kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

No, to jeden z lepszych numerów jakie widziałem, to chyba jedyny numer z którego zainstaluje wszystkie pełniaki :)
Fajnei ze CDA dało te igrzyska olimpijskie, nigdy jeszcze w taką grę nie grałem, so moze mi sie spodoba :) A Loki, aj, ciekawe jak mój kolega to wytrzyma... (domyślcie się o co mi chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:26, Lesz3yk napisał:

Wasze modły zostały wysłuchane ;P

Niezłe, gdzie dokopałeś się do tego zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:26, Lesz3yk napisał:

Wasze modły zostały wysłuchane ;P

Haha! Pewnie bym kupił ale nie za taką cenę :P To chyba bardziej do kwasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:41, Lazare55 napisał:

Niezłe, gdzie dokopałeś się do tego zdjęcia?

Znając życie pewnie sam zrobił ;-) Imho genialne wydanie - padłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja, Loki... mimo iż na Cover prawie w ogóle już nie zaglądam, to i tak jestem pozytywnie zaskoczony!

Kurcze, niezłą niespodziankę mi zrobiliście. Loki to stosunkowo młoda gra, tak więc jej pełna wersja na płytce to dla mnie spore zaskoczenie. Fajnie fajnie, widać że nieźle się staracie - ale i Techlandowi tez należą się brawa, sam miałem z tą firmą świetny kontakt, gdy prowadziłem serwis o grach. Zawartość tego numeru bardzo fajna - sporo opisów z E3, choć i tak gier na konsole było więcej, hyhy ;-) Z chęcią przeczytam także temat numeru, bo akurat Mirror''s Edge mnie bardzo interesuje. Zobaczymy, jaki werdykt dostał DMC4 - spodziewam się co najmniej 9.

No i obowiązkowo tekst o Limbo the Lost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:51, EmoDarius napisał:

Załamka,Loki mi nie pojdzie :///


Nie masz czego żałować, bo Loki jakoś super hiper gierką nie jest. Lepsze jest stare dobre D2, a Loki dobrze się sprawdza jako tymczasowa odskocznia od niego. Aczkolwiek miło się gra ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:57, Harvenar napisał:

> Załamka,Loki mi nie pojdzie :///

Nie masz czego żałować, bo Loki jakoś super hiper gierką nie jest. Lepsze jest stare
dobre D2, a Loki dobrze się sprawdza jako tymczasowa odskocznia od niego. Aczkolwiek
miło się gra ^^


Loki jest naprawdę świetne, a D2 ma już nieco leciwą graficzkę co może odstraszać. Co nie zmienia faktu, że wciąż jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde takie gry dali że się teraz martwię czy..........
ZDOŁAM KUPIĆ CDA JUŻ RAZ TAK SIĘ ZDARZYŁO ŻE MUSIAŁEM NA KONIEC LUBLINA IŚĆ BO NIGDZI NIE BYŁO
.... a i dodam że był to numer z Tony Hawkiem 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:26, Lesz3yk napisał:

Wasze modły zostały wysłuchane ;P


Buhahah... Dobre, naprawdę dobre ^^

Tym co nie pójdzie Loki - Żałujcie i opłakujcie jednak CD''a kupujcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tekstów to chyba najbardziej czekam na E3, Aferę Limbo of the Lost, oraz... Recenzję So Blonde:P No co? Moja wina, że lubię przygodówki a ta zapowiada się fajnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

markolf.pl

Dnia 31.07.2008 o 13:26, smuggler napisał:


Ja pamietam tylko, ze w jakims grudniowym czy XIII i to dobrych pare lat temu.


dzięki wielkie, na prawdę było mi to potrzebne.

teraz pozostaje przetrzepać allegro w poszukiwaniu tego numeru;)
jeszcze raza wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, pod względem tekstów jest super jak na sezon ogórkowy :). Na E3 - DoW 2, Prince of Persia, Wolf, Tomb Raider, H.A.W.X., może jeszcze Ghostbusters i Dead Space (a pokibicuję temu projektowi, zobaczymy jak wypadnie i czy będzie taki straszny jak zapowiadają...) - super. Mirror''s Edge - tyż fajnie :P. Z recek to w zasadzie tylko Space Siege i So Blonde mnie interesują, w ogóle to mało tekstów jest. No i wreszcie jakaś interesująca kaszanka :P. Miło, że jest coś o WWI 2008. I oczywiście cała reszta :).

Przypomniało mi się, że nawet do bonusów w poprzednim CDA nie zajrzałem, trzeba naprawić ten błąd :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahaha, juz nie moge sie doczekac tego arta o Limbo of the Lost. ;P Gods sie wyproboje, Loki poczeka na lapka. Z tekstow sa takowe, ktore mnie z pewnoscia zainteresuja, no i oczywiscie nie ma to jak szybka lekturka Na Luzie czy AR podczas dluzszego posiedzenia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja emocjonuje się recenzją gry Devil May Cry 4 , ciekawe jak redaktorzy Cd-Action ocenili tą grę , w sumie dobrą nawet świetną produkcję hack''n''slashową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaskoczyła teraz gra Loki, na którą zbierałem ostatnio :) A co do tej Kaszanki, to niezła musi być ;D Będzie co czytać podczas powrotu. I relacja z E3, ale to już chyba standard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzadko kupuje CDA ale na ten numer się skuszę:P
główny powód to Loki ale są wakacje,dużo czasu więc czasopismo też sobie chętnie przeczytam
czy Loki będzie posiadał Multiplayer? bo ostatnio kupiłem Two Worlds z KSG i zawiodłem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się