kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Po raz pierwszy widze az tyle pochwal pod adresem pelnych wersji w CDA. Fable to niewatliwie wielki hit, pozostale gry zobacze jak wygladaja. W samym czasopismie tez jest wiele fajnych rzeczy do przeczytania. No i jest jeszcze Tip100maniak. Bardzo lubie te ksiazeczki gdyz sa w bardzo porecznym formacie, maja ciekawa tresc i sa bardzo obszerne. Jakos przeboleje te jednorazowa podwyzke ceny o 1 Polski Nowy Złoty. :) No i M$ bedzie sie mogl chwalic, ze w Polsce kilka lat po premierze gry Fable w ciagu miesiaca sprzedalo sie ponad 100 tysiecy oryginalnych kopii gry. ;-) Niech dolar idzie jeszcze bardziej w dol to bedziemy mieli jeszcze lepsze pelne wersje gier w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, skromnie?!?! Jak dla mnie bardzo wypasiony! Pełno interesujących tekstów! W zapowiedziach co prawda jedynie Undercover umiarkowanie mnie interesuje (nie, żebym czekał, ale chciałbym zobaczyć co tym razem twórcy nam przyszykowali - dla mnie NFS skończył się na High Stakes :P), ale świetnie zapowiada się Temat Numeru - relacja z GC (zresztą można się było tego spodziewać :P). W Za 5 12 aż trzy beta-testy dla mnie - expansion set do WoWa, RA 3, Colonization (jakby to było np. Jade Raymond''s Colonization, to byłoby chyba dużo ciekawiej, nie? xD). I recki - nowe BiA, Spore, STALKER, Insecticide, King''s Bounty, Bionic Commando Rearmed... Poza tym freeware i (szczególnie) Modulator - zastanawia mnie jedynie lista zawartości na Cover DVD w tym dziale :P. Na coverku trzy niezłe pełniaki (pewnie sięgnę po któregoś z nich), dużo trailerów, gameplay Limbo (! :D). No i Tip100maniak - to już pozycja tym bardziej obowiązkowa, uwielbiam Wasze zestawienia :D (mam nadzieję, że znajdzie się tam miejsce dla WarCraftów! I to nie WoWa!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 14:58, smuggler napisał:

Skromnie?! To jak w takim razie powinien wygladac wypasiony?


Powinien być wypchany po brzegi waszymi żartami, CDkami i recenzjami, a AR powinno mieć 6 stron...
Chodziło mi o ilość recenzji (zazwyczaj na pełniaki nie zważam) zapowiedzi i Za pięć dwunasta bo tego ogólnie rzecz biorąc jest mało co oczywiście nie znaczy, że jest źle i blee. Bo skromnie nie znaczy bleee i źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fajny motyw na okładce, ten ze Sporkiem na Kałaszu. ;)
Poza tym, nowy numer wypada smakowicie. Recki Stalkera, BIA: HH i kilku innych hitów, do tego relacja z GC 08 i Fable na krążku. Może dzięki temu początek roku szkolnego będzie bardziej... pogodny. Może.

A, zapomniałbym o Tip100maniaku. Też lubię tego rodzaju zestawienia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pora przerwać serię bez CDA, całkiem udany numer, o ile zawsze zapowiedzi i za pięć dwunasta omijam, to teraz widzę 2 tytuły, które mnie interesują SH5 (choć podejrzewam, że niewiele nowego się dowiem) i Colonization. 4 recenzje, które mnie w sumie może zainteresują, oraz pełne wersje z których najbardziej interesuje mnie chyba CM:SF w którego niestety na razie nie pogram (skoro wcześniejsze części chodzą wolno przy dużej liczbie jednostek i większej mapie), Fable - od jakiegoś czasu myślałem o niej i gdyby nie to, że źle zapamiętałem jej wymagania minimalne to kupiłbym ją wcześniej. Z jednej strony, jeżeli zmierzenie z jej mitem nie będzie tak niepomyślne jak było to w wypadku BG1, to wolałbym kupić ją np. z EK, ale z drugiej strony gry zajmują mi za dużo miejsca, więc zgrabne pudełko z CDA będzie lepszym rozwiązaniem... i w sumie mimo marudzenia wolę tańsze rozwiązanie, w końcu gram w grę, a ni e w pudełko ;). A Gumboy, kiedyś bym z miłą chęcią sprawdził, ale teraz się nawet nie mogę zebrać do serii Silent Hill, więc chyba Gumboy poczeka na lepsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyznaje się bez bicia. Nie umiem liczyć nie mówiąc już o czytaniu więc mam nadzieje, że się na mnie Smg nie obrazisz za określenie tego numeru skromnym. Jak zobaczyłem jedynkę i dwa zera to się domyśliłem, że to setka jest i będzie Tip100mianiak. Fajnie! Tym bardziej, że nie będzie o tipsach! :) No i jest jeszcze dużo testów sprzętu ;P A wiec jak narazie numery dla mnie wypada... nieźle... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihi. Piękną zjebkę dostało CD Action w ostatnim PSX Extreme. To znaczy nie zjebkę, ale facet tam piszący pięknie podsumował znajomość branży gier kilku recenzentów, którzy oceny grom i ich wady i zalety wyciągają niemalże "z czapy". W dodatku jest to przypadek przeze mnie tutaj opisywany ;-) luv dis ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo w CDA nie będzie w ogóle recenzji tylko same zapowiedzi i takie tam pierdoły :/ Kiedyś było po 15 recek, byle jakich gier, fakt, ale były recki. A teraz same zapowiedzi gier, których nigdy w CDA nikt nie zrecenzuje. Nie będę tu podawał przykładów bo szkoda mi klawiatury :/
Fajne, że jest Fable na coverku bo już od dawna miałem ochotę w to zagrać :) W ogóle pełniaki ostatnimi czasy nawet niezłe, jak ktoś nie ma hajsu na nowe gierki za stówę, to w CDA znajdzie coś, żeby się zrelaksować.
Może zamiast coraz głupszych opisów w Kaszanka Zone wrzucicie jakąś recenzję, huh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 18:49, Sarturias napisał:

Niedługo w CDA nie będzie w ogóle recenzji tylko same zapowiedzi i takie tam pierdoły
:/ Kiedyś było po 15 recek, byle jakich gier, fakt, ale były recki. A teraz same zapowiedzi
gier, których nigdy w CDA nikt nie zrecenzuje. Nie będę tu podawał przykładów bo szkoda
mi klawiatury :/
Fajne, że jest Fable na coverku bo już od dawna miałem ochotę w to zagrać :) W ogóle
pełniaki ostatnimi czasy nawet niezłe, jak ktoś nie ma hajsu na nowe gierki za stówę,
to w CDA znajdzie coś, żeby się zrelaksować.
Może zamiast coraz głupszych opisów w Kaszanka Zone wrzucicie jakąś recenzję, huh?

Zgodzę się z tobą , grę można krytykować i w ogóle , ale wszystko trzeba robić z umiarem . Też czekam wreszcie na jakieś porządne i rzeczowe recenzje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 18:38, Miluś napisał:

Hihi. Piękną zjebkę dostało CD Action w ostatnim PSX Extreme. To znaczy nie zjebkę, ale
facet tam piszący pięknie podsumował znajomość branży gier kilku recenzentów, którzy
oceny grom i ich wady i zalety wyciągają niemalże "z czapy". W dodatku jest to przypadek
przeze mnie tutaj opisywany ;-) luv dis


Można to gdzieś w necie przeczytać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 18:49, Sarturias napisał:

Niedługo w CDA nie będzie w ogóle recenzji tylko same zapowiedzi i takie tam pierdoły
:/ Kiedyś było po 15 recek, byle jakich gier, fakt, ale były recki. A teraz same zapowiedzi
gier, których nigdy w CDA nikt nie zrecenzuje. Nie będę tu podawał przykładów bo szkoda
mi klawiatury :/
Fajne, że jest Fable na coverku bo już od dawna miałem ochotę w to zagrać :) W ogóle
pełniaki ostatnimi czasy nawet niezłe, jak ktoś nie ma hajsu na nowe gierki za stówę,
to w CDA znajdzie coś, żeby się zrelaksować.
Może zamiast coraz głupszych opisów w Kaszanka Zone wrzucicie jakąś recenzję, huh?

Ale to chyba nie ich wina, co? Dawaliby i 40 recenzji co numer jakby mieli z czego. Wychodzi mało gier i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W artykułach zaczyna się znów robić ciekawie (jeśli o gry chodzi, po sezonie ogórkowym powoli), a cover tym razem nie dla mnie, Fable już mam, poprzedni Gumboy mi się nie podobał, a Combat Mission... może kiedyś. No i Tip100maniak - będzie dużo czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 18:49, Sarturias napisał:

Może zamiast coraz głupszych opisów w Kaszanka Zone wrzucicie jakąś recenzję, huh?


Jak możesz? Dla mnie Kaszanka Zone to druga najlepsza rzecz w całym CDA (pierwszą jest AR)!
Poza tym, to są recenzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2008 o 18:49, Sarturias napisał:

Może zamiast coraz głupszych opisów w Kaszanka Zone wrzucicie jakąś recenzję, huh?

A czym są te teksty w tym dziale, jak nie recenzjami ? :P
Swoją drogą, łatwo powiedzieć "dajcie więcej recenzji". Żeby były recenzje, to i gry muszą być. A tych w tym okresie brak. Z drugiej strony, będzie ich teraz ciągle więcej wychodziło, aż do grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się