kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 08:10, smuggler napisał:

Wiadomo, ze sie robi i ze beda niezle i co wazne swieze pelniaki, ktore jak zawsze wywolaja
lament czesci fanow :)

Hej!
Czy możesz ciut zdradzić czy te świeże pełniaki były już wydane w Polsce a może jakieś polskie premiery, które najbardziej mi odpowiadają i powinniście moim zdaniem jak najwięcej takich dodawać na DVD (tak jak to było z np. Instinct, Bad Day L.A.). Praktycznie nie do kupienia są u nas wschodnie produkcje, może nie najwyższych lotów ale myślę, że warto poznać i takie, np. Paragraph 78 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 08:35, Emillo2 napisał:

> Wiadomo, ze sie robi i ze beda niezle i co wazne swieze pelniaki, ktore jak zawsze
wywolaja
> lament czesci fanow :)
Hej!
Czy możesz ciut zdradzić czy te świeże pełniaki były już wydane w Polsce a może jakieś
polskie premiery, które najbardziej mi odpowiadają i powinniście moim zdaniem jak najwięcej
takich dodawać na DVD (tak jak to było z np. Instinct, Bad Day L.A.). Praktycznie nie
do kupienia są u nas wschodnie produkcje, może nie najwyższych lotów ale myślę, że warto
poznać i takie, np. Paragraph 78 ;)

Chociaż mogli by zdradzić jakie to typy gier będą. Więcej luzu, po co te tajemnice? A przecież wiele ludzi by się ucieszyło gdyby podali te informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 08:10, smuggler napisał:

Wiadomo, ze sie robi i ze beda niezle i co wazne swieze pelniaki, ktore jak zawsze wywolaja
lament czesci fanow :)

nawet jakbyście dali diablo 3, wielu zakrzyknęłoby z wyrzutem: "czemu nie diablo 4???!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:40, heaton 1992 bdg napisał:

Jest już jakieś info na temat nowego numeru ??:)


zawsze tydzień przed ukazaniem się cd-a w kioskach (ew. skrzynkach pocztowych lub też sklepach ) na oficjalnej stronie pojawiają się przecieki pełniaków w formie quizów ,bardzo trudnych quizów. A w ostatni piątek przed wydaniem możemy podziwiać okładke i kilka stron tego CZASOPISMA. no ioczywiście obszerny opis numeru też się znajdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 12:38, jaceloth napisał:

nawet jakbyście dali diablo 3, wielu zakrzyknęłoby z wyrzutem: "czemu nie diablo 4???!!!"


Diabli z diablo ja chce Gothic''a VI: Bezi zdradza swe imię albo DNF 2 i do tego Postala 4 : Zemsta Uwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 08:35, Emillo2 napisał:

> Wiadomo, ze sie robi i ze beda niezle i co wazne swieze pelniaki, ktore jak zawsze
wywolaja
> lament czesci fanow :)
Hej!
Czy możesz ciut zdradzić czy te świeże pełniaki były już wydane w Polsce a może jakieś
polskie premiery, które najbardziej mi odpowiadają i powinniście moim zdaniem jak najwięcej
takich dodawać na DVD (tak jak to było z np. Instinct, Bad Day L.A.). Praktycznie nie
do kupienia są u nas wschodnie produkcje, może nie najwyższych lotów ale myślę, że warto
poznać i takie, np. Paragraph 78 ;)


Nie bardzo moge ale starocie to na pewno nie beda. :) A niekiedy wprost przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 17:23, smuggler napisał:

Nie bardzo moge ale starocie to na pewno nie beda. :)

To dobrze, może pójdą na moim złomie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieram z Ciekawości Co to będzie w nowym numerze? :D Tak tak już czekamy wszyscy! :) CD-A to coś...co wypełnia w każdym miesiącu pustkę na dysku twardym oraz pustkę w wieczornych nudach :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Z CDA instalowałem coś na dysku baardzo dawno :) Raczej kupuję ich, żeby sobie poczytać, ale jak jest jakiś fajny pełniak, to gram ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak juz nie można sie doczekać komputerek znowu zawali sie jakimiś fajnymi bonusami :) I znowu będzie chodził wolniej ...ALe co to ma do żeczy przynajmniej naśmiąc sie będe mógł :d :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie płytka to sprawa drugorzędna. Generalnie kupuję CDA dla tekstów, Genialnych tekstów. I AR, w którym smuggler inteligentnie miesza ludzi z błotem lub poważnie odpowiada. A pustkę między przeczytanym CDA a nowym numerem wypełniam sobie książkami i "Top Gear". Pełniaki wgrywam tylko gdy jest jakaś naprawdę fajna gra lub super klasyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się