kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2008 o 12:24, Dominik000 napisał:

Według mnie to byłby bardzo dobry tipsomaniak, mogło by być też gry na konsolach. A napewno
tetris nie jest grą wicznie żywą, przecież dziś w niego nikt nie gra i już od dawna nikq
już w tetrosa nie gra.


Właśnie, że w Tetrisa ktoś może jeszcze grać, a o Far Cry''u pewnie niedługo nikt już nie będzie pamiętać tak jak jeszcze np. o Doomie (i 1 i 2 i 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 14:49, wojtek2222 napisał:

> Według mnie to byłby bardzo dobry tipsomaniak, mogło by być też gry na konsolach.
A napewno
> tetris nie jest grą wicznie żywą, przecież dziś w niego nikt nie gra i już od dawna
nikq
> już w tetrosa nie gra.

Właśnie, że w Tetrisa ktoś może jeszcze grać, a o Far Cry''u pewnie niedługo nikt już
nie będzie pamiętać tak jak jeszcze np. o Doomie (i 1 i 2 i 3)

W far Cry''aja może już niedługo nikt nie grać, ale gra jest i tak bardzo dobra. Ale tetris? Przecież takich gier to na komórkę nie ma, we flas''chowych grach w necie nie ma. Ja już od bardzo dawna nigdzie nie spotkałem się z jakąś odświeżoną wersją tetrisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 19:29, Dominik000 napisał:

Przecież takich gier to na komórkę nie ma, we flas''chowych grach w necie nie
ma. Ja już od bardzo dawna nigdzie nie spotkałem się z jakąś odświeżoną wersją tetrisa.

Największa bzdura jaką kiedykolwiek przeczytałem na jakimkolwiek forum. ;)
Nie wiem jakich komórek używasz i nie wiem na jakie strony wchodzisz, ale akurat wariacji na temat Tetrisa jest od groma - wersja z dość realistyczną fizyką, multiplayerem, a nawet z fabułą itd, itp, wystarczy tylko porządnie poszukać, a nie pisać bzdety na forum. Tetris to jedna z gier na tyle nieskomplikowanych i wciągających, że lubią ją dzieci i dorośli, nawet dlatego można ją nazwać "wiecznie żywą". Duch tetrisa nigdy nie zginie, przynajmniej moim zdaniem, bo sam na telefonie mam kilka wersji tej kultowej produkcji. ;)
BTW. Sprawdź jedną z reklam w CDA. Jest tam do ściągnięcia "odświeżona" wersja tej klockowej gry na komórki (od EA Mobile). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Największa bzdura jaką kiedykolwiek przeczytałem na jakimkolwiek forum. ;)
> Nie wiem jakich komórek używasz i nie wiem na jakie strony wchodzisz, ale akurat wariacji
> na temat Tetrisa jest od groma - wersja z dość realistyczną fizyką, multiplayerem, a
> nawet z fabułą itd, itp, wystarczy tylko porządnie poszukać, a nie pisać bzdety na forum.
> Tetris to jedna z gier na tyle nieskomplikowanych i wciągających, że lubią ją dzieci
> i dorośli, nawet dlatego można ją nazwać "wiecznie żywą". Duch tetrisa nigdy nie zginie,
> przynajmniej moim zdaniem, bo sam na telefonie mam kilka wersji tej kultowej produkcji.
> ;)
> BTW. Sprawdź jedną z reklam w CDA. Jest tam do ściągnięcia "odświeżona" wersja tej klockowej
> gry na komórki (od EA Mobile). :D
To, że ty ją lubisz to nie znaczy, że gra jest znana i lubiana. Na pewno więcej ludzi w nią nie gra niż gra. Możesz podeprzeć się jakimś argumentem? Jaki terris ma: fabułę, dość realistyczną fizykę i multiplayer. Trochę poszukałem i jakoś nie znalazłem tertisa z trybem multi. Może jest, ale pokaż bo jakoś nie wieżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 20:34, Dominik000 napisał:

To, że ty ją lubisz to nie znaczy, że gra jest znana i lubiana. Na pewno więcej ludzi
w nią nie gra niż gra.

To samo mogę powiedzieć w drugą stronę - to, że ty jej nie lubisz, nie znaczy, że inni nie mają prawa nazywać tej gry wiecznie żywej... Nawet gdy mają rację, bo po tylu latach odkąd została stworzona, wciąż jest popularna i przynosi zyski wielu firmom, które zresztą ciągle toczą boje o prawa nad tytułem.

Dnia 05.09.2008 o 20:34, Dominik000 napisał:

Możesz podeprzeć się jakimś argumentem? Jaki terris ma: fabułę,
dość realistyczną fizykę i multiplayer. Trochę poszukałem i jakoś nie znalazłem tertisa
z trybem multi. Może jest, ale pokaż bo jakoś nie wieżę.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tetris#R.C3.B3.C5.BCne_implementacje_i_wariacje_gry
Tu wymienione masz kilka gier, które powstały na podstawie pomysłu Aleksieja Pażytnowa... Jak ty szukasz? Wystarczy google i na pierwszej stronie, po wpisaniu "tetris" masz co chcesz. To ja powinienem poprosić Cię o argument, bo to mało prawdopodobne, żeby ktoś nie umiał wpisać czegoś w wyszukiwarce...
PS. Co ma do tego wieża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tetris już zresztą wygrał kiedyś w CDA plebiscyt na Grę Tysiąclecia, więc coś jest na rzeczy. Mnie mimo wszystko tetrisy niespecjalnie bawią - kiedyś może z przyjemnością pograłem w kilka klonów, ale nie lubię tej gry. Wolę arkanoidy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, a mianowicie:
Zainstalowałem Fable, uruchomiłem, ustawiłem rozdzielczość i detale na najwyższe, wszystko ładnie pięknie, zaczynam nową grę i w momencie ładowania się gry, grafika przestawia się na najniższe ustawienia. Gdy podczas gry wchodze do Menu nie jestem w stanie nic zmienić ponieważ wszelkie okienka z opcjami wystaja poza ekran i nie jestem w stanie nic zrobic.

Intel Core 2 Duo 1.9 Ghz
Ram 1 GB
NVIDIA GeForce 7300 GT


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 19:29, Dominik000 napisał:

W far Cry''aja może już niedługo nikt nie grać, ale gra jest i tak bardzo dobra. Ale
tetris? Przecież takich gier to na komórkę nie ma, we flas''chowych grach w necie nie
ma. Ja już od bardzo dawna nigdzie nie spotkałem się z jakąś odświeżoną wersją tetrisa.


Może mi jeszcze za chwilę powiesz, że w FC gra więcej osób niż w T? Zwróć uwagę ile T ma lat. Nawet jeżeli gra w niego tylko kilka osób to i tak nie jest taki zły wynik. I zobacz na to:
http://www.gamespot.com/mobile/puzzle/tetris/index.html
http://www.mobile-mir. com/en/tetris.php
http://mobile.gamezone.com/gamesell/p15262.htm
http://www.eamobi le.com/Web/mobile-game/tetris
Nie ma Tetrisa na komórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moje pytanie dotyczy moda do Hearts of Iron II, który był w zawartości najnowszego covera. Co prawda nie ja go uruchamiałem a mój ojciec ale ogólnie objaśnił mi na czym polega problem. W minusach tego moda było to, że może wywalać grę. I podobno się tak dzieje ale do tego stopnia, że nie da się uruchomić gry. Po wybraniu panśtwa, którym chce się grać podczas wchodzenia do samej gry pokazuje error i gra wyłącza się...

Ponadto podobno mod jest po hiszpańsku... :P Czy ktoś uruchamiał tego moda i czy miał z nim problem taki jak opisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:39, 143872 napisał:

W którym numerze było demo Wiedźmina i gameplay z Dirta (nie mylić z Gridem)?

dema Wiedzmina nie było nigdy podobnie jak gameplay''a z Dirta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



>A napewno

Dnia 05.09.2008 o 12:24, Dominik000 napisał:

tetris nie jest grą wicznie żywą, przecież dziś w niego nikt nie gra i już od dawna nikq
już w tetrosa nie gra.



tetris jest jedna z pierwszych gier na komputery,konsole i telefony komórkowe pierwszej generacji.Cały czas powstaja nowe mutacje tej gry.Tetrisa zna każdy!
Ja gram w tetrisa na komórce wiec chyba jestem nikq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 09:48, bzuq99 napisał:

Jaką ocenę dostał Bioshock i w jakim to było numerze?


Ocena: 9
Numer: 10/2007 Październik (144)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:49, mokra skarpeta napisał:

Możliwe, że twoja grafika nie uciągnie gry na full detalach.


Mój Celeron i 6600 pozwalał na grę w takich detalach [1024x768], więc bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje takie ogólne wrażenie dotyczące tip100maniak i gier wiecznie żywych w nim opisanych... Udane zestawienie, gdyż zazwyczaj jedna pozycja to cała seria i któraś z jej części jest faktycznie świetna, można by polemizować, jeśli byłyby zamieszczone pojedyncze pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się