kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ale, ale panowie. Po pierwsze prosze rozmawiac na temat czyli o CD Action. A po drugie forum to nie IRC, wiec chetnie bym widzial troszke dluzesze wypowiedzi niz jedno zdanie.

Tak swoja droga CDA, bardzo lubie, ale w tym miesiacu niewiele przeczytalem - po prostu nie mam czasu, zeby usiasc i poczytac sobie. Tak zawalonego miesiaca nie mialem juz dawno, ale co sie odwlecze to nie ucziecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie prześladują jeszce numery z lutego, niestety zbliżające się egzaminy nie dają wiele wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 20:43, azur65 napisał:

> ###Taki urok GW, co nie zmienia faktu, ze wsrod bezensow sporo informacji jest przemyconych,

> a same felietony w GW pisane sa juz zwykle serio i z sensem i sporo mozna sie z
nich
> dowiedziec o kazdym piszacym.
O piszącym tak, ale nie o jego guście growym.


###A czemu sie ograniczac TYLKO do gier? Gusta growe poznac po tym co sie recenzuje i ile temu wystawia.

Dnia 16.05.2008 o 20:43, azur65 napisał:

> ###Jesli ci powiem, ze mam 188 cm wzrostu (zakladajac, ze tyle faktycznie mam...)
to
> jest to samouwielbienie, chwalipiectwo, czy po prostu stwierdzenie faktu? No facet...

Raz niewątpliwie stwierdzenie faktu, ale mówienie co 2 miesiące że mam 188 cm, a konkurencja
tylko 182 to już trochę przesada.


###Nic o wzroscie konkurencji nie mowimy, to raz. Po trzecie nie ma norm ile razy mozna mowic ile sie ma wzrostu to dwa.

Dnia 16.05.2008 o 20:43, azur65 napisał:

> ###Dla mnie tez. Ale jesli jest to recenzja na miesiac przed reszta konkurencji
(i to
> nie z pirackiej bety) to juz jest powod by sie tym pochwalic - ze takie dojscia
mamy
> i taki prezent swoim czytelnikom zrobilismy. Co w tym zlego?
Pisanie że macie jedną z pierwszych recenzji GTA IV w Polsce po jej premierze za dużo
sensu nie ma.


###Niby czemu? Ile recek GTA wczesniej czytales?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 17.05.2008 o 10:42, azur65 napisał:

Quality, not quantity (jedyny tekst z CDA który zapamiętałem :D)


###To patrz na nastepny: quality & quantity - to je ono. :)

Dnia 17.05.2008 o 10:42, azur65 napisał:

> Jak to nie ma? Ma, bo GTA IV wyszło, ale nikt nie kwapił się, by zrecenzować, a
CDA zrecenzowało,
> wersję konsolową, ale zawsze to podstawy czego się spodziewać po pecetowej. No facet,

> weź przestań, brakuje Ci sensownych argumentów... czy ty nie chwalisz się kumplom,
że
> masz coś nowego?
Że halo? W momencie premiery CDA już była masa recenzji GTA IV w sieci, a to że byli
szybsi od papierowej konkurencji wynikało tylko z ich cyklu wydawniczego.


###Ale my mowimy o PAPIEROWEJ branzy, bo jeszcze przed netowymi reckami byly juz recenzje ustne itd. Tak to mozna w nieskonczonosc mowic, ze juz post factum i w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się w CDA listy... Może mało osób pisze, a dużo jest kartek. Poza tym pismo jest ok, tanie, grube i dobre gry na płycie. Podobaja mi się bonusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2008 o 14:04, azur65 napisał:

Moim zdaniem 2 stronowe recenzja gier typu Jaws Unleashed, które nie śa wybitne i w które
w Polsce nie zagra więcej niż 1000 osób są trochę bez sensu.


###Nie sa, bo byla mowa o grze, ktore mocno wylamuje sie ze standardow (ile znasz gier, w ktorych wcielasz sie w jakies zwierze, ze o samym rekinie nie wspomne). A autor tyle pisze o grze ile uzna za sluszne. A to, ze gry do Polski nie sprowadozno to juz nie nasza wina, w momencie pisania recenzji nie bylo to wiadome.

Dnia 17.05.2008 o 14:04, azur65 napisał:

> Internetu do prasy papierowej nawet nie ma co porównywać. Dyskusja o tym była w
jednym
> ze starszych numerów CDA, wystarczyło przeczytać. Wiadomości na portalu internetowym

> mogą być uaktualniane kilka razy dziennie, podczas gdy w miesięczniku, jak mówi
nazwa,
> raz na miesiąc. Pomyśl, zanim napiszesz.

Dnia 17.05.2008 o 14:04, azur65 napisał:

Chodzi mi oto że to nie był exclusive, redaktorzy CDA grali w tą grę po premierze, nie
mieli żadnych specjalnych uprawnień w stosunku do jakichkolwiek polskich mediów.


###Totez NIE bylo napisane "TYLKO w CDA. Exclusive". Gdyby tak bylo, mialbys powody by sie czepiac. Ale tylko wtedy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 18:28, lama123 napisał:

> Ciekawe czy zrecenzują GTA 4 kiedy (jeśli) wyjdzie na PC :)
To pytanie trzeba już zadać smuggiemu bo to on jest wszystkowiedzący :D


ja kwyjdzie to w zyciu, po co komus recka takiej gry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 11:16, marlen230 napisał:

Nie podobają mi się w CDA listy... Może mało osób pisze, a dużo jest kartek.


>>>He? Ale co szkodzi samemu napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol... Co znaczy wyrażenie "(...)prawie 19 stacji radiowych." z recenzji GTA w ostatnim numerze? :D
Niby nic, a śmieszy... ;]
Co do aktualnego numeru: jak zwykle wszystko OK, recki, itd... ;]
Rozwala mnie ten "dowcip" w AR o "poncku". :P
I jesczce taka ogólna dygresja co do pełniaków: szkoda, że zrezygnowano z fragmentów recenzji przy opisie tychże... Fakt, że były to i tak wycięte najbardziej pozytwyne fragmenty (nawet o najgorszej kaszance :P), ale jednak było to coś, z czym nie spotkałem się nigdy w innej gazecie i osobiście bardzo mi się to podobało... :]
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się podszywasz pod Smugglera? :/
Trochę głupio tak, nie? :P
No chyba, że wyglądasz gorzej od niego? :P
Bo Smuggler (ten "prawdziwy") nie robiłby tylu "bugów" językowych w każdym poście...
Stylistycznie może i pasuje do Niego, ale jestem prawie pewien, że jednak używałby tego alta...

Ps. Sorry za zdublowanie, ale nie oglądałem wcześniejszych postów wcześniej, bo chciałem się tylko konkluzjami podzielić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 14:07, Guciothic napisał:

Lol... Co znaczy wyrażenie "(...)prawie 19 stacji radiowych." z recenzji GTA w ostatnim
numerze? :D
Niby nic, a śmieszy... ;]


###Pewnie cos w rodzaju "cholera, nie moge odczytac z notatek czy 17 czy 18"> :). Smieszne, faktycznie, przeoczylismy. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 14:11, Guciothic napisał:

Dlaczego się podszywasz pod Smugglera? :/
Trochę głupio tak, nie? :P
No chyba, że wyglądasz gorzej od niego? :P
Bo Smuggler (ten "prawdziwy") nie robiłby tylu "bugów" językowych w każdym poście...


Pisanie bez polfontow to nie robienie bugow. I tak samo pisze w FAQ i na innych forach. A pod Smugglera podszywam sie juz 12 latek :P

Dnia 19.05.2008 o 14:11, Guciothic napisał:

Stylistycznie może i pasuje do Niego, ale jestem prawie pewien, że jednak używałby tego
alta...


Uwierz, ze nie uzlbym :). Lenistwo i nawyki z czasow IRCa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JESTEM W CDACTION!!!!! Dzięki smuggler, że zapamiętałeś " Pana Tadeusza Wołodyjowskiego" napisanego przez Norwida! Jestem w cda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 14:43, Aragloin napisał:

JESTEM W CDACTION!!!!! Dzięki smuggler, że zapamiętałeś " Pana Tadeusza Wołodyjowskiego"
napisanego przez Norwida! Jestem w cda!!



I to powod do chwaly czy rozpaczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie kurs jaki obrało cda ostatnio:dowalanie konsolom na każdym kroku(recenzja mass efect), recenzja KONSOLOWEGO(sic!!)gta IV, niektóre zapowiedzi gier pisane na podstawie wersji xbox 360(autor sam się do tego przyznaje), po co nam teksty w stylu"ta opcja została poprawiona w stosunku do wersji na xbox 360, grafika ładniejsza(a to dopiero odkrycie), czy na konsoli nie można robić zapisywać gry w każdym momencie, odwołania do wersji konsolowych są kompletnie nie na miejscu, a te złośliwości na temat konsol są drażniące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 16:00, zbynio archmage napisał:

/.../ odwołania do wersji
konsolowych są kompletnie nie na miejscu, a te złośliwości na temat konsol są drażniące

Tak? Wiesz, nie zauważyłem. Może dlatego, że gram na PC i nie zamierzam kupić konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 14:55, smuggler napisał:

> JESTEM W CDACTION!!!!! Dzięki smuggler, że zapamiętałeś " Pana Tadeusza Wołodyjowskiego"

> napisanego przez Norwida! Jestem w cda!!


I to powod do chwaly czy rozpaczy? :)

Dla mnie do chwały, bo to nie ja to wymyśliłem:) A i ostrzeżenie dostałem:) Ale jestem i się pośmiałem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 16:00, zbynio archmage napisał:

ciekawi mnie kurs jaki obrało cda ostatnio:dowalanie konsolom na każdym kroku(recenzja
mass efect), recenzja KONSOLOWEGO(sic!!)gta IV, niektóre zapowiedzi gier pisane na podstawie
wersji xbox 360(autor sam się do tego przyznaje), po co nam teksty w stylu"ta opcja została
poprawiona w stosunku do wersji na xbox 360, grafika ładniejsza(a to dopiero odkrycie),
czy na konsoli nie można robić zapisywać gry w każdym momencie, odwołania do wersji
konsolowych są kompletnie nie na miejscu, a te złośliwości na temat konsol są drażniące


No bo jak grafika jest ładniejsza niż na Xpudle to wypadałoby wspomnieć, jeżeli ktoś grał to będzie miał porównanie, nie? I to nie żadna złośliwość tylko suchy fakt. Tak samo z poprawkami (np. ktoś grał u kumpla na Xklocu, ale nie kupi gry na PC bo jakaś opcja solidnie go wk...denerwowała. Jeżeli ta opcja w wersji PC została poprawiona to dobrze byłoby się dowiedzieć, czyż nie?) Zresztą trochę sam sobie zaprzeczasz, redaktorzy piszą zapowiedzi na bazie wersji konsolowych, nawet recenzja się trafiła i na tym ma polegać gnojenie konsol? Chyba wręcz hołd im oddają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się