kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2008 o 20:56, Blackgoat napisał:

> Niedługo w CDA nie będzie w ogóle recenzji tylko same zapowiedzi i takie tam pierdoły

> :/ Kiedyś było po 15 recek, byle jakich gier, fakt, ale były recki. A teraz same
zapowiedzi
> gier, których nigdy w CDA nikt nie zrecenzuje. Nie będę tu podawał przykładów bo
szkoda
> mi klawiatury :/
> Fajne, że jest Fable na coverku bo już od dawna miałem ochotę w to zagrać :) W ogóle

> pełniaki ostatnimi czasy nawet niezłe, jak ktoś nie ma hajsu na nowe gierki za stówę,

> to w CDA znajdzie coś, żeby się zrelaksować.
> Może zamiast coraz głupszych opisów w Kaszanka Zone wrzucicie jakąś recenzję, huh?

Ale to chyba nie ich wina, co? Dawaliby i 40 recenzji co numer jakby mieli z czego. Wychodzi
mało gier i tyle.


no, są jeszcze gry dla dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grywalność: 9
Wideo: 8
Audio: 9
Plusy: - klimat, - grafika, - system walki, - duża liczba zadań
minusy: - wymagania!, - sporo różnej wielkości bugów, - czas wczytywania/ doczytywania, - balans postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 21:47, 143872 napisał:

Grywalność: 9
Wideo: 8
Audio: 9
Plusy: - klimat, - grafika, - system walki, - duża liczba zadań
minusy: - wymagania!, - sporo różnej wielkości bugów, - czas wczytywania/ doczytywania,
- balans postaci.

Wielkie dzieki :)
Tak wlasnie mysle czy nie zakupic AoC.
Minusy wcale takie zle nie sa, bugi zostana pewnie naprawione przez kolejne patche wiec nie powinno byc tak zle z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 22:58, Davw napisał:

No i CDA powoli rozkręca się tak jak i IV kwartał :D Miło, że dali Fable, bo miałem ochotę
straszną zagrać.


No to tak jak mój kumpel chciał se kupic oryginała a zawsze kupuje CDA i jest w 6 niebie :D

BTW zmieniłem avatar. Podoba sie komukolwiek ? :D Starałem się xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 23:16, Mr X napisał:

> No i CDA powoli rozkręca się tak jak i IV kwartał :D Miło, że dali Fable, bo miałem
ochotę
> straszną zagrać.

No to tak jak mój kumpel chciał se kupic oryginała a zawsze kupuje CDA i jest w 6 niebie
:D

BTW zmieniłem avatar. Podoba sie komukolwiek ? :D Starałem się xD


No ja ostatnio miał bym załamke, bo chciałem kupić oryginalnego Lokiego za 50 zł a tu bach w CDA był ale dzięki Bogu nie kupiłem :P

Ps. avatar delikatnie mówiąc oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 23:22, Davw napisał:

No ja ostatnio miał bym załamke, bo chciałem kupić oryginalnego Lokiego za 50 zł a tu
bach w CDA był ale dzięki Bogu nie kupiłem :P


Mój znajomy nadal nie wierzy. Musiałem go specjalnie wysyłać do sklepu. Wrócił i zaczął narzekać, że dobre gry to dają tylko raz na kwartał... Eh... ;P W sumie fajnie, że Fable będzie. Miałem, grałem, ale pożyczone było, więc już nie mam ;( A tu bach. ;P Miło jak zawsze ^^ Tak swoją drogą... pomyśleć, że kiedyś wyczynem dla CDA było dać 3CD i dwie pełne wersje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę przestać kupować CDA. I nawet mi to wychodzi. Rzadko kupuję, chyba tylko wtedy, jak jest coś ciekawego.
Znudziło mi się to czasopismo, ot tak po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 20:56, Blackgoat napisał:

Ale to chyba nie ich wina, co? Dawaliby i 40 recenzji co numer jakby mieli z czego. Wychodzi
mało gier i tyle.


Nie ma z czego? No nie wiem, miesięcznie na PC jest około 20-30, a może i więcej premier strawnych gier (czytaj w skali CDA ocena 5+ w górę)...Recenzenci muszą bardziej się postarać i tyle. W ogóle ostatnimi czasy z CDA w reckach jest za dużo dużych screenów. Z MEGARECENZJI czy innej recki lepszej gry, nierzadko robi się byle recenzja przez te zdjęcia (byle, w sensie wielkości)...

@ziptofaf
Kiedyś była faktycznie całkiem niezła, zaglądałem tam zaraz po AR. Teraz rzadko kiedy ją czytam, przeważnie zostawiam na koniec, jak już wszystko wyczytałem. KZ teraz wg mnie nie jest już recenzją, a zjechaniem gry z góry na dół, bo tak ma być i koniec. Pamiętam, kiedyś autorzy Kaszanki wyciągali wady gry i na serio je analizowali dlaczego jest tak, a nie inaczej. A teraz jest tekst typu: ta gra jest durna, niegrywalna i ryje beret. Ale dlaczego taka jest? Tego już recenzent nie napisze...
Co do AR: też ''''schodzi na psy''''. Kiedyś pierwsze co zrobiłem to po kupieniu CDA to czytanie AR, zwłaszcza LOL czy inne krótkie (przeważnie śmieszne liściki). Teraz ciągle są poruszane te same tematy: piractwo, apel o niepiracenie, banda dresów zaatakowała mnie i chciała tylko CDA! ( akurat...), moja mam też czyta CDA...to już jest nudne. Polecam wybrać 2-3 naprawdę dobre listy i je druknąć, a nie dawać jakiś shit :(

Z dobrych rzeczy, które są nadal w CDA to dział zapowiedzi w tym newsy, dział sprzętowy i niektóre recenzji. Z rzeczy, które wyraźnie ulegają poprawie to oprawa graficzna i poziom odpowiedzi Smugglera na listy czytelników. Jego chamskie odzywki już były nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież tylko twoje zdanie. Zresztą mamy demokrację, więc w myśl "kiedy naszych kupa, to i amerykańcy d...pa" musisz się nam(czytelnikom i redakcji CDA) podporządkować lub przestać czytać to czasopismo. Że to okrutne? E... tam, co tam zdanie jednostki ;D. Wiesz, najwyraźniej CDA nie "schodzi na psy" bo wciąż kupuje je masa ludzi. Zresztą nigdy nie da się dogodzić wszystkim, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 17:38, mokra skarpeta napisał:

/.../


Czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałem, że CDA schodzi na psy tylko, że AR tak właśnie ''''robi''''. Samo CDA w sobie jest na tyle dobre, że naprawdę ciężko by było coś zarzucić temu czasopismu jako całości. Co innego części składowe, czyli wymienione jest przeze mnie Action Redaction.
CDA czytam od bardzo dawna i nie wiem co by się musiało wydarzyć, żebym tego zaprzestał. Lepszego czasopisma o grach na komputery nie będzie chyba jeszcze długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skrewiłem :). Ale czy CD-Action będzie niepodzielnie królowało jeszcze przez długi czas? Nie wiadomo, może Click! z nową formułą okaże się godną konkurencją? Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:38, mokra skarpeta napisał:

Dobra, skrewiłem :). Ale czy CD-Action będzie niepodzielnie królowało jeszcze przez długi
czas? Nie wiadomo, może Click! z nową formułą okaże się godną konkurencją? Kto wie?

Raczej wątpię. Click! nie jest gazetą tak rozbudowana jak CDA. Poza tym nowa formuła prawdopodobnie wiele nie zmieni. Liczy się zawartość, gry w recenzjach, zapowiedziach, a przede wszystkim gry na płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:43, piotr.kwazi napisał:

Raczej wątpię. Click! nie jest gazetą tak rozbudowana jak CDA. Poza tym nowa formuła
prawdopodobnie wiele nie zmieni. Liczy się zawartość, gry w recenzjach, zapowiedziach,
a przede wszystkim gry na płytce.



CDA to nie gazeta tylko czasopismo co bardzo często podkreśla Smuggler ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:48, Alehor napisał:

> Raczej wątpię. Click! nie jest gazetą tak rozbudowana jak CDA. Poza tym nowa
formuła
> prawdopodobnie wiele nie zmieni. Liczy się zawartość, gry w recenzjach, zapowiedziach,

> a przede wszystkim gry na płytce.


CDA to nie gazeta tylko czasopismo co bardzo często podkreśla Smuggler ;p

Dzięki, że poprawiłeś. Często się zapominam. :]
==> Pavlovich
Zgadzam się z tobą, jeżeli chodzi o Fable. W Combat Mission - Shock Force też chętnie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pykam w lokiego z poprzedniego numeru i w fable tez chętnie pogram.Wogóle w ostarbim czasie całkiem niezłe gry wychodzą na coverach nie tylko w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer wrześniowy będzie chyba najlepszym numerem CDA w tym roku. Sporo ciekawych recenzji (zwłaszcza King’s Bounty: Legenda), porządny tipsomaniak i bardzo dobra pełna wersja (oczywiście mam tu na myśli Fable) sprawiają że będę musiał sie pofatygować do kiosku. Na pewno będzie co poczytać i w co pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 21:24, 93raider napisał:

Pozostaje tylko czekać ^^ Obstawiam, że Spore dostanie dychę. Oby, bo zamierzam kupić
;)


Dycha to może przesada, a po za tym gdyby była dziesiątka to na pewno została by wyróżniona na okładce a nie widać jej. Ja stawiam na 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się