kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

W tym tygodniu powinny już ruszyć przecieki do nowego numeru CDA. A co można oczekiwać po nowym numerze???

Ja liczę na:
- recki dodatku do Crysisa i recki gry Pure.
- nie co więcej tekstu o nowym Pesie i kilku ciekawych gier które też za niedługo wyjdą
- w za pięc dwunasta powinna być już Fifa 09 i jeszcze coś ciekawego
- jak zwykle szokująco śmieszny " Na luzie" i AR.
- no i jakiś ciekawych tekstów o sprzęcie
- nie pogniewałbym się na jakąś dobrą gierkę na Coverku ( może jakiś FPS bo dawno nie było albo jakąś zręcznościówke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:38, kacper422 napisał:

@Doktor 14 Dzięki za odpowiedź ^^

@Bartkula Zachowuj się! :)

Ok już wszystko wiem dzięki bardzo.

Zachowuj się? Zostałeś wprowadzony w błąd, wejdź na stronę Cd-Action, u góry po prawej stronie jest kalendarz z zaznaczoną datą premiery, czyli 2 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:40, Bartkula napisał:

Zachowuj się? Zostałeś wprowadzony w błąd, wejdź na stronę Cd-Action, u góry po prawej
stronie jest kalendarz z zaznaczoną datą premiery, czyli 2 października


Tak przepraszam wszystkich za błąd. Po prostu CDA zazwyczaj wychodzi we wtorek i nastąpiła pomyłka. Tylko jedno mnie denerwuje. Dlaczego EDIT można wykonać tylko w pięć minut po napisaniu posta. Normalnie mnie to do białej gorączki doprowadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dubla. A więc jednak są już dwie gierki. Hmm fajnie że RollerCoaster 2 jest. Będzie w co się pobawić:). A ten galactic coś tam to nie lubię takich gier więc ją na pewno ominę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pełniaki są już znane:

RollerCoaster Tycoon 2 PL
Galactic Assault: Więzień Mocy PL

Trzeci przeciek jutro w godzinach wieczornych, aby ci co chodzą do szkoły mieli szanse też się z nami zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:57, Mac Cry napisał:

Dwa pełniaki są już znane:

RollerCoaster Tycoon 2 PL
Galactic Assault: Więzień Mocy PL

Trzeci przeciek jutro w godzinach wieczornych, aby ci co chodzą do szkoły mieli szanse
też się z nami zabawić.

Już to wiemy od 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:57, Mac Cry napisał:

Dwa pełniaki są już znane:

RollerCoaster Tycoon 2 PL
Galactic Assault: Więzień Mocy PL

Trzeci przeciek jutro w godzinach wieczornych, aby ci co chodzą do szkoły mieli szanse
też się z nami zabawić.

Wiemy już o tym :P
Galactic Assault: Więzień Mocy - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=20828
RollerCoaster Tycoon 2 - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=20832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups, nie spojrzałem na poprzednią stronę ;] Ale teraz jest przynajmniej bardziej widoczne dla tych, co wrócili ze szkoły :D (taak, ja mam wolne xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol:/ mam już Rollercoastera2:/. Z drugiej strony mogę odsprzedać i będę miał zysk;).
GA to paw...dobrze, w końcu rok szkolny to uczyć się, nie grać;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:46, Doktor14 napisał:

> Zachowuj się? Zostałeś wprowadzony w błąd, wejdź na stronę Cd-Action, u góry po
prawej
> stronie jest kalendarz z zaznaczoną datą premiery, czyli 2 października

Tak przepraszam wszystkich za błąd. Po prostu CDA zazwyczaj wychodzi we wtorek i nastąpiła
pomyłka. Tylko jedno mnie denerwuje. Dlaczego EDIT można wykonać tylko w pięć minut po
napisaniu posta. Normalnie mnie to do białej gorączki doprowadza...



Spokojnie nikt cię nie obwinia. I tak dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:09, Aragloin napisał:

Nie wiem co to to Galactic Assault.. Ale w Rollera pewnie zagram. Ale i tak gry SW rządzą.
A KotOR wśród nich. :P

GA to strategia dla początkujących i dzieci...mało wybrednych:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 16:38, Spector 109948 napisał:

O to już zaczyna się zabawa w zgaduj zgadula? Po ostatnim numerze już mam zdeczka dość
bo miało być super a wyszło słabo...

Zaczyna? Przegapiłeś połowę (czyli dwie) pełne wersje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 16:44, michaelo94 napisał:

> O to już zaczyna się zabawa w zgaduj zgadula? Po ostatnim numerze już mam zdeczka
dość
> bo miało być super a wyszło słabo...
Zaczyna? Przegapiłeś połowę (czyli dwie) pełne wersje :P


No tak do tego potwierdza się moja reguła że najpierw coś "nie dla mnie" a potem albo coś ekstra albo shit numer uno. Tak było z Fable myślałem że coś fajnego a tu figa. Mam nadzieję że jutro rano uda mi się dowiedzieć co to za trzeci pełniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Gods było lepsze... W dupach za dużo macie, że na Fable marudzicie. I nie dowiesz się jutro rano jaki będzie trzeci pełniak. Dlaczego? Bo trzeci przeciek będzie dopiero wieczorem.

P.S.
Ty celowo przecinków nie używasz czy może masz jakąś tam dysgłupotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 16:44, michaelo94 napisał:

> O to już zaczyna się zabawa w zgaduj zgadula? Po ostatnim numerze już mam zdeczka
dość
> bo miało być super a wyszło słabo...
Zaczyna? Przegapiłeś połowę (czyli dwie) pełne wersje :P


Zależy jak na to wszystko patrzeć bowiem niektórzy (i jest to chyba zdecydowania większość czytelników) stawiają na jakość, a nie na ilość :P A jak zapewne Ci wiadomo ten najciekawszy tytuł ujawniany jest dopiero na samy końcu. Śmiało można więc powiedzieć że na to co najważniejsze to zdążył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 17:21, Mac Cry napisał:

Fakt, Gods było lepsze... W dupach za dużo macie, że na Fable marudzicie. I nie dowiesz
się jutro rano jaki będzie trzeci pełniak. Dlaczego? Bo trzeci przeciek będzie dopiero
wieczorem.

P.S.
Ty celowo przecinków nie używasz czy może masz jakąś tam dysgłupotę?


Po kolei - dzięki za uwagę o przecinkach, tak to jest gdy naciska się o jednego Backspace''a za dużo. Dwa - Fable na początku mi się rzeczywiście podobało, raz nawet prawie przeszedłem grę (daawno temu) ale do momentu w którym można w miarę grać nie chciało mi się docierać po raz kolejny (gra sypała się aż miło).
No i po trzecie - jak coś mi się nie podoba to mam prawo mówić że jest be. Powiem coś jeszcze - jak coś mi się podoba a innym nie - szanuję to bo mój gust jest dość specyficzny i nie musi być taki jak u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 17:28, dave03 napisał:

> > O to już zaczyna się zabawa w zgaduj zgadula? Po ostatnim numerze już mam zdeczka

> dość
> > bo miało być super a wyszło słabo...
> Zaczyna? Przegapiłeś połowę (czyli dwie) pełne wersje :P

Zależy jak na to wszystko patrzeć bowiem niektórzy (i jest to chyba zdecydowania większość
czytelników) stawiają na jakość, a nie na ilość :P A jak zapewne Ci wiadomo ten najciekawszy
tytuł ujawniany jest dopiero na samy końcu. Śmiało można więc powiedzieć że na to co
najważniejsze to zdążył :P

Racja - ostatnia, bądź przedostatnia pełna wersja zawsze jest najlepsza. Ogółem jest to dobra taktyka - "na ostatniego" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się