kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2008 o 11:26, Santino93 napisał:

> Dzięki, trochę się uspokoiłem, bo dzisiaj zamówiłem na wirtusie :)
> Będę musiał mocno się zawziąć na tą angielską wersję.
Spolszczenie zrobione przez fanów można legalnie pobrać (koszt jeden SMS 4 złote bodajże)
z tej strony http://spolszczenie.kotor2.pl/

Wiem o tym. Na razie spróbuję po angielsku. Jak będzie za trudno- wtedy to spoleszczenieściągnę. BTW- nie ma innych spolszczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 11:44, heaton 1992 bdg napisał:

Jakie gry były w tym numerze w kaszance ???

A widzisz przypiętego posta...? -.-

FSR
Incredible Hulk, The
Zipp Racing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9? O kurde, sorki, nie mam tego numeru, pożyczałem go kiedyś od kumpla :P. Ale cały czas mi się wydawało, że ocena była gdzieś około 7. Sorry za wprowadzenie w błąd ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 11:49, Skywalker560 napisał:

9? O kurde, sorki, nie mam tego numeru, pożyczałem go kiedyś od kumpla :P. Ale cały czas
mi się wydawało, że ocena była gdzieś około 7. Sorry za wprowadzenie w błąd ;).

Nic nie szkodzi :) A polonizacji ściągnąć nie będę mógł, bo wymaga zainstalowanej gry KotOR 2 i neta- engilsh się mi kłania niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 11:45, NuGGet napisał:

> Jakie gry były w tym numerze w kaszance ???
A widzisz przypiętego posta...? -.-

FSR
Incredible Hulk, The
Zipp Racing

Sorki nie zauważyłem , że Hulk to wiedziałem ta grafika to chyba z 2003 roku albo jeszcze gorzej , tu chyba nawet nie chodzi o grafikę , tylko ogólnie ta gra jest słaba a te wyścigi FSR to już w ogóle porażka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 12:02, heaton 1992 bdg napisał:

> > Jakie gry były w tym numerze w kaszance ???
> A widzisz przypiętego posta...? -.-
>
> FSR
> Incredible Hulk, The
> Zipp Racing
Sorki nie zauważyłem , że Hulk to wiedziałem ta grafika to chyba z 2003 roku albo jeszcze
gorzej , tu chyba nawet nie chodzi o grafikę , tylko ogólnie ta gra jest słaba a te wyścigi
FSR to już w ogóle porażka ...
masz racje a zipp to wogóle grafa 1998 autorzy chyba chcieli trafić do kaszanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar sie przerzucić na cd-action z clicka! gdyż ilość stron i jakość gier jednak robią swoje. CDA kupowałem jak wchodziło na rynek potem przez 6 lat click ale ostatni nr był porażająco słaby chciałem zapytać jak tam z poziomem recenzji w CDA i o ogólną subiektywną ocenę w skali do 10

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o recenzje (a raczej ogolnie teksty), to lepszego czasopisma nie znajdziesz, chodziaz nie wszystkim moze pasowac taki styl pol zartem, pol serio. Z ocenami tez jest dobrze. Ja sie z nimi zazwyczaj zgadzam. Rzadko sie zdarza, bym reagowal na takowa: WTF, za co tak duzo?, albo: tylko tyle? Polecam Ci CDA z czystego serca, ale uwazaj. CDA strasznie uzaleznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że chyba nikt nie zauważył mojego poprzedniego posta , więc ponawiam pytanie. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć w którym numerze pojawił się dokładny opis konsoli Nintendo DS i czy w innych numerach pojawiły się jakieś ciekawe teksty o tej konsoli ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:23, tomato99 napisał:

Witam mam zamiar sie przerzucić na cd-action z clicka! gdyż ilość stron i jakość gier
jednak robią swoje. CDA kupowałem jak wchodziło na rynek potem przez 6 lat click ale
ostatni nr był porażająco słaby chciałem zapytać jak tam z poziomem recenzji w CDA i
o ogólną subiektywną ocenę w skali do 10

Pozdro

Subiektywnie to 8. Ogólnie się zgadzam z ocenami. Dużym plusem CD-A jest to, że nie ma się wrażenia, że wszystkie recenzje(i inne teksty) pisze ten sam człowiek. Każdy ma swój specyficzny styl pisania i przekonania, co dodatkowo uwypukla Game Walker. Jak w jakimś serialu, jednych autorów polubisz, innych...mniej;). I w CD-A najczęściej zdarzają się urozmaicania recenzji, np. recenzje zbiorowe(hmm...), recenzje z punktu widzenia bohatera gry, miniopowiadania itp. Tak czy inaczej, brac póki ciepłe(hmmmm...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:31, Mac Cry napisał:

Jesli chodzi o recenzje (a raczej ogolnie teksty), to lepszego czasopisma nie znajdziesz,
chodziaz nie wszystkim moze pasowac taki styl pol zartem, pol serio. Z ocenami tez jest
dobrze. Ja sie z nimi zazwyczaj zgadzam. Rzadko sie zdarza, bym reagowal na takowa: WTF,
za co tak duzo?, albo: tylko tyle? Polecam Ci CDA z czystego serca, ale uwazaj. CDA strasznie
uzaleznia ;)


Pół żartem to chyba jest tam traktowana rzeletność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 15:19, sianer napisał:

> Jesli chodzi o recenzje (a raczej ogolnie teksty), to lepszego czasopisma nie znajdziesz,

> chodziaz nie wszystkim moze pasowac taki styl pol zartem, pol serio. Z ocenami tez
jest
> dobrze. Ja sie z nimi zazwyczaj zgadzam. Rzadko sie zdarza, bym reagowal na takowa:
WTF,
> za co tak duzo?, albo: tylko tyle? Polecam Ci CDA z czystego serca, ale uwazaj.
CDA strasznie
> uzaleznia ;)

Pół żartem to chyba jest tam traktowana rzeletność ;)

Czemu tak uważasz?Ja lubię ten miesięcznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, ale nie mogłem tego znaleźć :P Ale mówisz-masz: 6/2005, strona 116 - na wcześniejszej masz też tekst o PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 15:29, gogiell napisał:

Ja zauważyłem, ale nie mogłem tego znaleźć :P Ale mówisz-masz: 6/2005, strona 116 - na
wcześniejszej masz też tekst o PSP.

Wielkie dzięki. ;) Ja mam pełno numerów porozrzucanych po całym pokoju i na pewno łatwiej mi będzie znaleźć konkretny numer , niż szukać po okładkach gdzie jest napisane ''''Nintendo DS'''' . Jeszcze raz dzięki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:40, heaton 1992 bdg napisał:

Jest już jakieś info na temat nowego numeru ??:)


Oczywiście...że nie,nowy numer ukaże sie 5 sierpnia a na info czekać będzie trzeba gdzies tak zapewne do początku sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się