kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2008 o 21:46, Coxsik napisał:

> > > cda wymiata w polsce
> > >
> > Weź nie pisz takich postów bo nic nie wniosłeś do tematu.
> no to co twój też
Kurcze cie tylko informuje. Masz cośdo powiedzenia ciekawego to powiedz a nie piszesz
jakieś bezsensowne posty. Myślisz że będziesz sobie nabijał posty w taki sposób??? Ale
piszesz coś mądrego co dotyczy tematu albo nie pisz nic.

czy ty teraz robisz inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:56, RRohen napisał:

Mam takie pytanie, czy kiedyś jakaś gra dostała w CDA 1 ?? albo poniżej 3 ??


Oczywiście! Jest przecież kaszanka zone - tam była nawet gra która dostała zero! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:43, Młody miro napisał:

no to co twój też


Czyli jesteś świadom, że nic nie wnosisz do tematu a piszesz. Spam = ostrzeżenie.
Jeśli nie zmienisz swoejgo podejścia do forum, to krótko tu pobędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:46, Coxsik napisał:

Kurcze cie tylko informuje. Masz cośdo powiedzenia ciekawego to powiedz a nie piszesz
jakieś bezsensowne posty. Myślisz że będziesz sobie nabijał posty w taki sposób??? Ale
piszesz coś mądrego co dotyczy tematu albo nie pisz nic.


Delegat powinien wiedzieć, że upominanie leży w gestii moderatora. Powinieneś ograniczyć się do dania nam znać.
Również ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:59, Benqiu napisał:

> Mam takie pytanie, czy kiedyś jakaś gra dostała w CDA 1 ?? albo poniżej 3 ??

Oczywiście! Jest przecież kaszanka zone - tam była nawet gra która dostała zero! :D


O ile mnie pamięć nie myli był to Super Stunt Spectacular pióra ( klawiatury ;) ) E. Siekiery ... :D w Kaszance rzecz jasna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:59, Benqiu napisał:

Oczywiście! Jest przecież kaszanka zone - tam była nawet gra która dostała zero! :D


Można powiedzieć że ta Kaszanka to nawet wyróżnienie dla tych kiepskich gier. Bo przecież w numerze najczęściej jest jedna gra w kaszance i ma cały dział dla siebie. Nie to co tzw. hity które tłoczą się razem w jednym dziale z recenzjami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 22:05, KŁEJK napisał:

O ile mnie pamięć nie myli był to Super Stunt Spectacular pióra ( klawiatury ;) ) E.
Siekiery ... :D w Kaszance rzecz jasna ...


Dokładnie tak. Ech... Jak ten biedny E. Siekiera musi się namęczyć przy tych wszystkich kaszanach! Nie zazdroszczę mu - musi grać w takiego gniota i nie ma przebacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 22:13, Benqiu napisał:

> O ile mnie pamięć nie myli był to Super Stunt Spectacular pióra ( klawiatury ;)
) E.
> Siekiery ... :D w Kaszance rzecz jasna ...

Dokładnie tak. Ech... Jak ten biedny E. Siekiera musi się namęczyć przy tych wszystkich
kaszanach! Nie zazdroszczę mu - musi grać w takiego gniota i nie ma przebacz.


Możecie gadać co chcecie ale ja uwielbiam czytać recenzje "gier" z Kaszanka Zone by E. Siekiera ... hita pokroju Crysisa to każdy jeden potrafi lepiej czy gorzej zrecenzować ( nie mówię tu konkretnie o CDA tylko ogólnie ) a taką kaszankę ... ? Toż to trzeba mieć cierpliwość, samozaparcie do ukończenia ( co w takich grach ani przyjemne ani łatwe raczej nie jest ;D ) i jeszcze "ubrać w słowa" swe wrażenia z gry tak aby potencjalnego nabywcę gra nie zdobyła ... :D. Moi faworyci to E. Siekiera i Pepin ( ale rzadko tam pisuje ) ... kiedyś też Cormac napisał niezłą reckę bodaj Redneck Country Justice lub coś w tym stylu ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualny numer opuściłem, tym razem CDA kupię tylko dla track mani forever, ale na pewno w reszcie pisma też coś się znajdzie ciekawego. A nie! Jeszcze jest recka GTA 4. Na konsolę. Ale takiego hitu nie mogli opuścić mimo iż nie na PC. Tradycyjnie jeszcze na luzie jest zawsze fajne.Nowe "dżifki" też testują, nie jest tak źle jak sobie teraz przypomniałem, będzie co czytać w łóżku, później to się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 23:20, Dominik000 napisał:

Aktualny numer opuściłem, tym razem CDA kupię tylko dla track mani forever, ale na pewno
w reszcie pisma też coś się znajdzie ciekawego. A nie! Jeszcze jest recka GTA 4. Na
konsolę. Ale takiego hitu nie mogli opuścić mimo iż nie na PC. Tradycyjnie jeszcze na
luzie jest zawsze fajne.Nowe "dżifki" też testują, nie jest tak źle jak sobie teraz przypomniałem,
będzie co czytać w łóżku, później to się zobaczy.



Ale Trackmania jest darmowa :-). A pozatym ja dla recenzji GTA IV kupie nowe PSX Extreme, żeby zobaczyć co o tej grze myślą konsolowi profesjonaliści. Liczę na 5 stron recki :->.

Ja jestem przy 28% gry i oceniam na 9+/10 bo dziesiątka będzie dla następcy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 08:09, rob300i napisał:

> Aktualny numer opuściłem, tym razem CDA kupię tylko dla track mani forever, ale
na pewno
> w reszcie pisma też coś się znajdzie ciekawego. A nie! Jeszcze jest recka GTA 4.
Na
> konsolę. Ale takiego hitu nie mogli opuścić mimo iż nie na PC. Tradycyjnie jeszcze
na
> luzie jest zawsze fajne.Nowe "dżifki" też testują, nie jest tak źle jak sobie teraz
przypomniałem,
> będzie co czytać w łóżku, później to się zobaczy.


Ale Trackmania jest darmowa :-). A pozatym ja dla recenzji GTA IV kupie nowe PSX Extreme,
żeby zobaczyć co o tej grze myślą konsolowi profesjonaliści. Liczę na 5 stron recki :->.


Ja jestem przy 28% gry i oceniam na 9+/10 bo dziesiątka będzie dla następcy :-).

Mam parę PSX''ów bo były recki wcześniejszych GTA, ale redaktorzy CD ACTION też mają konsolę nowej generacji i to od dawna z tego co pamiętam co wyczytałem i uważam, że oni też do tego się profesjonalnie zabiorą, a poza tym to oni już wydali 1 numer "CD AVTION KONSOLE". Recka ponoć na 12 stron w dziale o konsolach, mi to wystarczy i nie będę kupował dodatkowego pisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2008 o 09:30, Dominik000 napisał:

Mam parę PSX''ów bo były recki wcześniejszych GTA, ale redaktorzy CD ACTION też mają
konsolę nowej generacji i to od dawna z tego co pamiętam co wyczytałem i uważam, że oni
też do tego się profesjonalnie zabiorą, a poza tym to oni już wydali 1 numer "CD AVTION
KONSOLE". Recka ponoć na 12 stron w dziale o konsolach, mi to wystarczy i nie będę kupował
dodatkowego pisma.


Recka ma mieć 2 strony :-), a mi to nie wystarczy. Pozatym napewno będzie wypełniona tym że redaktorzy czekają na wersje na PC, i że, nie mogą się już doczekać aby zagrać na tych ich świetnych blaszakach.

A co do Cd-action konsole to numer 1 wydali daawno temu i widocznie się nie sprzedał ponieważ nie ma już nowych numerów. Pozatym, redaktorom PSX Extreme po prostu ufam. Nie ulegają oni opinią innych, tylko sami rzetelnie oceniają gry (np. HIV dał MGS2 8-!! To był szok dla całej branży :-)). Pozatym uwielbiam te luzackie podejście do tworzenia pisma, Ściera co strone wspomina o tym że ktoś mu nie przysłał tekstów na czas a Myszaq próbuje się tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2008 o 11:49, rob300i napisał:

A co do Cd-action konsole to numer 1 wydali daawno temu i widocznie się nie sprzedał
ponieważ nie ma już nowych numerów. Pozatym, redaktorom PSX Extreme po prostu ufam. Nie
ulegają oni opinią innych, tylko sami rzetelnie oceniają gry (np. HIV dał MGS2 8-!! To
był szok dla całej branży :-)). Pozatym uwielbiam te luzackie podejście do tworzenia
pisma, Ściera co strone wspomina o tym że ktoś mu nie przysłał tekstów na czas a Myszaq
próbuje się tłumaczyć.

Co, 2 strony? Przecież napisałem 12 stron, jest to też napisane na stronie CDA w zapowiedzi nowego numeru. Ja tam się cieszę i kupię nowy numer. Może coś tam będą narzekać, że nie zapowiada się wersja GTA 4 na PC, ale na pewno to nie będzie dominować, pewnie parę słówek na początku coś posmęcą o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2008 o 11:56, Dominik000 napisał:

Co, 2 strony? Przecież napisałem 12 stron, jest to też napisane na stronie CDA w zapowiedzi
nowego numeru. Ja tam się cieszę i kupię nowy numer. Może coś tam będą narzekać, że nie
zapowiada się wersja GTA 4 na PC, ale na pewno to nie będzie dominować, pewnie parę słówek
na początku coś posmęcą o tym.



"Tak, tak, recenzujemy GTA IV (dwustronicowy tekst w dziale konsolowym).i" To jest cytat ze strony CD-Action. Chyba nie czytałeś zapowiedzi tego numeru. Na przyszłosć radze najpierw coś sprawdzić a potem głosić herezje :-).

Ja kupuje nowego CDA tylko dla Broken Sword, ponieważ nie grałem w żadną część a przygodówki uwielbiam więc musze sprawdzić tą gre :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 13:58, rob300i napisał:


> Co, 2 strony? Przecież napisałem 12 stron, jest to też napisane na stronie CDA
w zapowiedzi
> nowego numeru. Ja tam się cieszę i kupię nowy numer. Może coś tam będą narzekać,
że nie
> zapowiada się wersja GTA 4 na PC, ale na pewno to nie będzie dominować, pewnie parę
słówek
> na początku coś posmęcą o tym.


"Tak, tak, recenzujemy GTA IV (dwustronicowy tekst w dziale konsolowym).i" To jest cytat
ze strony CD-Action. Chyba nie czytałeś zapowiedzi tego numeru. Na przyszłosć radze najpierw
coś sprawdzić a potem głosić herezje :-).

Ja kupuje nowego CDA tylko dla Broken Sword, ponieważ nie grałem w żadną część a przygodówki
uwielbiam więc musze sprawdzić tą gre :-).

Aha, rzeczywiście się pomyliłem :[. Przygodówek nie lubię i uważam, że są to najnudniejsze gry na świecie, więc z covera Brokena na pewno nie zainastaluję, kilka razy już instalowałem różne przygodówki aby zagrać w nowy gatunek, ale się nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w CDA najbardziej podobają się zdjęcia Smugglera (na płytce). Choćby po to warto kupić czasopismo.
Bardzo fajne jest też Na Luzie i porady sprzętowe. Kiedyś sporo zaczytywałam się w AR, ale za bardzo zaczął mnie denerwować poziom listów (i kultury pewnej części społeczeństwa). A gry to już sprawa drugorzędna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strasznie sie podjaralem to nowa Trackmania w cda, w dodatu po polsku. Pozniej przeczytalem, ze jest to darmowy produkt, no coz, wazne ze jest. Nie kazdy ma staly dostep do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się