kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Cóż CDA jak zwykle kupie tylko do poczytania, bo gry są raczej nie na mój gust. Z drugiej strony i tak nie miałbym czasu w nie grać, nawet jakby sie trafiły;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 20:05, Zauri napisał:

strasznie sie podjaralem to nowa Trackmania w cda, w dodatu po polsku. Pozniej przeczytalem,
ze jest to darmowy produkt, no coz, wazne ze jest. Nie kazdy ma staly dostep do netu.

No ja się też podjarałem, choć nie wiem jak będzie na moim blaszku chodziła TM. BS no cóż za przygodówkami nie przepadam, ale spróbuję. Wolałbym Ferenheit, czy jak się to tam piszę. To będzie mój pierwszy nr. w tym roku i kupuję go jedynie dla TM, i ''recenzji'' GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 20:05, Zauri napisał:

strasznie sie podjaralem to nowa Trackmania w cda, w dodatu po polsku. Pozniej przeczytalem,
ze jest to darmowy produkt, no coz, wazne ze jest. Nie kazdy ma staly dostep do netu.


Trackmania to prosta zręcznościówka, która ma niewiele wspólnego z realizmem. Mówią to tak na wypadek, gdybyś oczekiwał czegoś pokroju NFS''a czy CMR.
Tak czy inaczej nie zaszkodzi spróbować :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 20:05, Zauri napisał:

strasznie sie podjaralem to nowa Trackmania w cda, w dodatu po polsku. Pozniej przeczytalem,
ze jest to darmowy produkt, no coz, wazne ze jest. Nie kazdy ma staly dostep do netu.


Trackmania darmowa, ale przynajmniej jak się kupi CDA to nie trzeba ściągać i tracić kilku godzin. Fajna gra. Najlepsze jest to, że można robić własne tory. Po kilku godzinach dopracowywania trasy jest świetna zabawa, wystarczy tylko trochę czasu i pomysł na trasę.

A co do pełniaków to Alien shooter mam, bardzo fajna gra, można się przy niej lekko zrelaksować przed partią GW. Interesująca wydaje się gra Armies of Exigo. Na screenach wygląda nieźle. Ciekawe co wyjdzie w praniu. W broken sworda nie grałem, podobno dobra gra. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 21:08, bartog123 napisał:

> Cd-action da wg. mnie tylko malutki tekst w kąciku konsolowym i GTA IV. Recenzja
być
> może ukaże się w CDA konsole, jeśli pojawi się nowy numer. Pozatym w zwykłym CDA
nie
> dają ocen grom na konsole więc nie będziecie mieli oceny :-)


###Nie ma to jak mowic jak sie nie wie. GTA IV jak najbardziej ma ocene, a tekst jest sporej wielkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2008 o 11:49, rob300i napisał:


Recka ma mieć 2 strony :-), a mi to nie wystarczy. Pozatym napewno będzie wypełniona
tym że redaktorzy czekają na wersje na PC, i że, nie mogą się już doczekać aby zagrać
na tych ich świetnych blaszakach.


###KOlejny co nie widzial ale juz z gory marudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 10:09, smuggler napisał:

> > Cd-action da wg. mnie tylko malutki tekst w kąciku konsolowym i GTA IV. Recenzja

> być
> > może ukaże się w CDA konsole, jeśli pojawi się nowy numer. Pozatym w zwykłym
CDA
> nie
> > dają ocen grom na konsole więc nie będziecie mieli oceny :-)

###Nie ma to jak mowic jak sie nie wie. GTA IV jak najbardziej ma ocene, a tekst jest
sporej wielkosci.


Strzelam że 9+ i znak jakości lub 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupie ten numer dla Trackmani ;];]
Bo sciągac to mi sie nie bedzie chciało a widze na x-fire ze sporo osob gra to pewnie warto sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupię, bo kupuję każdy numer ;)

Do tego po Runaway2 rozbudził się we mnie dawno pogrzebany apetyt na przygodówki, co za tym idzie BS wydaje się smakowitym kąskiem. Pamiętam, że kiedyś chciałem sobie kupić Army of Exigo, ale moje miejsce (czas) przeznaczone na rtsy było już zupełnie zapchane przez w3, więc teraz będę miał okazję sprawdzić czy dużo straciłem nie grając w młodości ;)

Szkoda (chyba, że czegoś nie doczytałem w zapowiedzi), że nie będzie jakiejś recki Age of Conan, bo kusi mnie gierka, a jakoś nie wiele z netu o niej wyniosłem ;] No ale, co się odwlecze, to nie uciecze, pewnie w następnym numerze będzie.

Gta4 mam na x360, to z chęcią popatrzę, co redakcja o tym sądzi :) Domniemam, iż opinie są pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 09:32, zippo666 napisał:

> cda wymiata w polsce
>

nom cda jest zawaliste

fajne gry daja. ale troche denerwoje cd-insider bo dlaczego nie ma cenega-insider badz techland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:15, Młody miro napisał:

fajne gry daja. ale troche denerwoje cd-insider bo dlaczego nie ma cenega-insider badz
techland


No bo oni nie dali? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:23, Skywalker560 napisał:

> fajne gry daja. ale troche denerwoje cd-insider bo dlaczego nie ma cenega-insider
badz
> techland

No bo oni nie dali? ;)

tez mi sie tak zdaje ze w gre weszly pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:15, Młody miro napisał:

fajne gry daja. ale troche denerwoje cd-insider bo dlaczego nie ma cenega-insider badz
techland

Eeee....
Cdp-Insider Cie denerwuje bo nie ma Cenega i Techland Insidera? Nie no fajnie, ciekawa argumentacja :P CDP ma umowę to i CDA ma CDP na stronach. Pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze.
btw: uje sie nie kreskuje ;P

Kurde Trackmania na płytce a ja musze sobie odpuscić ten numer z powodów pieniężnych, a szkoda, bo nie chce mi sie ponownie tyle sciagać. I jeszczeo GTA4 do poczytania, ladnie no, czytania na dluzszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:26, wip_01 napisał:

Kurde Trackmania na płytce a ja musze sobie odpuscić ten numer z powodów pieniężnych,
a szkoda, bo nie chce mi sie ponownie tyle sciagać. I jeszczeo GTA4 do poczytania, ladnie
no, czytania na dluzszy czas.


E, dla mnie teraz CDA wystarcza jedynie na kilka dni ;(. A kiedyś to było z 200 stron i tyle do czytania! Do dzisiaj jest wiele numerów, w których nie przeczytałem sporej części recek ;). Może niech tak zostanie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:26, wip_01 napisał:

> fajne gry daja. ale troche denerwoje cd-insider bo dlaczego nie ma cenega-insider
badz
> techland
Eeee....
Cdp-Insider Cie denerwuje bo nie ma Cenega i Techland Insidera? Nie no fajnie, ciekawa
argumentacja :P CDP ma umowę to i CDA ma CDP na stronach. Pieniądze, pieniądze i jeszcze
raz pieniądze.
btw: uje sie nie kreskuje ;P

Kurde Trackmania na płytce a ja musze sobie odpuscić ten numer z powodów pieniężnych,
a szkoda, bo nie chce mi sie ponownie tyle sciagać. I jeszczeo GTA4 do poczytania, ladnie
no, czytania na dluzszy czas.

a zapowiedz mafi 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:27, Młody miro napisał:

a zapowiedz mafi 2

Co "zapowiedź mafi 2"? "mafii" jak juz coś, przed dwa "i". Staraj się pisać dluższej posty i tnij cytaty i sensownie też pisz, proszę. Zapowiedź Mafii była w poprzednim numerze jezeli o to chodzi.

@Skywalker
Ja tam wole sobie dlużej np jakąś ksiażkę poczytać np Cejrowskiego. CDA to dla mnie takie coś co dla odpoczynku, wtedy góra 2-3 recki przeczytac i wracać do codzienności. Jakos dziwnie zawsze numer w calości kończę mniej niż tydzień przed wydaniem kolejnego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:27, Skywalker560 napisał:

> Kurde Trackmania na płytce a ja musze sobie odpuscić ten numer z powodów pieniężnych,

> a szkoda, bo nie chce mi sie ponownie tyle sciagać. I jeszczeo GTA4 do poczytania,
ladnie
> no, czytania na dluzszy czas.

E, dla mnie teraz CDA wystarcza jedynie na kilka dni ;(. A kiedyś to było z 200 stron
i tyle do czytania! Do dzisiaj jest wiele numerów, w których nie przeczytałem sporej
części recek ;). Może niech tak zostanie :D.

moze mniej stron ale pelniaki lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:34, wip_01 napisał:

@Skywalker
Ja tam wole sobie dlużej np jakąś ksiażkę poczytać np Cejrowskiego. CDA to dla mnie takie
coś co dla odpoczynku, wtedy góra 2-3 recki przeczytac i wracać do codzienności. Jakos
dziwnie zawsze numer w calości kończę mniej niż tydzień przed wydaniem kolejnego ^^


Ja też, tylko że np. Orwella, Williamsa czy Sapkowskiego ;). Ale CDA tak nieraz wciąga, że szybko je kończę ;). Poza tym wpływ na to ma mniejsza objętość pisma :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:35, Młody miro napisał:

moze mniej stron ale pelniaki lepsze


IMHO nie. Kiedyś to były pełniaki, z jednym wyjątkiem grałem w każdy. Ale nie powiem, że teraz jest źle, nadal trafiają się perełki, ale mało ich jest ;[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się