika ze średniej ocen cząstkowych.

ale wplywa na ocene koncowa, nie powiesz


Nie wiem czy wpływa czy nie ale gra może dostać np: oceny cząstkowe 4 / 7/ 9 i dostać ocenę główną np: 8 choć to rzadki przypadek ale możliwy ;D ... oceny cząstkowe moim zdaniem wprowadzono po to aby czytelnicy wiedzieli co jest zaletą a co słabym punktem danej produkcji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceny cząstkowe były wprowadzone po to, by ocenić w skali od 1-10 grywalność i oprawę audiowizualną. Słabe i mocne punkty są przecież wymienione w plusach i minusach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, CoD 3 było... Ale to był tekst bez oceny, że pokazać, że pecetowcy niewiele tracą, bo gra zwyczjanie słaba była... Nie robią normalnych recenzji gier konsolowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:14, Skywalker560 napisał:

Oceny cząstkowe były wprowadzone po to, by ocenić w skali od 1-10 grywalność i oprawę
audiowizualną. Słabe i mocne punkty są przecież wymienione w plusach i minusach ;).


Ech ... wtedy nie dokładnie napisałem co miałem na myśli ;) ... chodziło mi właśnie o to że gracze wiedzą na jakim poziomie stoi oprawa i grywalność w danej grze ... :). Jakby nie było pomysł trafiony i bardzo użyteczny momentami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:26, Młody miro napisał:

cda wymiata w polsce

Weź nie pisz takich postów bo nic nie wniosłeś do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:34, Coxsik napisał:

> cda wymiata w polsce
>
Weź nie pisz takich postów bo nic nie wniosłeś do tematu.

no to co twój też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:43, Młody miro napisał:

> > cda wymiata w polsce
> >
> Weź nie pisz takich postów bo nic nie wniosłeś do tematu.
no to co twój też

Kurcze cie tylko informuje. Masz cośdo powiedzenia ciekawego to powiedz a nie piszesz jakieś bezsensowne posty. Myślisz że będziesz sobie nabijał posty w taki sposób??? Ale piszesz coś mądrego co dotyczy tematu albo nie pisz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się