kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ja tak z innej beczki. Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć w którym to numerze CDA był poradnik do Gimpa?Tzn. chyba takowy był teraz dokładnie nie pamiętam^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie roler coaster 2! To mam! Ale Glalactic Asault chętnie kupię. Jednak po duży zyskach po zamieszczeniu fable myślałem ze zamieszczą jakiegoś Splinter Cella albo Toca Racing3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 14:20, łidżet napisał:

Tylko nie roler coaster 2! To mam! Ale Glalactic Asault chętnie kupię. Jednak po duży
zyskach po zamieszczeniu fable myślałem ze zamieszczą jakiegoś Splinter Cella albo Toca
Racing3.

Spokojnie, dzis ostatni przeciek. Pamietaj ze to co najwazniejsze, zawsze ujawniane jest na koncu. Przeciek w godzinach wieczornych. Nie mogę sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RollerCoaster Tycoon 2 w pełnej wersji? YES, YES, YES! Wyrazy uznania i wdzięczności dla CDA za tak wspaniałą grę. W końcu pełniak, który trafił w 100 % w moje gusta. Wielkie dzięki!! ;). Oby kolejne fulle były tak samo udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki jak na razie takie sobie. Może zainteresuje mnie RT2, ale to gdzieś tak za dwa lata najwcześniej bo plan już zajęty ;] Jedynkę, darzę dużym sentymentem, bo długo się jak mały byłem w nią zagrywałem. Może odpalę...

Pozdrawiam...

PS. Co do tego drugiego to nic nie słyszałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, teraz pamiętam, przecież kiedyś sobie pogrywałem w dwójkę. No nic, trochę stary pełniak (skoro dajecie starocie, to dajcie Trespassera, co? :P), może w to pogram, bo jednak tycoony mnie niezbyt kręcą, poza Jurassic Park Operation Genesis. No ale fajnie się topiło gości w jeziorze :P.

Ten drugi był jakiś czas temu recenzowany w CDA (nie wiem, czy nie gdzieś w lutym albo marcu... już nie pamiętam). To taka prosta i przeciętna turówka. Mam nadzieję, że ostatni pełniak będzie lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo czekam na ten przeciek nie mogę się doczekać! Jak na razie gry dobre i spędzę parę godzin przy nich, mam taką nadzieje! A trzeci pełniak to musi być jakiś HIT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 15:26, Młody miro napisał:

Ja tak samo czekam na ten przeciek nie mogę się doczekać! Jak na razie gry dobre i spędzę
parę godzin przy nich, mam taką nadzieje! A trzeci pełniak to musi być jakiś HIT!

Coś mi się zdaje że tym hiciorem będzie Jade Empere.Pełniaki narazie same knioty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 15:34, Danio237 napisał:

> Ja tak samo czekam na ten przeciek nie mogę się doczekać! Jak na razie gry dobre
i spędzę
> parę godzin przy nich, mam taką nadzieje! A trzeci pełniak to musi być jakiś HIT!

Coś mi się zdaje że tym hiciorem będzie Jade Empere.Pełniaki narazie same knioty :(

Jakby dali JE to by był szok, a skąd takie przypuszczenia masz? Wiesz całkiem nowy jest Jade Empire wątpię by cda było stać na tego pełniaka, ale obym się mylił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym numerze będą 4 pełniaki. Smg mówił, że choć z łatwością będzie można wskazać "gwoździa numeru", to poziom reszty jest bardzo wyrównany. Mnie już teraz zainteresowało RT2, pierwsza gra to nie moje klimaty, a i z tego co wyczytałem nie jest jakoś szczególnie udana.

Ciekawe jakie gry zostaną zrecenzowane? Choć CDA kupuję regularnie, to niestety czytam je ostatnio dużo rzadziej (brak czasu, a i do samego grania ciągnie mnie jakby mniej) i nie wiem (tak jak kiedyś) jakie są daty premier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 15:39, Budep napisał:

Coaster i co jeszcze jako pełniak? Bo na głównej stronie CDA nie pisze, a grzebanie
w ich forum troche by zajęło :P

Galactic Asault 2 parę postów wyżej napisał to łidżet możesz mu nie wierzyć ale to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 15:40, Młody miro napisał:

> > Ja tak samo czekam na ten przeciek nie mogę się doczekać! Jak na razie gry
dobre
> i spędzę
> > parę godzin przy nich, mam taką nadzieje! A trzeci pełniak to musi być jakiś
HIT!
>
> Coś mi się zdaje że tym hiciorem będzie Jade Empere.Pełniaki narazie same knioty
:(
Jakby dali JE to by był szok, a skąd takie przypuszczenia masz? Wiesz całkiem nowy jest
Jade Empire wątpię by cda było stać na tego pełniaka, ale obym się mylił!!!

Miałęm sen ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się